Об образовании избирательных участков на территории Нуринского района
Решение акима Нуринского района Карагандинской области от 29 декабря 2018 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 января 2019 года № 5123. Утратило силу решением акима Нуринского района Карагандинской области от 26 декабря 2019 года № 14
Сноска. Утратило силу решением акима Нуринского района Карагандинской области от 26.12.2019 № 14 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и по согласованию с районной избирательной комиссией, аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Нуринского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Нуринского района от 23 октября 2015 года № 6 "Об образовании избирательных участков на территории Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3498 от 16 ноября 2015 года, опубликованное в районной газете "Нұра" от 21 ноября 2015 года № 47, в информационно-правовой системе "Әділет" от 7 декабря 2015 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Серикова Д.Н.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района М. Жуманов
Приложение
к решению акима Нуринского района
от "29" декабря 2018 года № 8
Избирательные участки на территории Нуринского района
Наименование района
Номер избирательного участка
Адрес местонахождения участка
Место расположения
Обслуживаемая территория участка
1
Нуринский
615
поселок Нура, улица Абая, 35
Здание Дома культуры
улица С.Сейфуллина: 32, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97.
улица Тәуелсіздік: 49, 59А, 63/1, 63/2.
улица Талжанова: 20/1, 22, 24/1, 24/2, 26, 32, 34/1, 34/2, 36, 38, 40;
17, 19, 21, 27/1, 27/2, 29.
улица Сулейменовых: 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 48, 50, 52, 54;
1, 3, 5, 7, 11, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67.
улица Айнабекова: 2/2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 22, 24/1, 24/2, 26, 28, 28а, 30, 34, 42, 46, 52, 54, 56, 58, 60;
3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 29, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 33/1, 33/2, 35, 37, 41, 43,45, 47, 49, 51, 57, 59, 63, 67.

Нұра ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 8 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қаңтарда № 5123 болып тіркелді. Күші жойылды – Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімінің 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімінің 26.12.2019 № 14 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына сәйкес және аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Нұра ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Нұра ауданы әкімінің 2015 жылғы 23 қазандағы № 6 "Нұра ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 16 қарашада 2015 жылы № 3498 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 21 қарашада № 47, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 7 желтоқсанда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Д.Н. Серіковке жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндеттерін атқарушысы М. Жуманов
Аудан әкімінің
2018 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 8 шешіміне
қосымша
Нұра ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Аудан атауы
Сайлау учаскесінің нөмірі
Учаске орналасқан мекенжай
Орналасқан жері
Учаскенің қызмет көрсету аумағы
1
Нұра
615
Нұра кенті, Абай көшесі, 35
Мәдениет үйінің ғимараты
С. Сейфуллин көшесі: 32, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97.
Тәуелсіздік көшесі: 49, 59А, 63/1, 63/2.
Талжанов көшесі: 20/1, 22, 24/1, 24/2, 26, 32, 34/1, 34/2, 36, 38, 40;
17, 19, 21, 27/1, 27/2, 29.
Сулейменовтар көшесі: 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 48, 50, 52, 54;
1, 3, 5, 7, 11, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67.
Айнабеков көшесі: 2/2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 22, 24/1, 24/2, 26, 28, 28а, 30, 34, 42, 46, 52, 54, 56, 58, 60;
3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 29, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 33/1, 33/2, 35, 37, 41, 43,45, 47, 49, 51, 57, 59, 63, 67.

улица Герольда Белгера: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37/1, 37/2, 39, 41, 45, 51, 53, 57, 59, 61.
улица Б. Ысқақов: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36, 38, 44, 46, 48, 50;
1, 3, 5, 7/1, 7/2, 9А, 9, 13, 15/1, 15/2, 17, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35/1, 39, 41, 49А, 49, 51, 53, 55, 57, 59.
улица Макулова: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22А, 22, 24, 26, 28, 30;
1, 3 ,5, 7.
улица Конаева: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25;
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 40, 42/2, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60.
улица Абая: 2, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 28, 30, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 34, 36, 38, 40, 44;
1, 3, 5, 7, 11, 13, 15/1, 15/2, 17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 27/10, 27/11, 27/12, 27/13, 27/14, 27/15, 27/16, 27/18, 27/19, 27/20, 27/21, 27/22, 27/23, 27/24, 29, 31.
улица К. Мынбаева: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 32, 34, 36, 38, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 40/5, 40/6, 40/7, 40/8, 40/10, 40/11, 40/12, 40/13, 40/14, 40/15, 40/16, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 52, 54;
1, 3, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45/1, 45/2, 47, 53, 55, 57, 59.
улица Ардагерлер: 2, 8, 10, 12, 14/1, 16, 20, 22, 30, 32.
улица Колодия: 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19А, 21, 23/1, 23/2, 25, 29, 31, 33А, 37;
42, 43, 44.
улица Жамбыла: 45, 49, 51, 51А, 53А, 53/1, 53/2, 55А/1, 55А/2, 57/1, 57/2;
54, 56, 58, 60, 62А, 64, 66,68, 72, 74/1, 74/2, 76.
улица Мұхтар Әуезов: 43/1, 43/2, 45/1.
улица Бейбітшілік: 38, 40, 42, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4;
47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 59, 61.
улица Ш.Уалиханова: 42;
35, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41, 43, 45.
улица Балабиева: 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1,42/2;
31, 33/1, 33/2, 35, 37/1, 37/2, 41/1, 41/2.
Наименование района
Номер избирательного участка
Адрес местонахождения участка
Место расположения
Обслуживаемая территория участка
2
Нуринский
616
поселок Нура, улица Жауынгер- интернационалистер, 76
Здание коммунального государственного казенного предприятия "Нуринский многопрофильный колледж" управления образования Карагандинской области
улица Герольда Бельгера: 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86;
67, 71А, 71, 75, 77/1, 79/2, 81/1, 81/2, 83, 85.
улица Айнабекова: 64, 66, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96/1, 96/2, 96А, 98/1, 98/2, 100/1, 100/2;

Герольд Белгер көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37/1, 37/2, 39, 41, 45, 51, 53, 57, 59, 61.
Б. Ысқақов көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36, 38, 44, 46, 48, 50;
1, 3, 5, 7/1, 7/2, 9А, 9, 13, 15/1, 15/2, 17, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35/1, 39, 41, 49А, 49, 51, 53, 55, 57, 59.
Макулов көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22А, 22, 24, 26, 28, 30;
1, 3 ,5, 7.
Қонаев көшесі: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25;
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 40, 42/2, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60.
Абай көшесі: 2, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 28, 30, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 34, 36, 38, 40, 44;
1, 3, 5, 7, 11, 13, 15/1, 15/2, 17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 27/10, 27/11, 27/12, 27/13, 27/14, 27/15, 27/16, 27/18, 27/19, 27/20, 27/21, 27/22, 27/23, 27/24, 29, 31.
К. Мыңбаев көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 32, 34, 36, 38, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 40/5, 40/6, 40/7, 40/8, 40/10, 40/11, 40/12, 40/13, 40/14, 40/15, 40/16, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 52, 54;
1, 3, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45/1, 45/2, 47, 53, 55, 57, 59.
Ардагерлер көшесі: 2, 8, 10, 12, 14/1, 16, 20, 22, 30, 32.
Колодий көшесі: 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19А, 21, 23/1, 23/2, 25, 29, 31, 33А, 37;
42, 43, 44.
Жамбыл көшесі: 45, 49, 51, 51А, 53А, 53/1, 53/2, 55А/1, 55А/2, 57/1, 57/2;
54, 56, 58, 60, 62А, 64, 66,68, 72, 74/1, 74/2, 76.
Мұхтар Әуезов көшесі: 43/1, 43/2, 45/1.
Бейбітшілік көшесі: 38, 40, 42, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4;
47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 59, 61.
Ш.Уалиханов көшесі: 42;
35, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41, 43, 45.
Балабиев көшесі: 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1,42/2;
31, 33/1, 33/2, 35, 37/1, 37/2, 41/1, 41/2.
Аудан атауы
Сайлау учаскесінің нөмірі
Учаске орналасқан мекенжай
Орналасқан жері
Учаскенің қызмет көрсету аумағы
2
Нұра
616
Нұра кенті, Жауынгер- интернационалистер көшесі, 76
Қарағанды облысының білім басқармасының "Нұра көпсалалы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты
Герольд Бельгер көшесі: 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86;
67, 71А, 71, 75, 77/1, 79/2, 81/1, 81/2, 83, 85.
Айнабеков көшесі: 64, 66, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96/1, 96/2, 96А, 98/1, 98/2, 100/1, 100/2;

75, 77/1, 77/2, 81.
улица Сулейменовых: 64/1, 64/2, 64/5, 64/6, 71, 73, 75, 79.
улица Талжанова: 46, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8, 52/9, 52/10, 52/11, 52/12, 52/13, 52/14, 52/15, 52/16, 54/1, 54/2, 54/3, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54/9, 54/10, 54/11, 54/12, 54/13, 54/14, 54/15, 54/16, 54/17, 54/18, 56, 60, 62, 64, 66, 68;
31, 33, 37/1, 37/2, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51/1, 51/8, 51/9, 51/13, 51/14, 51/15, 53/5, 53/6, 53/7, 53/8, 53/9, 53/10, 53/11, 53/12, 53/13, 53/14, 53/15, 57, 59, 61, 63, 65, 67.
улица Тәуелсіздік: 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 66, 68/1, 68/2, 72, 74, 76, 78, 80;
65, 67, 69, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 73/5, 73/6, 73/7, 73/8, 73/9, 73/10, 73/11, 73/12, 73/13, 73/14, 73/15, 73/16, 77/1, 77/2.
улица С. Сейфуллина: 76/1, 76/2, 78, 82, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 98, 102, 104/1, 104/2, 106/1, 106/2;
99/1, 99/2, 101, 101А, 103, 105/1, 105/2, 107/1, 107/2, 109/1, 109/2, 111/3, 111/4, 115/1, 115/2, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 121/1, 121/2, 123/1, 123/2, 125/1, 125/2.
улица Колодия: 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 22, 24, 24А, 30, 32, 34, 36, 38А, 40.
улица Пушкина: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2;
1А, 1, 3, 5, 7, 11, 13, 13А, 15А/1, 15А/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2.
улица Мұхтар Әуезов: 2, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48/1, 48/2;
1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
улица Масалина: 2, 4, 6, 8, 10, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2;
1, 5, 7, 9, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2.
Улица Тәттімбет Қазанғапұлы: 3, 11.
Улица Құрманғазы Сағырбайұлы: 2/1, 2/2;
1/1, 1/2, 3А, 5/1, 5/2.
улица Жауынгер- интернационалистер: 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/6, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1,42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 64А/1, 64А/2, 66/1, 66/2, 66А/1, 66А/2, 70А;
1А, 5, 7/1, 9, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11А/1, 11А/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 27А/1, 27А/2, 27Б/1, 27Б/2, 29, 31/1, 31/2, 33А, 35/1, 35/2, 35А/1, 35А/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 39А/1, 39А/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57
улица Христенко: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2;

75, 77/1, 77/2, 81.
Сулейменовтар көшесі: 64/1, 64/2, 64/5, 64/6, 71, 73, 75, 79.
Талжанов көшесі: 46, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8, 52/9, 52/10, 52/11, 52/12, 52/13, 52/14, 52/15, 52/16, 54/1, 54/2, 54/3, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54/9, 54/10, 54/11, 54/12, 54/13, 54/14, 54/15, 54/16, 54/17, 54/18, 56, 60, 62, 64, 66, 68;
31, 33, 37/1, 37/2, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51/1, 51/8, 51/9, 51/13, 51/14, 51/15, 53/5, 53/6, 53/7, 53/8, 53/9, 53/10, 53/11, 53/12, 53/13, 53/14, 53/15, 57, 59, 61, 63, 65, 67.
Тәуелсіздік көшесі: 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 66, 68/1, 68/2, 72, 74, 76, 78, 80;
65, 67, 69, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 73/5, 73/6, 73/7, 73/8, 73/9, 73/10, 73/11, 73/12, 73/13, 73/14, 73/15, 73/16, 77/1, 77/2.
С. Сейфуллин көшесі: 76/1, 76/2, 78, 82, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 98, 102, 104/1, 104/2, 106/1, 106/2;
99/1, 99/2, 101, 101А, 103, 105/1, 105/2, 107/1, 107/2, 109/1, 109/2, 111/3, 111/4, 115/1, 115/2, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 121/1, 121/2, 123/1, 123/2, 125/1, 125/2.
Колодий көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 22, 24, 24А, 30, 32, 34, 36, 38А, 40.
Пушкин көшесі: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2;
1А, 1, 3, 5, 7, 11, 13, 13А, 15А/1, 15А/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2.
Мұхтар Әуезов көшесі: 2, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48/1, 48/2;
1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
Масалин көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2;
1, 5, 7, 9, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2.
Тәттімбет Қазанғапұлы көшесі: 3, 11.
Құрманғазы Сағырбайұлы көшесі : 2/1, 2/2;
1/1, 1/2, 3А, 5/1, 5/2.
Жауынгер- интернационалистер көшесі: 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/6, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1,42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 64А/1, 64А/2, 66/1, 66/2, 66А/1, 66А/2, 70А;
1А, 5, 7/1, 9, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11А/1, 11А/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 27А/1, 27А/2, 27Б/1, 27Б/2, 29, 31/1, 31/2, 33А, 35/1, 35/2, 35А/1, 35А/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 39А/1, 39А/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57
Христенко көшесі: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2;

1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2 9/1, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39, 41.
улица Каныша Сатпаева: 2, 4, 6, 12, 12а/1, 12а/2, 14, 14А, 16, 18;
1, 3, 5, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 13/1,13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6.
улица Ж.Нұрмағанбетұлы:
2, 2 а, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2,
1 б;
1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2.
Наименование района
Номер избирательного участка
Адрес местонахождения участка
Место расположения
Обслуживаемая территория участка
3
Нуринский
617
поселок Нура, улица Жеңіс, 17
Здание коммунального государственного учреждения "Опорная школа (ресурсный центр) "Киевская общеобразовательная школа № 3" отдела образования акимата Нуринского района Карагандинской области
улица С. Сейфуллина: 33, 37, 39, 41,
43, 45, 47, 53/1, 53/2,
55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73/1,
73/2, 75/1, 75/2, 77/1, 77/2, 79/1, 79/2.
улица Жамбыла: 26, 28, 30, 32, 34,
36/1, 36/2, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
19, 21, 23, 25, 27, 29, 31/1, 31/2,
33, 35, 37, 39/1, 39/2, 41, 43.
улица Бейбітшілік: 16, 18А, 20, 24, 26/1,
26/2, 28, 30/1, 30/2, 32, 32А, 32Б;
1, 1А, 5, 9, 11, 13/1, 13/2, 17, 19, 19А, 21,
33, 35, 35А, 37, 39, 39А.
улица Ш. Уалиханова: 2А, 2Б, 4, 4А, 6/1, 6/2, 12,
12А, 14, 14А, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 36;
1/1, 1/2, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 13, 15, 17,17А, 19, 23,
25А, 27, 29, 31, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33/8.
улица Жеңіс: 2, 2/1, 2/2, 2А/1, 2А/2, 6, 8А, 12, 12А, 14, 16;
7, 11А, 13, 13А, 13/1, 13/2.
улица Ғарышкерлер: 2, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16;
1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ,17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25, 27/1, 27/2, 29.
улица Акпасова: 5/1,5/2,7,9/1,9/2,11/1,11/2,13, 6
улица Бауыржан Момышұлы: 3/1,3/2,5/1,5/2,7/1,7/2,
4/1,4/2,6/1,6/2,8,1012,14
улица Тілен батыр: 5/1,5/2,7/1,7/2,9,11, 6/1,6/2,8/1,8/2,10,12
улица Шоң Телғозыұлы: 1,3/1,3/2,5/1,5/2,7/1,7/2,
9/1,9/2,11/1,11/2,13/1,13/2,15/1,15/2,17/1,17/2,
2/1,2/2,4/1,4/2,6/1,6/2,8/1,8/2
улица Алихана Бокейханова: 3/1,3/2,5/1,5/2,7/1,7/2,9/1,9/2,
11/1,11/2,13/1,13/2,15/1,15/2,17,19,21,23,25/1,25/2,27,
2/1,2/2,4/1,4/2,6/1,6/2,8/1,8/2,10/1,10/2,12/1,12/2,14/1,
14/2,16,18,20/1,20/2,22/1,22/2,24,26/1,
26/2,28/1,28/2,30/1,30/2,32,34
улица Ж. Нұрмағанбетұлы: 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2.
улица Асылбекова: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2;
1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2,
9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2,
15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2.
улица Тусупова: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2,
6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2;
1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2.
улица Смагулова: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 4а, 6а, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8 , 7/1, 7/2, 7/5.
улица Конаева: 37, 39, 45, 47/1, 47/2,
49/1, 49/2, 51, 53, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5,
55/6, 55/7, 55/8, 57/1, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8,
59/3, 59/4, 59/5, 59/6,
59/7, 59/8, 61/1, 61/2, 61/4,
61/5, 61/6, 61/8, 63/1, 63/2,
65; 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, 64/8,
68/1, 68/2, 68/3, 68/4, 68/5, 68/6,
68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11,
68/12, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5,
70/6, 70/7, 70/8, 70/9, 70/10, 70/11, 70/12.
улица Абая: 56, 58, 60, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82/1, 82/2, 84, 86, 88; 49, 51, 53, 55/1, 55/2, 59, 61, 63/1, 63/2, 67, 69, 73, 75/1, 75/2, 79/1, 79/2, 81/1, 81/2, 83/1, 83/2.
улица К. Мыңбаева: 56, 58, 60, 62/1,
62/2, 64/1, 64/2, 66, 68, 70, 72, 74, 76,
78, 80, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2,
94, 96, 98, 100;

1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2 9/1, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39, 41.
Қаныш Сәтпаев көшесі: 2, 4, 6, 12, 12а/1, 12а/2, 14, 14А, 16, 18;
1, 3, 5, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 13/1,13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6.
Ж. Нұрмағанбетұлы көшесі: 2, 2 а, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2,
1 б;
1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2.
Аудан атауы
Сайлау учаскесінің нөмірі
Учаске орналасқан мекенжай
Орналасқан жері
Учаскенің қызмет көрсету аумағы
3
Нұра
617
Нұра кенті, Жеңіс көшесі, 17
"Тірек мектеп (ресурс орталығы)" Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің, білім беру бөлімінің "№ 3 киевка жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
С. Сейфуллин көшесі: 33, 37, 39, 41, 43,
45, 47, 53/1, 53/2, 55, 57, 59, 63, 65, 67,
69, 71, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 77/1, 77/2, 79/1, 79/2.
Жамбыл көшесі: 26, 28, 30, 32, 34, 36/1,
36/2, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
19, 21, 23, 25, 27, 29, 31/1, 31/2,
33, 35, 37, 39/1, 39/2, 41, 43.
Бейбітшілік көшесі: 16, 18А, 20, 24, 26/1, 26/2,
28, 30/1, 30/2, 32, 32А, 32Б;
1, 1А, 5, 9, 11, 13/1, 13/2, 17, 19, 19А,
21, 33, 35, 35А, 37, 39, 39А.
Ш. Уалиханов көшесі: 2А, 2Б, 4, 4А, 6/1, 6/2, 12,
12А, 14, 14А, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 36;
1/1, 1/2, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 13, 15, 17,17А, 19, 23,
25А, 27, 29, 31, 33/1, 33/2, 33/3,
33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33/8.
Жеңіс көшесі: 2, 2/1, 2/2, 2А/1, 2А/2, 6, 8А, 12, 12А, 14, 16;
7, 11А, 13, 13А, 13/1, 13/2.
Ғарышкерлер көшесі: 2, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16;
1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ,17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25, 27/1, 27/2, 29.
Акпасова көшесі: 5/1,5/2,7,9/1,9/2,11/1,11/2,13, 6
Бауыржан Момышұлы көшесі: 3/1,3/2,5/1,5/2,7/1,7/2, 4/1,
4/2,6/1,6/2,8,1012,14
Тілен батыр көшесі: 5/1,5/2,7/1,7/2,9,11,
6/1,6/2,8/1,8/2,10,12
Телғозыұлы Шоң көшесі: 1,3/1,3/2,5/1,5/2,7/1,7/2,9/1,9/2,
11/1,11/2,13/1,13/2,15/1,15/2,17/1,17/2,
2/1,2/2,4/1,4/2,6/1,6/2,8/1,8/2
Әлихан Бөкейханов көшесі: 3/1,3/2,5/1,5/2,7/1,7/2,9/1,
9/2,11/1,11/2,13/1,13/2,15/1,15/2,
17,19,21,23,25/1,25/2,27,
2/1,2/2,4/1,4/2,6/1,6/2,8/1,8/2,10/1,10/2,
12/1,12/2,14/1,14/2,16,18,20/1,20/2,22/1,
22/2,24,26/1,26/2,28/1,28/2,30/1,30/2,32,34
Ж. Нұрмағанбетұлы көшесі: 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2,
13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2.
Асылбеков көшесі: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1,
6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2;
1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2,
9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1,
13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2.
Тусупов көшесі: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1,
10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2;
1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1,
9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2.
Смағұлов көшесі: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7,
1/8, 4а, 6а, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8 , 7/1, 7/2, 7/5.
Қонаев көшесі: 37, 39, 45, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51, 53,
55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/6, 55/7, 55/8, 57/1, 57/5,
57/6, 57/7, 57/8, 59/3, 59/4, 59/5, 59/6,
59/7, 59/8, 61/1, 61/2, 61/4, 61/5, 61/6, 61/8,
63/1, 63/2, 65; 64/1,
64/2, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, 64/8, 68/1,
68/2, 68/3, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 68/8,
68/9,
68/10, 68/11, 68/12, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4,
70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9, 70/10, 70/11,
70/12.
Абай көшесі: 56, 58, 60, 64, 68, 70, 72, 74,
76, 78, 80, 82/1, 82/2, 84, 86, 88; 49, 51, 53,
55/1, 55/2, 59, 61, 63/1, 63/2, 67, 69, 73,
75/1, 75/2, 79/1, 79/2, 81/1, 81/2, 83/1, 83/2.
К. Мыңбаев көшесі: 56, 58, 60, 62/1, 62/2,
64/1, 64/2, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82,
84, 86, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94,
96, 98, 100;

87, 89, 91, 93, 95, 97, 99/1, 99/2, 101/1,
101/2, 103/1, 103/2, 105, 107, 109,
111, 113/1, 113/2, 115, 117, 119,
121, 123, 125/1, 125/2, 127,
129/1, 129/2, 131/1, 131/2, 133/1,
133/2, 135/1, 135/2.
улица Ардагерлер: 74/1, 74/2,
78/1, 78/2, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2,
88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2,
94/1, 94/2, 96/1, 96/2.
улица Балабиева: 4, 6/1, 6/2, 8, 10/1,
10/2, 16/1, 16/2, 18, 20, 22, 24, 26/1,
26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8;
3, 5/1, 5/2, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Наименование района
Номер избирательного участка
Адрес местонахождения участка
Место расположения
Обслуживаемая территория участка
4
Нуринский
618
поселок Нура, улица Талжанова, 12
Здание коммунального государственного учреждения "Киевская казахская общеобразовательная школа № 2" отдела образования акимата Нуринского района Карагандинской области
улица Талжанова: 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10.
улица Тәуелсіздік: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 23, 27, 29, 31, 33, 35;
2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28.
улица С.Сейфуллина: 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 14, 16, 18, 20/1, 20/2, 22, 24;

87, 89, 91, 93, 95, 97, 99/1, 99/2, 101/1,
101/2, 103/1, 103/2, 105, 107, 109, 111,
113/1, 113/2, 115, 117, 119, 121, 123,
125/1, 125/2, 127, 129/1, 129/2, 131/1,
131/2, 133/1, 133/2, 135/1, 135/2.
Ардагерлер көшесі: 74/1, 74/2, 78/1, 78/2,
84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1,
90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96/1, 96/2.
Балабиев көшесі: 4, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2,
16/1, 16/2, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 26/3,
26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8;
3, 5/1, 5/2, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Аудан атауы
Сайлау учаскесінің нөмірі
Учаске орналасқан мекенжай
Орналасқан жері
Учаскенің қызмет көрсету аумағы
4
Нұра
618
Нұра кенті, Талжанов көшесі, 12
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің, білім беру бөлімінің "Киевка № 2 жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Талжанов көшесі: 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10.
Тәуелсіздік көшесі: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 23, 27, 29, 31, 33, 35;
2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28. С.Сейфуллин көшесі: 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 14, 16, 18, 20/1, 20/2, 22, 24;

1, 3, 5, 11, 13, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
улица Жамбыла: 6, 10, 12, 14, 16;
3, 5/1, 5/2, 7, 9, 13, 15/1, 15/2.
улица Бейбітшілік: 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2.
улица К. Мынбаева: 67, 69/1, 69/2, 71, 73, 75/1, 75/2, 77, 79, 83.
улица Ардагерлер: 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35/1, 35/2, 37;
42, 48, 50, 52, 60, 62, 64, 66, 68, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2.
Улица Нүркен Әбдіров: 2/1, 2/2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2;

1, 3, 5, 11, 13, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Жамбыл көшесі: 6, 10, 12, 14, 16;
3, 5/1, 5/2, 7, 9, 13, 15/1, 15/2.
Бейбітшілік көшесі: 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2.
К. Мынбаев көшесі: 67, 69/1, 69/2, 71, 73, 75/1, 75/2, 77, 79, 83.
Ардагерлер көшесі: 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35/1, 35/2, 37;
42, 48, 50, 52, 60, 62, 64, 66, 68, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2.
Нүркен Әбдіров көшесі: 2/1, 2/2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2;

1, 1 а, 3, 5, 5 а, 7, 9, 11, 13, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49, 51.
5
619
село Байтуган, улица М.Ауезова, 42
Здание Дома культуры
село Байтуган
6
620
село Карой, улица Абая, 22
Здание Дома культуры
село Карой
7
621
село Пржевальское, улица Жеңіс, 4
Здание Дома культуры
село Пржевальское
8
622
село Кобетей, улица Казахстанская, 4
Здание Дома культуры
села Кобетей, Первое Мая
9
623
село Ондирис улица Айнабекова,14
Здание школы
село Ондирис
10
624
село Майоровка, улица Асылбекова, 12
Здание Дома культуры
улица Ш. Уалиханова: 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 1а/1, 1а/2, 10/1, 10/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 26, 28, 29/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 39, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 46, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51, 54, 55/1, 55/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 75, 77, 78, 79, 80.
улица Айнабекова: 3/1, 3/2, 4, 5, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16, 19, 21, 22, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 51, 52, 55.
улица Тәуелсіздік: 1/1, 1/2, 7, 9, 12, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 20, 31, 35, 37, 39, 42, 44, 46, 49, 51/1, 51/2, 52, 54, 55/1, 55/2, 56, 57/1, 57/2, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 64, 66, 72, 76, 78.
улица Асылбекова: 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2.
улица С. Сейфуллина: 4, 5, 8, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 14, 15/1, 15/2, 16, 18/1, 18/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 25, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42,45, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 51, 53, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 59, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2.
11
625
село Ахмет, улица Бейбітшілік, 1
Здание Дома культуры
село Ахмет
12
626
село Шахтерское , улица Бейбітшілік, 1 а
Здание Дома культуры
село Шахтерское
13
627
село Кертенди, улица Б. Мамраева, 10
Здание Дома культуры
село Кертенди
14
628
село Алгабас, улица Достык, 1
Здание школы
село Алгабас
15
629
село Акмешит, улица Шалабекова, 26
Здание Дома культуры
село Акмешит
16
630
село Кантай, улица Абая, 1
Здание школы
село Кантай
17

1, 1 а, 3, 5, 5 а, 7, 9, 11, 13, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49, 51.
5
619
Байтуған ауылы, М. Әуезов көшесі, 42
Мәдениет үйінің ғимараты
Байтуған ауылы
6
620
Қарой ауылы, Абай көшесі, 22
Мәдениет үйінің ғимараты
Қарой ауылы
7
621
Пржевальское ауылы, Жеңіс көшесі, 4
Мәдениет үйінің ғимараты
Пржевальское ауылы
8
622
Көбетей ауылы, Казахстанская көшесі, 4
Мәдениет үйінің ғимараты
Көбетей, Бірінші Май ауылдары
9
623
Өндіріс ауылы
Айнабеков көшесі,14
Мектеп ғимараты
Өндіріс ауылы
10
624
Майоровка ауылы, Асылбеков көшесі, 12
Мәдениет үйінің ғимараты
Ш. Уалиханов көшесі: 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 1а/1, 1а/2, 10/1, 10/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 26, 28, 29/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 39, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 46, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51, 54, 55/1, 55/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 75, 77, 78, 79, 80.
Айнабеков көшесі: 3/1, 3/2, 4, 5, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16, 19, 21, 22, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 51, 52, 55.
Тәуелсіздік көшесі: 1/1, 1/2, 7, 9, 12, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 20, 31, 35, 37, 39, 42, 44, 46, 49, 51/1, 51/2, 52, 54, 55/1, 55/2, 56, 57/1, 57/2, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 64, 66, 72, 76, 78.
Асылбеков көшесі: 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2.
С. Сейфуллин көшесі: 4, 5, 8, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 14, 15/1, 15/2, 16, 18/1, 18/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 25, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42,45, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 51, 53, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 59, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2.
11
625
Ахмет ауылы, Бейбітшілік көшесі, 1
Мәдениет үйінің ғимараты
Ахмет ауылы
12
626
Шахтерское ауылы,
Бейбітшілік көшесі, 1а
Мәдениет үйінің ғимараты
Шахтерское ауылы
13
627
Кертінді ауылы, Б. Мамраев
көшесі, 10
Мәдениет үйінің ғимараты
Кертінді ауылы
14
628
Алғабас ауылы, Достық көшесі, 1
Мектеп ғимараты
Алғабас ауылы
15
629
Ақмешіт ауылы, Шалабеков көшесі, 26
Ауыл клубының ғимараты
Ақмешіт ауылы
16
630
Қантай ауылы, Абай көшесі, 1
Мектеп ғимараты
Қантай ауылы
17

