О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 21 декабря 2018 года № 34-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 декабря 2018 года № 4054.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 14 337 988 тысяч тенге;
налоговые поступления 3 233 248 тысяч тенге;
неналоговые поступления 16 804 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 20 256 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11 066 836 тысяч тенге;
2) затраты 14 477 395 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 129 630 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 162 863 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 33 233 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 269 037 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 269037 тысяч тенге;
поступление займов 162 863 тысяч тенге;
погашение займов 33 233 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 139 407 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 01.04.2019 № 39-7 (вводится в действие с 01.01.2019); от 13.05.2019 № 41-4 (вводится в действие с 01.01.2019); от 23.07.2019 № 44-5 (вводится в действие с 01.01.2019); от 24.10.2019 № 46-4 (вводится в действие с 01.01.2019); от 21.11.2019 № 48-4 (вводится в действие с 01.01.2019); от 23.12.2019 № 51-6 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Установить объем субвенции передаваемые из областного бюджета бюджету района на 2019 год в размере 5 456 679 тысяч тенге.
3. Установить объем субвенции передаваемые из районного бюджета бюджету сельским округам на 2019 год в размере 588 756 тысяч тенге, в том числе:
Куланскому сельскому округу – 198 656 тыс тенге;
Луговскому сельскому округу – 119 426 тыс тенге;
Акбулакскому сельскому округу – 30 886 тыс тенге;
Абайскому сельскому округу – 9 146 тыс тенге;
Каракыстакскому сельскому округу – 66 598 тыс тенге;
Жанатурмысскому сельскому округу – 31 122 тыс тенге;

2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 4054 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 14 337 988 мың теңге;
салықтық түсімдер 3 233 248 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 16 804 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 20 256 мың теңге;
трансферттер түсімі 11 066 836 мың теңге;
2) шығындар 14 477 395 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 129 630 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 162 863 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 33 233 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -269 037 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 269 037 мың теңге;
қарыздар түсімі 162 863 мың теңге;
қарыздарды өтеу 33 233 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 139 407 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 01.04.2019 № 39-7 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 13.05.2019 № 41-4 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 23.07.2019 № 44-5 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 24.10.2019 № 46-4 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 21.11.2019 № 48-4 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 23.12.2019 № 51-6 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 5 456 679 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. 2019 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенция мөлшері 588 756 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Құлан ауылдық округіне – 198 656 мың теңге;
Луговой ауылдық округіне – 11 9426 мың теңге;
Ақбұлақ ауылдық округіне – 30 886 мың теңге;
Абай ауылдық округіне – 9 146 мың теңге;
Қарақыстақ ауылдық округіне – 66 598 мың теңге;
Жанатұрмыс ауылдық округіне – 31 122 мың теңге;

Кокдоненскому сельскому округу – 12 782 тыс тенге;
Когершинскому сельскому округу – 33 503 тыс тенге;
Кумарыкскому сельскому округу – 22 431 тыс тенге;
Акыртобинскому сельскому округу – 22 696 тыс тенге;
Орнекскому сельскому округу – 24 865 тыс тенге;
Теренозекскому сельскому округу – 16 645 тыс тенге;
4. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2019-2021 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии финансируемые из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
5. Утвердить сумму резервного фонда местного исполнительного органа в размере 10 000 тысяч тенге.

Көкдөнен ауылдық округіне – 12 782 мың теңге;
Көгершін ауылдық округіне – 33 503 мың теңге;
Құмарық ауылдық округіне – 22 431 мың теңге;
Ақыртөбе ауылдық округіне – 22 696 мың теңге;
Өрнек ауылдық округіне – 24 865 мың теңге;
Тереңөзек ауылдық округіне – 16 645 мың теңге;
4. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2019-2021 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерiмен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтiк ставкаларының жиырма бес пайыз мөлшерінде үстем ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.
5. Аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 10 000 мың теңге көлемінде бекітілсін.

6. Утвердить перечень бюджетных программ развития, направленных на реализацию инвестиционных проектов предусмотренных в бюджете района на 2019 год согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2019 год согласно приложению 5.
8. Утвердить бюджетные программы сельских округов, предусмотренных в бюджете района на 2019 год согласно приложению 6.

6. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен қарастырылған инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2019 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылу процессінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2019 жылға арналған аудан бюджетінен қарастырылған ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

9. В районном бюджете на 2019 год бюджетам сельских округов предусмотреть целевые трансферты на развитие и текущие трансферты за счет средств районного бюджета, распределение которых определяются на основании постановления акимата района Т. Рыскулова.
10. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.

