О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2018-2020 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 19 марта 2018 года № 26-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 марта 2018 года № 3750.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Меркенского районного маслихата №25-2 от 14 марта 2018 года "О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №22-3 "Об районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3740) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №23-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3652) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 Актоганский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "54 690" заменить цифрами "62 677";
цифры "0" заменить цифрами "708";
цифры "51 952" заменить цифрами "59 231";
в подпункте 2):
цифры "54 690" заменить цифрами "62 677".
1.2 Жамбылский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "41 905" заменить цифрами "136 255";
цифры "0" заменить цифрами "9 215";
цифры "27 840" заменить цифрами "112 975";
в подпункте 2):
цифры "41 905" заменить цифрами "136 255".
1.3 Меркенский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "118 100" заменить цифрами "420 996";
цифры "0" заменить цифрами "13 547";
цифры "59 708" заменить цифрами "349 057";
в подпункте 2):
цифры "118 100" заменить цифрами "420 996".
1.4 Сарымолдаевский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "47 970" заменить цифрами "147 993";
цифры "0" заменить цифрами "6 793";
цифры "33 038" заменить цифрами "126 268";
в подпункте 2):
цифры "47 970" заменить цифрами "147 993".
1.5 Ойталский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "50 862" заменить цифрами "94 043";
цифры "0" заменить цифрами "7 965";
цифры "34 276" заменить цифрами "69 492";
в подпункте 2):

"2018-2020 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 26-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 наурызда № 3750 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі ауданы мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылдың 14 наурызындағы №25-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3740 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған "Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №23-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3652 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1.1 Ақтоған ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"54 690" сандары "62 677" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "708" сандарымен ауыстырылсын;
"51 952" сандары "59 231" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"54 690" сандары "62 677" сандарымен ауыстырылсын.
1.2 Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"41 905" сандары "136 255" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "9 215" сандарымен ауыстырылсын;
"27 840" сандары "112 975" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"41 905" сандары "136 255" сандарымен ауыстырылсын.
1.3 Меркі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"118 100" сандары "420 996" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "13 547" сандарымен ауыстырылсын;
"59708" сандары "349 057" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"118 100" сандары "420 996" сандарымен ауыстырылсын.
1.4 Сарымолдаев ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"47 970" сандары "147 993" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "6 793" сандарымен ауыстырылсын;
"33 038" сандары "126 268" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"47 970" сандары "147 993" сандарымен ауыстырылсын.
1.5 Ойтал ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"50 862" сандары "94 043" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "7 965" сандарымен ауыстырылсын;
"34 276" сандары "69 492" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Cекретарь районного
районного маслихата маслихата
К.Кемелбеков И.Ахметжанов
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 19 марта 2018 года №26-2 Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 25 декабря 2017 года №23-2
Бюджет Актоганского сельского на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік –экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Қ. Кемелбаев І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2018 жылғы 19 наурыздағы
№26-2 шешіміне 1 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№23-2 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Ақтоған ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3