Об установлении размеров единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в Абайском районе
Решение 32 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 21 июня 2018 года № 32/352. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 июля 2018 года № 4853. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 15 июня 2020 года № 64/684

Абай ауданындағы салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерінің мөлшерлерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы 32 сессиясының № 32/352 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 шілдеде № 4853 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 64/684 шешімімен

Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 15.06.2020 № 64/684 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в Абайском районе согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения Абайского районного маслихата:

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 15.06.2020 № 64/684 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылгы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданындағы салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерінің мөлшерлері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
1. Абай аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:

1) 26 сессии от 23 декабря 2013 года № 26/255 "Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в Абайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2516, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 30 января 2014 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 25 января 2014 года № 4 (4007));
2) 39 сессии от 17 марта 2015 года № 39/435 "О внесении изменений в решение 26 сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26/255 "Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в Абайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3153, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" 28 апреля 2015 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 25 апреля 2015 года № 16).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Белан
Секретарь Абайского районного маслихата Б. Цай
Приложение
к решению 32 сессии
Абайского районного маслихата
от 21 июня 2018 года № 32/352
Размеры единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в Абайском районе
Наименование объекта налогообложения
Размеры единых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях) в месяц
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
3
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
4
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4.
Игровая дорожка
10
5.
Карт
5
6.
Бильярдный стол
5
7.
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астаны и Алматы и специальной зоны
15

1) 2013 жылғы 23 желтоқсандағы 26 сессияның № 26/255 "Абай ауданындағы салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салық ставкаларының мөлшерлерін белгілеу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2516 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және 2014 жылғы 25 қаңтарда № 4 (4007) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған);
2) 2015 жылғы 17 наурыздағы 39 сессияның № 39/435 "Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы 26 сессиясының № 26/255 "Абай ауданындағы салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салық ставкаларының мөлшерлерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3153 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 сәуірде "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде және 2015 жылғы 25 сәуірде № 16 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған).
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Белан
Абай аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Цай
Абай аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 маусымдағы
32 сессиясының № 32/352 шешіміне
қосымша
Абай ауданындағы салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерінің мөлшерлері
Салық салу объектісінің атауы
Айына тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерінін мөлшерлері (айлық есептік көрсеткіштермен)
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
3
2.
Біреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
4
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
4.
Ойын жолы
10
5.
Карт
5
6.
Бильярд үстелі
5
7.
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
15