9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюжеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған даму және ағымдағы трансферттердің бөлінуі Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
10. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата М. Иманбаев
Секретарь районного маслихата Т. Жаманбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 34-5 от 21 декабря 2018 года
Бюджет района на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 23.12.2019 № 51-6 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Наименование доходов
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
I. ДОХОДЫ

11. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қантарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы М. Иманбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Жаманбаев
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 34-5 шешіміне 1 қосымша
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 51-6 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР

2010411
464
Отдел образования района (города областного значения)
6918
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6581
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
257
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
425586
002
Программа занятости
235608
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32830
006
Оказание жилищной помощи
1650
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24503
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4417
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35092
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
39369
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52117
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
93975
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41051
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
11965
021
Капитальные расходы государственного органа
830
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов Республике Казахстан на 2012-2018 годы
4061
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
28600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
251
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7217
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
622369
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
543540
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3217
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
515663
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
24660
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

2010411
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6838
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
6581
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
257
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
425586
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
235608
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32830
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1650
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24503
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4417
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35092
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға киындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
39369
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52117
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
93975
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41051
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
11965
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
830
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4061
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
28600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
251
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7217
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
622369
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
543540
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3217
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
515663
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
24660
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

28931
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
15958
015
Капитальные расходы государственного органа
80
12
Транспорт и коммуникации
612787
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
612787
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
50396
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
562391
13
Прочие
216291
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10651
055
Развтие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожной карта бизнеса 2020"
10651
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3958
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развитие регионов до 2020 года
3958
452
Отдел финансов района (города областного значения)
201682
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2415
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
181489
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
17778
14
Обслуживание долга
53
452
Отдел финансов района (города областного значения)
53
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
53
15
Трансферты
912537
452
Отдел финансов района (города областного значения)
912537
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
3517
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
316387
038
субвенции
588756
051
Трансферты органам местного самоуправления
3877
IІІ. Чистое бюджетное кредитование
129630
5
Бюджетные кредиты
162863
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
162863

28931
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
15958
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
80
12
Көлік және коммуникация
612787
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
612787
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
50396
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
562391
13
Басқалар
216291
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10651
055
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
10651
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3958
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгібағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3958
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
201682
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2415
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
181489
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17778
14
Борышқа қызмет көрсету
53
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
53
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
53
15
Трансферттер
912537
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
912537
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
3517
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі турған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
316387
038
Субвенциялар
588756
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
3877
IІІ.Таза бюджетті кредиттеу
129630
5
Бюджеттік кредиттер
162863
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
162863

655199
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18190
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
105000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
119841
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19127
022
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
980
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
28334
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
363727
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
459197
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
100000
005
Государственная адресная социальная помощь
100000
464
Отдел образования района (города областного значения)
5312
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5312
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
278728
002
Программа занятости
134693
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32000
006
Оказание жилищной помощи
4000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11035
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5095
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
40707
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39198
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
75157
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36006
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

655199
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18190
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
105000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
119841
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19127
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін
980
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
28334
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
363727
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
459197
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
100000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
100000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5312
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5312
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
278728
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
134693
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11035
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5095
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
12000
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға киындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
40707
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39198
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
75157
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36006
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

002
Услуги по проведению государственной информационной политики
37104
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
20225
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9781
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10444
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
50641
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
22141
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
28500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
284499
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
19788
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19788
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
212261
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
18017
006
Организация санитарного убоя больных животных
1422
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3760
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4000
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
7490
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1572
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
176000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12467
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11081
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1386
453
Отдел экономики и бюджетного планирование
39983
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
39983
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14476
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14476
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
37104
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
20225
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9781
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
10444
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
50641
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22141
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
28500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
284499
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
19788
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19788
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
212261
001
Жергілікте деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18017
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1422
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3760
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4000
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
7490
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1572
011
Эпизоотияға қарсы іс шаралар
176000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12467
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11081
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1386
453
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
39983
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
39983
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14476
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14476
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

18679
122
Аппарат акима района (города областного значения)
91912
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
91912
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
48395
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
48395
452
Отдел финансов района (города областного значения)
612857
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22286
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3128
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
587443
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
15713
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
15483
004
Капитальные расходы государственного органа
230
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16346
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
16346
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
10122
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10122
02
Оборона
17613
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9267
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9267
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8346
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3450
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4896
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6000
04
Образование
7262708
464
Отдел образования района (города областного значения)
1253796
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

18679
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
91912
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
91912
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
48395
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
48395
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
612857
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару
22286
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3128
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
587443
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
15713
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15483
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
230
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16346
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16346
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
10122
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10122
02
Қорғаныс
17613
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9267
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9267
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8346
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3450
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4896
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6000
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
6000
04
Білім беру
7262708
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1253796
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
Приложение 5 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 34-5 от 21 декабря 2018 года
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2019 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
программа
наименование
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
005
Государственная адресная социальная помощь
Приложение 6 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 34-5 от 21 декабря 2018 года
Бюджетные программы сельских округов, предусмотренных в бюджете района на 2019 год

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 34-5 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылу процессінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 34-5 шешіміне 6 қосымша
2019 жылға арналған аудан бюджетінен қарастырылған ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары

Сноска. Приложение 6 – в редакции решения маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 23.12.2019 № 51-6 (вводится в действие с 01.01.2019).
Сельские округа
Бюджетные программы
Всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"

Ескерту. 6 - қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 51-6 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ауылдық округтер
Бюджеттік бағдарламалар
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
010 "жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"