О внесении изменений в решение 20 сессии Саранского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 216 "О городском бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение 23 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 27 февраля 2018 года № 251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 марта 2018 года № 4646. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 20 сессии Саранского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 216 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4511, опубликовано в газете "Саран газеті" от 30 декабря 2017 года № 95, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2018 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 5 014 464 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 127 319 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22 557 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 32 019 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 832 569 тысяч тенге;
2) затраты – 5 056 650 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 30 282 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 30 282 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 72 468 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72 468 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

"2018 - 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы 20 сессиясының № 216 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы 23 сессиясының № 251 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 наурызда № 4646 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2018 - 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы 20 сессиясының № 216 шешіміне (нормативтік - құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4511 болып тіркелген, "Саран газеті" газетінің 2017 жылғы 30 желтоқсандағы № 95 санында, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2018 жылы 5 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет сәйкесінше 1, 2, 3, қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджет 1-қосымшаға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 014 464 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері бойынша– 1 127 319 мың теңге;
салықсыз түсімдер бойынша – 22 557 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 32 019 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 832 569 мың теңге;
2) шығындар – 5 056 650 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалған операциялар бойынша сальдо – 30 282 мың теңге:
қаржы активтерін сату – 30 282 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 72 468 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72 468 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарызды өтеу – 0 мың теңге;

1111
9
Прочие услуги в области образования
414707
464
Отдел образования района (города областного значения)
414707
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
30073
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
65694
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
28041
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
731
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
289458
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
710
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
374728
1
Социальное обеспечение
26234
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17917
005
Государственная адресная социальная помощь
17917
464
Отдел образования района (города областного значения)
8317
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8317
2
Социальная помощь
274084
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
266870
002
Программа занятости
94984
006
Оказание жилищной помощи
19670
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25745
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
645
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
55578
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
49894
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
20354
464
Отдел образования района (города областного значения)
7214
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
7214
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
74410
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74410
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

1111
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
414707
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
414707
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30073
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
65694
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
28041
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
731
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
289458
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
710
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
374728
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
26234
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17917
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17917
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8317
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8317
2
Әлеуметтiк көмек
274084
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
266870
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
94984
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
19670
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25745
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
645
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
55578
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
49894
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
20354
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7214
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
7214
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
74410
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74410
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер