Об утверждении схемы пастбищеоборотов города Темиртау
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 21 июня 2018 года № 27/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 июля 2018 года № 4842.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов города Темиртау на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Спабекова Галымжана Оспановича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Ашимов
Приложение 1 к постановлению
акимата города Темиртау
от "21" июня 2018 года
№ 27/1
Схема пастбищеоборотов города Темиртау
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата города Темиртау Карагандинской области от 07.11.2023 № 79/9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Приложение 2 к постановлению
акимата города Темиртау
от "21" июня 2018 года
№ 27/1
Схема пастбищеоборотов поселка Актау
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата города Темиртау Карагандинской области от 07.11.2023 № 79/9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Теміртау қаласының жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 21 маусымдағы № 27/1 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 4842 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңына сәйкес Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдардың геоботаникалық зерттеп-карау негізінде Теміртау қаласының жайылым айналымдарының схемасы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғалымжан Оспанұлы Спабековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Әшімов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "21" маусымдағы
№ 27/1 қаулысына
1 қосымша
Теміртау қаласының жайылым айналымдарының схемасы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 07.11.2023 № 79/9 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Теміртау қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "21" маусымдағы
№ 27/1 қаулысына
2 қосымша
Ақтау кентінің жайылым айналымдарының схемасы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 07.11.2023 № 79/9 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.