Об утверждении схемы зонирования для целей налогообложения территории города Шахтинска
Решение внеочередной XXII сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 29 июня 2018 года № 1521/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 июля 2018 года № 4870
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Кодексом Республики Казахстан "Земельный кодекс Республики Казахстан" от 20 июня 2003 года, Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 25 декабря 2017 года, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Схему зонирования для целей налогообложения территории города Шахтинска с понижающими или повышающими ставками земельного налога, установленных статьей 505 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 25 декабря 2017 года, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии,
Секретарь маслихата
Ж. Мамерханова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений, архитектуры и
градостроительства города Шахтинска"
И. Егоренко
29 июня 2018 года
Приложение
к решению внеочередной XХII сессии
Шахтинского городского маслихата
от 29 июня 2018 года № 1521/22

Шахтинск қаласының аумағында салық салу мақсаты үшін аймақтарға бөлу сызбасын бекіту туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы VI шақырылған XXII кезектен тыс сессиясының № 1521/22 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 шілдеде № 4870 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы "Қазақстан Республикасының Жер кодексі" кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексіне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексінің 505-бабына орнатылған төмендетілген немесе арттырылған жер салығының мөлшерлемелерімен, Шахтинск қаласының аумағында салық салу мақсаты үшін аймақтарға бөлу сызбасы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс .
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
Ж. Мамерханова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласынын жер
қатынастары, сәулет және қала
құрылысы бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
И. Егоренко
2018 жылға 29 маусым
Шахтинск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 29 маусымдағы
кезектен тыс XXII сессиясының
№ 1521/22 шешiмiне қосымша