О внесении изменений в решение XVIIІ сессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 149 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение XXIII сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 23 июля 2018 года № 195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 августа 2018 года № 4889. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХVIIІ сессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 149 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4545, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 15 января 2018 года №2-3 (6128), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 19 января 2018 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
" 1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 302 540 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5 153 177 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 985 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5 001 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 138 377 тысяч тенге;
2) затраты – 6 534 066 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 88 197 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 104 618 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 421 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 319 723 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 319 723 тысяч тенге:
поступление займов – 104 618 тысяч тенге;
погашение займов – 16 421 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 231 526 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв акимата Улытауского района на 2018 год в сумме 29 031 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

Ұлытау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы XVIII сессиясының № 149 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 шілдедегі XXIII сессиясының № 195 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 тамызда № 4889 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы ХVIІI сессиясының № 149 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4545 болып тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтардағы "Ұлытау өңірі" №2-3 (6128) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 19 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 302 540 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 153 177 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 5 985 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 001 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 138 377 мың теңге;
2) шығындар – 6 534 066 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 88 197 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 104 618 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 421 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 319 723 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 319 723 мың теңге:
қарыздар түсімі – 104 618 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 421 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 231 526 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2018 жылға арналған резерві 29 031 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 9 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1242995
Целевые текущие трансферты
588377
Целевые трансферты на развитие
550000
Бюджетные кредиты
104618
в том числе:
Целевые текущие трансферты
588377
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
2616
Целевые текущие трансферты на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
57973
Целевые текущие трансферты на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
9630
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
15810
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет-сайтов в организациях образования
444
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
241858
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы.
2286
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5198
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы
14961
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
4850
Государственная адресная социальная помощь
6200
Средний ремонт автомобильных дорог

1242995
Ағымдағы нысаналы трансферттер
588377
Нысаналы даму трансферттер
550000
Бюджеттік кредиттер
104618
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
588377
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
2616
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
57973
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9630
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
15810
Білім беру ұйымдарында интернет-сайттарды автоматтандырылған мониторингілеу бағдарламасын құруға
444
Білім беру нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
241858
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
2286
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
5198
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлауға аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14961
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс кеңесшілерін және көмекшілерін енгізуге
4850
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6200
Автомобиль жолдарын орташа жөндеуге