О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №23-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2018-2020 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 20 августа 2018 года № 32-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 августа 2018 года № 3932
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Меркенского районного маслихата № 31-2 от 15 августа 2018 года "О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3929) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3652) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 Актоганский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "76 477" заменить цифрами "77 477";
цифры "2 938" заменить цифрами "3 938";
в подпункте 2):
цифры "76 477" заменить цифрами "77 477".
1.2 Жамбылский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "138 181" заменить цифрами "193 436";
цифры "15 524" заменить цифрами "18 634";
цифры "113 442" заменить цифрами "165 587";
в подпункте 2):
цифры "138 181" заменить цифрами "193 436".
1.3 Меркенский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "400 506" заменить цифрами "490 476";
цифры "315 027" заменить цифрами "404 997";
в подпункте 2):
цифры "400 506" заменить цифрами "490 476".
1.4 Сарымолдаевский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "150 486" заменить цифрами "184 101";
цифры "15 607" заменить цифрами "16 607";
цифры "128 085" заменить цифрами "160 701";
в подпункте 2):
цифры "150 485" заменить цифрами "184 101".
1.5 Ойталский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "94 360" заменить цифрами "100 296";
цифры "68 277" заменить цифрами "74 213";
в подпункте 2):
цифры "94 360" заменить цифрами "100 296".
1.6 Т. Рыскуловский сельский округ:
в подпункте 1):

"2018-2020 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №23-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы № 32-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 тамызда № 3932 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі ауданы мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылдың 15 тамызындағы № 31-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3929 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған "Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3652 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Ақтоған ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"76 477" сандары "77 477" сандарымен ауыстырылсын;
"2 938" сандары "3 938" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"76 477" сандары "77 477" сандарымен ауыстырылсын.
1.2 Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"138 181" сандары "193 436" сандарымен ауыстырылсын;
"15 524" сандары "18 634" сандарымен ауыстырылсын;
"113 442" сандары "165 587" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"138 181" сандары "193 436" сандарымен ауыстырылсын.
1.3 Меркі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"400 506" сандары "490 476" сандарымен ауыстырылсын;
"315 027" сандары "404 997" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"400 506" сандары "490 476" сандарымен ауыстырылсын.
1.4 Сарымолдаев ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"150 485" сандары "184 101" сандарымен ауыстырылсын;
"15 607" сандары "16 607" сандарымен ауыстырылсын;
"128 085" сандары "160 701" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"150 485" сандары "184 101" сандарымен ауыстырылсын.
1.5 Ойтал ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"94 360" сандары "100 296" сандарымен ауыстырылсын;
"68 277" сандары "74 213" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"94 360" сандары "100 296" сандарымен ауыстырылсын.
1.6 Т. Рысқұлов ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:

цифры "59 289" заменить цифрами "55 821".
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально- экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.

"59 289" сандары "55 821" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік –экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.