О бюджете Кенгирского сельского округа на 2019-2021 годы
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2018 года № 31/284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2018 года № 5118. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кенгирского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 62834 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3982 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58810 тысяч тенге;
2) затраты – 62834 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашения займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.

2019-2021 жылдарға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 31/284 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 5118 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62834 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3982 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 58810 мың теңге;
2) шығындар – 62834 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 03.12.2019 № 40/355 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета Кенгирского сельского округа на 2019 год предусмотрены субвенции из городского бюджета в сумме 46567 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе поступлений бюджета Кенгирского сельского округа на 2019 год предусмотрены целевые трансферты согласно приложению 4.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 03.12.2019 № 40/355 (01.01.2019 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті түсімдерінің құрамында қалалық бюджеттен 46567 мың теңге сомасындағы субвенциялар көзделгені ескерілсін.
3. 2019 жылға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті түсімдерінің құрамында 4 қосымшаға сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.