Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 21 декабря 2018 года № 51/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 декабря 2018 года № 5086. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 25 ноября 2019 года № 48/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 25.11.2019 № 48/01 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 51/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 желтоқсанда № 5086 болып тіркелді. Күші жойылды – Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 25 қарашадағы № 48/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 25.11.2019 № 48/01 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности работников установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от 2% до 4% согласно приложению.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік түріне және меншіктің ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарда қызметкерлердің тізімдік санынан пайызбен көрсеткенде қосымшаға сәйкес мүгедектер үшін 2%-дан 4%-ға дейінгі көлемде жұмыс орындары квотасы белгіленсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шахтинска от 29 декабря 2017 года № 54/03 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4583, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан 26 января 2018 года, в газете "Шахтинский вестник" от 2 февраля 2018 года №5).

2. Шахтинск қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 54/03 "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4583 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіде 2018 жылғы 26 қаңтарында, 2018 жылғы 2 ақпандағы № 5 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тлеубергенова К. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города С. Аймаков
Приложение
к постановлению акимата
города Шахтинска
от 21 декабря 2018 года
№ 51/01
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Апрель-Кулагер"

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары К.К. Тлеубергеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Аймаков
Шахтинск қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 51/01
қаулысына
қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
"Апрель-Кулагер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі