Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 28 апреля 2018 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 мая 2018 года № 3832
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Таласского района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Дадабаева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Алиев
Приложение к постановлению
акимата Таласского района
от 28 апреля 2018 года № 104
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Таласского района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве
қ/с
Вид продукции растениеводства
Начало и заверщение посевных работ
1
Озимая пщеница
20.09.2018г
10.10.2018г
2
Овощ
15.05.2018г
15.06.2018г
Примечание: Из-за неустойчивых весенних погодных перемен и пониженной температуры почвы для всхода семян, в текушем году сроки данных посев может колебаться на 10-15 дней.

Егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 104 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 мамырда № 3832 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңының 5 бабы 3 тармағының 3) тармақшасына сәйкес Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талас ауданының аумағында өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлері бойынша егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Дадабаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Алиев
Талас ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 28 сәуірдегі
№ 104 қаулысына қосымша
Талас ауданының аумағында өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлері бойынша егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері
қ/с
Өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрі
Егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуы
1
Күздік бидай
20.09.2018ж
10.10.2018ж
2
Көкөністер
15.05.2018ж
15.06.2018ж
Ескертпе: Үстіміздегі жылы өсімдік дәнін сіңіретін топырақ қабатының температурасы төмен және көктемгі ауа-райының құбылмалы болуына орай, аталмыш себу мерзімі 10-15 күнге ауытқуы мүмкін.