Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Приозерск
Решение XXII сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 23 августа 2018 года № 22/228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 сентября 2018 года № 4944.
В соответствии с Экологическим кодексом Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:

Приозерск қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 23 тамыздағы XXII сессиясының № 22/228 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қыркүйекте № 4944 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Приозерск согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Мондыбаева
Секретарь городского маслихата Б. Сарсембеков
Приложение
к решению Приозерского
городского маслихата
от 23 августа 2018 года № 22/228
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Приозерск
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма кубического метра на 1 расчетную единицу в год
1
Благоустроенные домовладения
1 житель

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Приозерск қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Мондыбаева
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Сәрсембеков
Приозерск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 23 тамыздағы
№ 22/228 шешіміне қосымша
Приозерск қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын нысандар
Есептік бірлік
Жылына 1 есептік бірлікке келетін текше метр нормасы
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын