Об утверждении схемы пастбищеоборотов города Караганды
Постановление акимата города Караганды от 24 января 2018 года № 03/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 января 2018 года № 4593
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", в целях рационального использования пастбищ и повышения продуктивности животноводства на территории города Караганды акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую схему пастбищеоборотов города Караганды.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Мукееву Р.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Н. Аубакиров
Утверждена
постановлением акимата
города Караганды
от "24" 01 2018 года
№ 03/03
Схема пастбищеоборотов города Караганды

Қарағанды қаласының жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 03/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қаңтарда № 4593 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңдарына сәйкес, Қарағанды қаласының аумағында жайылымдарды тиімді пайдалану және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін арттыру мақсатында Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Беріліп отырған Қарағанды қаласының жайылым айналымдарының схемасы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р.Т. Мүкееваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Әубәкіров
"24" 01 2018 жыл
Қарағанды қаласы
әкімдігі қаулысымен
№ 03/03 бекітілді
Қарағанды қаласының жайылым айналымдарының схемасы