1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2.
улица Бірлік: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23/1, 23/2;
1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 11, 13/1, 13/2, 17, 21/1, 21/2.
улица Ардагерлер: 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6, 10, 12, 14/1, 14/2, 16, 18, 20/1, 20/2;
5, 9, 11, 13, 15, 17, 19/1, 19/2, 21
улица Панфилова: 6, 8, 10, 14/1, 14/2;
1, 2, 3, 5, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2.
улица Атамекен: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8, 12, 14, 16, 20, 22/1, 22/2;

1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2.
Бірлік көшесі: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23/1, 23/2;
1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 11, 13/1, 13/2, 17, 21/1, 21/2.
Ардагерлер көшесі: 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6, 10, 12, 14/1, 14/2, 16, 18, 20/1, 20/2;
5, 9, 11, 13, 15, 17, 19/1, 19/2, 21
Панфилов көшесі: 6, 8, 10, 14/1, 14/2;
1, 2, 3, 5, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2.
Атамекен көшесі: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8, 12, 14, 16, 20, 22/1, 22/2;

1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 23/1, 23/2
улица Тәуелсіздік: 2/1, 2/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22, 24;
1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21,
улица Болашак: 8/1, 8/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2;
9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2,

1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 23/1, 23/2
Тәуелсіздік көшесі: 2/1, 2/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22, 24;
1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, Болашақ көшесі: 8/1, 8/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2;
9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2,

650
поселок Шубарколь улица Рыскулбекова, 82
Здание школы
поселок Шубарколь
34
639
село Тассуат, улица Болашак, 8
Здание школы
улица Студенттер: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2;
1/1, 1/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 15/1, 15/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2
улица Н.Абдирова: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 10/1, 10/2,
1/1, 1/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14,14А,15
улица Тәуелсіздік: 28/1, 28/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1,36/2;

650
Шұбаркөл кенті Рыскұлбеков көшесі, 82
Мектеп ғимараты
Шұбаркөл кенті
34
639
Тассуат ауылы Болашақ көшесі, 8
Мектеп ғимараты
Студенттер көшесі: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2;
1/1, 1/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 15/1, 15/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2
Н.Абдиров көшесі: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 10/1, 10/2,
1/1, 1/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14,14А,15
Тәуелсіздік көшесі: 28/1, 28/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1,36/2;

25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2.
улица Болашак: 6/1, 6/2;
1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2.
35
640
село Жана Курылыс улица Ынтымак, 30
Здание школы
село Жана Курылыс
36
641
село Майоровка, улица Абая, 30
Здание школы
улица Абая: 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 28, 29/1, 29/2, 29/3, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/1, 51/2, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 59/1, 59/2.

25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2.
Болашақ көшесі: 6/1, 6/2;
1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2.
35
640
Жана Құрылыс ауылы Ынтымақ көшесі, 30
Мектеп ғимараты
Жана Құрылыс ауылы
36
641
Майоровка ауылы, Абай көшесі, 30
Мектеп ғимараты
Абай көшесі: 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 28, 29/1, 29/2, 29/3, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/1, 51/2, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 59/1, 59/2.