О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №19-3 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 21 мая 2018 года № 25-3. Зарегистрировано Департментом юстиции Жамбылской области 23 мая 2018 года № 3826.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 14 мая 2018 года № 23-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3819) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 19-3 "О районном бюджете 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3651, опубликовано 5 января 2018 года в газете "Мойынқұм таңы") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 889 178" заменить цифрами "7 021 171";
цифры "5 475 856" заменить цифрами "5 607 849";
в подпункте2):

"2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №19-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 мамырдағы № 25-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 мамырда № 3826 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 14 мамырдағы 23-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3819 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 19-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3651 болып тіркелген, 2018 жылдың 5 қаңтарда аудандық "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 889 178" деген сандары "7 021 171" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5 475 856" деген сандары "5 607 849" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "6 954 825" заменить цифрами "7 086 818".
Приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среде.

"6 954 825" деген сандары "7 086 818" деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

154499
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
209421
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
201687
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3000
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
3000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
166
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
166
464
Отдел образования района (города областного значения)
2998956
003
Общеобразовательное обучение
2712125
006
Дополнительное образование для детей
286831
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
56011
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
56011
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
164001
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
164001
464
Отдел образования района (города областного значения)
279192
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17885
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
9000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
69540
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
9000
012
Капитальные расходы государственного органа
1000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7215
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)- сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
500
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
19249
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
145803
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
387484
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
85092
005
Государственная адресная социальная помощь
85092
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

154499
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
209421
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
201687
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3000
037
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
3000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкімінің аппараты
166
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
166
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2998956
003
Жалпы білім беру
2712125
006
Балаларға қосымша білім беру
286831
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
56011
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
56011
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
164001
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
164001
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
279192
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17885
004
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9000
005
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
69540
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
9000
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
7215
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
500
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
19249
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
145803
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
387484
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
85092
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
85092
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

249306
002
Программа занятости
165199
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9600
006
Оказание жилищной помощи
100
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7592
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1806
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9105
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24130
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31774
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53086
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37401
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
400
021
Капитальные расходы государственного органа
190
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3050
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7635
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4410
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
813806
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
8000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
160000
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
160000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
481814
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
481814
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13570
008
Освещение улиц населенных пунктов
12276
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1294
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150422
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

249306
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
165199
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9600
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
100
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7592
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1806
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
9105
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
24130
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31774
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53086
001
Жергілікті деңгейдехалық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37401
011
Жәрдемақыларды және басқада әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеуменжеткізубойыншақызметтергеақытөлеу
400
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
190
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасызетужәнеөмірсүрусапасынжақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналғаніс-шаралар жоспарын іске асыру
3050
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7635
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4410
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
813806
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
8000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
160000
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
160000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
481814
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
481814
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13570
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12276
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1294
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150422
018
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру