О внесении изменения в решение XXV сессии Каркаралинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 25/203 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение XXVIII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 17 мая 2018 года № VI-28/250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 мая 2018 года № 4784. Утратило силу решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 16 мая 2024 года № VIII-22/166
Сноска. Утратило силу решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 16.05.2024 № VIII-22/166 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXV сессии Каркаралинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 25/203 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2514, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 25 января 2014 года № 7-8 (11234), в информационно - правовой системе "Әділет" 31 января 2014 года), следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
абзац седьмой пункта 12 изложить в следующей редакции:
лицам с социально - значимым заболеванием (туберкулез, синдром приобретенного иммунодефицита, онкозаболевание) в период лечения в стационаре и на проезд до лечебного учреждения и обратно – в размере 15 месячных расчетных показателей, единовременно.";
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Дюсембаев
Секретарь районного маслихата С. Нуркенов

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы ХХV сессиясының № 25/203 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы XXVIII сессиясының № VI-28/250 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 мамырда № 4784 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 мамырдағы № VIII-22/166 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 16.05.2024 № VIII-22/166 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы XXV сессиясының № 25/203 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2514 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 қаңтардағы "Қарқаралы" № 7 - 8 (11234) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 31 қаңтарда жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
12-тармақтың жетінші абзацы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"әлеуметтік маңызды ауру тұлғаларға (туберкулез, жұқтырылған имунн тапшылығындағы синдромы, онкологиялық ауруларға) стационарда емделу кезеңіне және емделу мекемесіне баруына және қайтуына – 15 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде, бір рет.".
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы К. Дюсембаев
Аудандық мәслихат хатшысы С. Нуркенов