О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 12 марта 2018 года № 30-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 марта 2018 года № 3733
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 5 марта 2018 года №21-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года №18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3726) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3647 опубликовано 29 декабря 2018 года в районной газете "Сарысу"), следующие изменения:
пункт 1 настояшего решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018–2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 475 169 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 939 804 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 238 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 220 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 505 907 тысяч тенге;
2) затраты – 8 502 593 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 64 070 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 142 038 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 77 968 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 30-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 наурызда № 3733 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы №18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 21-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3726 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат Шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3647 болып тіркелген, 2018 жылғы 29 желтоқсандағы аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 475 169 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 939 804 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 238 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 220 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 505 907 мың теңге;
шығындар – 8 502 593 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 64 070 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 142 038 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 77 968 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 91 494 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91 494 тысяч тенге;
поступления займов – 142 038 тысяч тенге;
погашение займов – 77 968 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 424 тысяч тенге.".
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономики, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развитие местного самоуправления районного маслихата.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 91 494 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 91 494 мың теңге;
қарыздар түсiмi – 142 038 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 77 968 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 27 424 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

426516
002
Программа занятости
259477
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10197
006
Оказание жилищной помощи
15270
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13762
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5827
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32241
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
40626
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
49116
464
Отдел образования района (города областного значения)
3520
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3520
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53994
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27823
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1916
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
16870
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3185
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4200
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1008146
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3500
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
3500
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
78721
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
71424
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7297
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
8953
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

426516
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
259477
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10197
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15270
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13762
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5827
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
32241
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
40626
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
49116
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3520
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3520
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53994
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27823
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1916
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
16870
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3185
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4200
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1008146
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3500
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
3500
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
78721
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
71424
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7297
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8953
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер