"О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 14 декабря 2017 года №21-4 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 21 декабря 2018 года № 34-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 декабря 2018 года № 4051
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 5 декабря 2018 года № 29-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4012) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 14 декабря 2017 года № 21-4 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3632, опубликовано 12 января 2018 года в газете "Құлан таңы") следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "11 550 916" заменить цифрами "11 538 686";
цифры "3 107 102" заменить цифрами "3 105 786";
цифры "8 597 041" заменить цифрами "8 410 301";
в подпункте 2):
цифры "11 894 644" заменить цифрами "11 882 414";

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылдың 14 желтоқсандағы №21-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 4051 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 29-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4012 болып тіркелген) сәйкес, Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылдың 14 желтоқсандағы № 21-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3632 болып тіркелген, 2018 жылдың 12 қаңтардағы "Құлан таңы" газетінде жарияланған") келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"11 550 916" сандары "11 538 686" сандарымен ауыстырылсын;
"3 107 102" сандары "3 105 786" сандарымен ауыстырылсын;
"8 597 041" сандары "8 410 301" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"11 894 644" сандары "11 882 414" сандарымен ауыстырылсын;

Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и равития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии районного маслихата М. Иманбаев
Секретарь районного маслихата Т. Жаманбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 34-4 от 21 декабря 2018 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 21-4 от 14 декабря 2017 года
Бюджет на 2018 год
(тысяч тенге)
Категория
Наименование доходов
сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
I. ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы М. Иманбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Жаманбаев
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 34-4 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР

4994
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4994
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
375112
002
Программа занятости
206425
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
31424
006
Оказание жилищной помощи
1853
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17474
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4339
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33671
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32870
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47056
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
85572
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40703
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1270
021
Капитальные расходы государственного органа
842
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов Республике Казахстан на 2012-2018 годы
5738
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
26070
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3259
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7690
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1479705
4
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
572329
003
Проектирование и (или) строительство6 реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
18059
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
554270
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4476
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
4476
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
823336
005
Развитие коммунального хозяйства
5660
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

4994
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4994
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
375112
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
206425
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
31424
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1853
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17474
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4339
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33671
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға киындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
32870
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47056
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
85572
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40703
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1270
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
842
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5738
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
26070
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3259
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7690
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1479705
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
572329
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
18059
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
554270
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4476
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
4476
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
823336
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
5660
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

005
Развитие коммунального хозяйства
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
466
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланаың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
008
Развитие объектов спорта
13
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Приложение 3 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 34-4 от 21 декабря 2018 года
Приложение 7 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 21-4 от 14 декабря 2017 года
Бюджетные программы на 2018 год по сельским округам района Т. Рыскулова районного бюджета
Сельские округа
Наименование программ
всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капи-тальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Курагатинского сельского округа"

005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
466
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланаың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
13
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
055
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 34-4 шешіміне 3 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне 7 қосымша
2018 жылға арналған Т.Рысқұлов ауданның аудандық бюджетінің ауылдық округтері бойынша бюджеттік бағдарламалары
Ауылдық округтер
бюджеттік бағдарламалар
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
010 "жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Қорағаты ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі