О признании утратившими силу решений Каркаралинского районного маслихата
Решение XXIX сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 21 июня 2018 года № VI-29/262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 июля 2018 года № 4861
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение XХХХII сессии Каркаралинского районного маслихата от 5 ноября 2015 года № 42/379 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории Каркаралинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3532, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 15 декабря 2015 года, 19 декабря 2015 года в газете "Қарқаралы" за № 101-102 (11432));
2) решение XLV сессии Каркаралинского районного маслихата от 19 января 2016 года № 45/404 "О внесении изменения в решение XXXXII сессии Каркаралинского районного маслихата от 5 ноября 2015 года № 42/379 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории Каркаралинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3649, опубликованное 13 февраля 2016 года в газете "Қарқаралы" за № 13-14 (11448), в информационно-правовой системе "Әділет" 22 февраля 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Бейсенбеков
Секретарь районного маслихата С. Нуркенов

Қарқаралы аудандық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы XXIX сессиясының № VI-29/262 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 шілдеде № 4861 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Қарқаралы ауданының мәслихатының 2015 жылғы 5 қарашадағы XХХХII сессиясының № 42/379 "Қарқаралы ауданының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3532 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 15 желтоқсанда, 2015 жылғы 19 желтоқсанда "Қарқаралы" газетінің № 101-102 (11432) санында жарияланған) шешімі;
2) Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы XLV сессиясының № 45/404 "Қарқаралы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 қарашадағы XXXXII сессиясының № 42/379 "Қарқаралы ауданының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3649 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 ақпанда "Қарқаралы" газетінің № 13-14 (11448) санында, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 22 ақпанда жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Бейсенбеков
Аудандық мәслихат хатшысы С. Нуркенов