О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 27–2 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2018 года № 45-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 декабря 2018 года № 4026
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 5 декабря 2018 года № 29-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4012) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 27–2 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3638, опубликовано в газете "Талас тынысы" от 1 января 2018 года), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 709 366" заменить цифрами "10 697 268";
в подпункте 2):
цифры "10 736 483" заменить цифрами "10 724 385".
в подпункте 3):
цифры "-37 221" заменить цифрами "32 779";
цифры "88 209" заменить цифрами "18 209".
в подпункте 5):
цифры "10 104" заменить цифрами "-59 896";
в подпункте 6):
цифры "-10 104" заменить цифрами "59 896";
цифры "88 209" заменить цифрами "18 209".

"2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 27–2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 45-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 4026 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатың 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 29-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4012 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 27–2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3638 болып тіркелген, 2018 жылғы 1 қаңтарда "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 709 366" сандары "10 697 268" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 736 483" сандары "10 724 385" сандарымен ауыстырылсын.
3) тармақшада:
"-37 221" сандары "32 779" сандарымен ауыстырылсын;
"88 209" сандары "18 209" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"10 104" сандары "-59 896" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"-10 104" сандары "59 896" сандарымен ауыстырылсын;
"88 209" сандары "18 209" сандарымен ауыстырылсын.

Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Д. Молдакулов
Секретарь маслихата А. Тулебаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 20 декабря 2017 года № 27-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 11 декабря 2018 года № 45-2
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Найменование
1. Доходы

Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік–экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Молдакулов
Мәслихат хатшысы А. Тулебаев
Талас аудандық мәслихатының
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 27-2 шешіміне 1 қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2018 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 45-2 шешіміне 1 қосымша
Санаты
Соммасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

115 888
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
307 750
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
750
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
750
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 752 479
003
Общеобразовательное обучение
3 584 719
006
Дополнительное образование для детей
167 760
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
273 431
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
273 431
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
283 739
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
283 739
464
Отдел образования района (города областного значения)
378 896
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 411
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
14 067
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
110 535
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 083
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
181
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14 140
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
211 479
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
656 958
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
139 637
005
Государственная адресная социальная помощь
138 441
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
1 196
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 045
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 045
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
402 558
002
Программа занятости
239 542
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

115 888
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
307 750
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
750
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
750
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 752 479
003
Жалпы білім беру
3 584 719
006
Балаларға қосымша білім беру
167 760
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
273 431
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
273 431
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
283 739
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
283 739
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
378 896
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 411
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
14 067
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
110 535
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 083
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
181
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14 140
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
211 479
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
656 958
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
139 637
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
138 441
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
1 196
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 045
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 045
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
402 558
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
239 542
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету