О внесении изменений в решение городского маслихата от 30 марта 2018 года № 18/162 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27 августа 2018 года № 22/198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 сентября 2018 года № 4961. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 10 июня 2020 года № 40/327

Қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 18/162 "Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 22/198 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 қыркүйекте № 4961 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2020 жылғы 10 маусымдағы № 40/327 шешімімен

Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 10.06.2020 № 40/327 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 10.06.2020 № 40/327 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Приложение к решению городского маслихата от 30 марта 2018 года № 18/162 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4717, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 04 мая 2018 года № 43-44 (12727), "Северное Прибалхашье" от 04 мая 2018 года № 40-41 (1719), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 04 мая 2018 года) изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1. Қалалық мәслихаттың 2018 жылғы 30 наурыздағы № 18/162 "Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4717 болып тіркелген, 2018 жылғы 04 мамырдағы № 43-44 (12727) "Балқаш өңірі", 2018 жылғы 04 мамырдағы № 40-41 (1719)) "Северное Прибалхашье", Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 04 мамырда жарияланған) шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.