О внесении изменений и дополнения в решение 18 сессии Актогайского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 164 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение 20 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 16 февраля 2018 года № 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 февраля 2018 года № 4620.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 18 сессии Актогайского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 164 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4514, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 11 января 2018 года № 1-2 (7632), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 08 января 2018 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5422441 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1487599 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7074 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 4515 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3923253 тысяч тенге;
2) затраты – 5493509 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38765 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 61328 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22563 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 109833 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109833 тысяч тенге:
поступление займов – 61328 тысяч тенге;
погашение займов – 22563 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 71068 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2018 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам сел, поселков, сельских округов из районного бюджета согласно приложению 8.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам сел, поселков, сельских округов определяется на основании постановления акимата Актогайского района.";

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы 18 сессиясының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 164 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы 20 сессиясының № 183 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 ақпанда № 4620 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы 18 сессиясының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 164 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 4514 болып тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" № 1-2 (7632) газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 08 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5422441 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1487599 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7074 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4515 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3923253 мың теңге;
2) шығындар – 5493509 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 38765 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 61328 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22563 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 109833 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 109833 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 61328 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22563 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 71068 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
"10-1. Аудандық бюджет шығыстарының құрамында 2018 жылға арналған ауыл, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 8 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Ауыл, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне көрсетілген нысаналы трансферттер сомаларын бөлу Ақтоғай ауданы әкімдігі қаулысының негізінде анықталады.";