Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2018 год
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 28 апреля 2018 года № 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 мая 2018 года № 3818
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2018 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 96 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 мамырда № 3818 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2018 год согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Сарысуского района" обеспечить занятость лиц, состоящих на учете службы пробации в соответствии с установленной квотой.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Асанову Д.

1. 2018 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Сарысу ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды белгіленген квотаға сәйкес жұмыспен қамтысын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Д. Асановаға жүктелсiн.

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Нарбаев
Приложение к постановлению
акимата Сарысуского района
от 28 апреля 2018 году № 96
Квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2018 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты
Для лиц состоящих на учете службы пробации
% от численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
Филиал товарищество с ограниченной ответственностью "Казфосфат" Горно-перерабатывающий комплекс "Каратау"

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Нарбаев
Сарысу ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 28 сәуірдегі
№ 96 қаулысына қосымша
2018 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін
Жұмыскерлердің тізімдік санынан %
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
"Казфосфат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің филиалы "Қаратау" тау-кен өңдеу кешені