О бюджете поселка Актау на 2019-2021 годы
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2018 года № 35/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 декабря 2018 года № 5096. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 261 899 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 15 929 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 245 970 тысяч тенге;
2) затраты - 273 422 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 11 523 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 11 523 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - 11 523 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 28.11.2019 № 47/4 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-1. Предусмотреть в бюджете поселка Актау на 2019 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 1 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 25.04.2019 № 35/4 (вводится в действие с 01.01.2019).

Ақтау кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 35/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 5096 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтау кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 261 899 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 15 929 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 245 970 мың теңге;
2) шығындар - 273 422 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 11 523 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 11 523 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 11 523 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 28.11.2019 № 47/4 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. Ақтау кентінің 2019 жылға арналған бюджетінде 1 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару көзделсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 25.04.2019 № 39/4 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2. Учесть объем субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Актау на 2019 год в сумме 158 122 тысяч тенге.
3. В составе расходов бюджета поселка Актау предусмотрены средства на обеспечение занятости населения в сумме 7 891 тысяч тенге.
4. Учесть в составе бюджета поселка Актау на 2019 год предусмотренные целевые трансферты из городского бюджета в сумме 87 848 тысяч тенге согласно приложению 4.

2. Ақтау кентінің бюджетіне 2019 жылға қалалық бюджеттен берілетін 158 122 мың теңге сомасындағы субвенциялар көлемі ескерілсін.
3. Ақтау кенті бюджетінің шығындары құрамында халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге 7 891 мың теңге сомасындағы қаражат көзделді.
4. Ақтау кентінің 2019 жылға арналған бюджеті құрамында қалалық бюджеттен берілетін 87 848 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттердің 4-қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.

Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 28.11.2019 № 47/4 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии И. Абишов
Секретарь маслихата А. Ломакин
Приложение 1
к решению 35 сессии Темиртауского
городского маслихата
от "25" декабря 2018 года № 35/4
Бюджет поселка Актау на 2019 год

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 28.11.2019 № 47/4 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы И.Абишов
Мәслихат хатшысы А. Ломакин
Теміртау қалалық мәслихатының
2018 жылғы "25" желтоқсандағы
35 сессиясының № 35/4 шешіміне
1-қосымша
Ақтау кентінің 2019 жылға арналған бюджеті