Об утверждении перечня объектов, предлагаемых в концессию на среднесрочный период (на 2018-2020 годы), относящихся к коммунальной собственности по Кызылординской области
Решение Кызылординского областного маслихата от 8 августа 2018 года № 231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 августа 2018 года № 6418
В соответствии с подпунктом 24) статьи 1 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О концессиях" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов, предлагаемых в концессию на среднесрочный период (на 2018-2020 годы), относящихся к коммунальной собственности по Кызылординской области.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной 22 сессии
Кызылординского областного маслихата
Р. Байназарова
Исполняющий обязанности секретаря
Кызылординского областного маслихата
Р. Искакова

Қызылорда облысы бойынша коммуналдық меншікке жататын орта мерзімді кезеңге арналған (2018 – 2020 жылдарға) концессияға ұсынылатын объектілердің тізбесін бекіту туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 8 тамыздағы № 231 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 тамызда № 6418 болып тіркелді
"Концессиялар туралы" 2006 жылғы 7 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 1-бабы 24) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған Қызылорда облысы бойынша коммуналдық меншікке жататын орта мерзімді кезеңге (2018–2020 жылдарға) арналған концессияға ұсынылатын объектілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезектен тыс 22 сессиясының төрағасы
Р. Байназарова
Қызылорда облыстық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
Р. Искакова

Утвержден решением Кызылординского областного маслихата от "08" августа 2018 года № 231
Перечень объектов, предлагаемых в концессию на среднесрочный период (на 2018-2020 годы), относящихся к комунальной собственности по Кызылординской области
Наименование
1
2
1. Существующие объекты государственной собственности, реконструкция и эксплуатация которых будут осуществлены на основе договора концессии
2. Объекты, создание и эксплуатация которых будут осуществлены на основе договоров концессии
1.

Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы "08" тамыздағы № 231 шешімімен бекітілген
Қызылорда облысы бойынша коммуналдық меншікке жататын орта мерзімді кезеңге (2018 – 2020 жылдарға) концессияға ұсынылатын объектілердің тізбесі
Атауы
1
2
1. Реконструкциялануы және пайдаланылуы концессия шарты негiзiнде жүзеге асырылатын жұмыс істеп тұрған мемлекеттік меншiк объектiлерi
2. Құрылуы және пайдаланылуы концессия шарттары негiзiнде жүзеге асырылатын объектiлер
1.

Колледж на 600 мест по профилю "Строительство и коммунальное хозяйство" с общежитием на 200 мест в районе СПМК - 70 города Кызылорды

Қызылорда қаласы СПМК-70 ауданында "Құрылыс және коммуналдық шаруашылық" бағыты бойынша 200 орынға арналған жатақханасы бар 600 орынға арналған колледж