О внесении изменений в решение 23 сессии Абайского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 23/236 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 29 ноября 2018 года № 38/418. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 декабря 2018 года № 5042. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 23 сессии Абайского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 23/236 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4525, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 13 января 2018 года № 1-2 (4205)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 555 867 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 155 954 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 921 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 713 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 307 279 тысяч тенге;
2) затраты – 8 624 614 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 13 355 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 62 924 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 76 279 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 55 392 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55 392 тысяч тенге:
поступление займов – 62 924 тысяч тенге;
погашение займов – 77 273 тысяч тенге;

Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы 23 сессиясының № 23/236 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 38/418 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 желтоқсанда № 5042 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы 23 сессиясының № 23/236 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4525 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2018 жылы 10 қаңтарда және 2018 жылғы 13 қаңтардағы № 1-2 (4205) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 555 867 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 155 954 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 921 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 713 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 307 279 мың теңге;
2) шығындар – 8 624 614 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – алу 13 355 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 62 924 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 76 279 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 55 392 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55 392 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 62 924 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 77 273 мың теңге;

122 185
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
4 781
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
4 729
Из областного бюджета
248 577
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
22 392
На внедрение привлекательной системы оплаты труда в центрах занятости населения
0
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
20 506
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
33 046
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
72 000
На подключение школ области к широкополосному доступу интернета
413
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет-сайтов в организациях образования
672
На проведение среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
83 796
На проведение текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
8 204
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
398
На возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
6 782
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
368
Целевые трансферты на развитие
1 946 448
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
1 546 531
На реконструкцию водопроводных сетей
310 556
На реконструкцию канализационных очистных сетей, канализационных очистных сооружений, канализационных насосных станций
800 000
На строительство водопроводных сетей
326 671
На строительство жилого объекта
109 304
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
399 917
На реконструкцию водопроводных сетей
77 640
На строительство водопроводных сетей
44 168
На строительство жилого объекта
16 762
На развитие объектов спорта
238 037
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
23 310
Бюджетные кредиты из республиканского бюджета
62 924
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
62 924
Приложение 3
к решению 38 сессии
Абайского районного маслихата
от 29 ноября 2018 года № 38/418
Приложение 5
к решению 23 сессии
Абайского районного маслихата
от 14 декабря 2017 года № 23/236
Целевые трансферты бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов из районного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Итого
203 969
в том числе:
Трансферты
203 969
На капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
На организацию сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа

122 185
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
4 781
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және негізгі қызметкерлердің оқу кезенінде орнын алмастырғаны үшін үстемеақы
4 729
Облыстық бюджеттен
248 577
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасының шеңберінде еңбек нарығында талап етілген кәсіп және дағды бойынша жұмысшы кадрларын қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
22 392
Жұмыспен қамту орталықтарында тартымды еңбек төлемі жүйелерін ендіруге
0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеуге
20 506
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
33 046
Білім объектілерінің материалдық - техникалық базасын нығайтуға, ұстауға және жөндеу жұмыстарын жүргізуге
72 000
Облыс мектептерінің кең жолақты қатынау интернетке қосуға
413
Білім беру ұйымдарында интернет-сайттардың автоматтандырылған мониторинг бағдарламаларын орнатуға
672
Аудандық маңызы бар автокөлік жолдарына (қала көшелеріне) және елді мекен көшелеріне орта жөндеу жұмыстарын жүргізуге
83 796
Аудандық маңызы бар автокөлік жолдарына (қала көшелеріне) және елді мекен көшелеріне ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізуге
8 204
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге
398
Қауіпті жұқпалы ауруы бар, ауылшаруашылық ауру малдарына санитарлық жою жүргізуге құнын иелеріне өтеуге
6 782
Вакцинация, ветеринариялық дәрі-дәрмектерді тасымалдау және сақтау бойынша қызметтер көрсетуге
368
Нысаналы даму трансферттері
1 946 448
Республикалық бюджеттен берелетін нысаналы даму трансферттері
1 546 531
Су құбыры жүйелерін қайта құруға
310 556
Кәріз тазалау жүйелерін, кәріз тазалау құрылғыларын, кәріз насос станцияларын қайта құруға
800 000
Су құбыры жүйелерінің құрылысына
326 671
Тұрғын-үй объектілерінің құрылысына
109 304
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер
399 917
Су құбыры жүйелерін қайта құруға
77 640
Су құбыры жүйелерінің құрылысына
44 168
Тұрғын-үй объектілерінің құрылысына
16 762
Cпорт объектілерін дамытуға
238 037
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
23 310
Республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер
62 924
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
62 924
Абай аудандық мәслихатының
38 сессиясының
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ 38/418 шешіміне
3 - қосымша
Абай аудандық мәслихатының
23 сессиясының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 23/236 шешіміне
5 - қосымша
2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
203 969
оның ішінде:
Трансферттер
203 969
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстарына
0
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға

20 908
На освещение улиц в населенных пунктах
1 774
На обеспечение санитарии населенных пунктов
0
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
80 385
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
95 811
На реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
5 091
Приложение 4
к решению 38 сессии
Абайского районного маслихата
от 29 ноября 2018 года № 38/418
Приложение 7
к решению 23 сессии
Абайского районного маслихата
от 14 декабря 2017 года № 23/236
Затраты по аппаратам акима города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2018 год
Наименование администратора бюджетных программ
Всего
Наименование программы
123001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
123022 "Капитальные расходы государственного органа"

20 908
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1 774
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
80 385
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
95 811
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға
5 091
Абай аудандық мәслихатының
38 сессиясының
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ 38/418 шешіміне
4 - қосымша
Абай аудандық мәслихатының
23 сессиясының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 23/236 шешіміне
7- қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтерінің әкімі аппараттары бойынша шығындар
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісінің атауы
Барлығы
Бағдарламаның атауы
123001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
123022 "Мемлекет тік органның күрделі шығыстары"