О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2017 года №132-20/1 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 2 марта 2018 года № 139-22/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 марта 2018 года № 6206. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 21 декабря 2017 года № 132-20/1 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6088 от 26 декабря 2017 года, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 8 января 2018 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1 663 978,8 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Тасбогет 691 357 тысяч тенге;
Поселок Белкол 152 949,6 тысяч тенге;
Сельский округ Акжарма 92 536 тысяч тенге;
Сельский округ Ақсуат 253 172,5 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылжарма 167 940,1 тысяч тенге;
Сельский округ Карауылтобе 78 796,1 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылозек 56 254 тысяч тенге;
Сельский округ Косшынырау 170 973,5 тысяч тенге.
налоговые поступления – 108 210 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Тасбогет 62 500 тысяч тенге;
Поселок Белкол 15 500 тысяч тенге;
Сельский округ Акжарма 2 500 тысяч тенге;
Сельский округ Ақсуат 4 420 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылжарма 10 900 тысяч тенге;
Сельский округ Карауылтобе 2 870 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылозек 5 050 тысяч тенге;
Сельский округ Косшынырау 4 470 тысяч тенге.
неналоговые поступления – 15 991,9 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Тасбогет 1 860 тысяч тенге;
Поселок Белкол 6 069,7 тысяч тенге;
Сельский округ Акжарма 290 тысяч тенге;
Сельский округ Ақсуат 3 991,5 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылжарма 2 919,1 тысяч тенге;
Сельский округ Карауылтобе 356,1 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылозек 255 тысяч тенге;
Сельский округ Косшынырау 250,5 тысяч тенге.
поступления трансфертов- 1 539 776,9 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Тасбогет 626 997 тысяч тенге;
Поселок Белкол 131 379,9 тысяч тенге;
Сельский округ Акжарма 89 746 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №132-20/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 139-22/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 наурызда № 6206 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 132-20/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда №6088 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық бақылау банкінде 2018 жылғы 8 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 663 978,8 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 691 357 мың теңге;
Белкөл кенті- 152 949,6 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 92 536 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 253 172,5 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 167 940,1 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 78 796,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 56 254 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 170 973,5 мың теңге.
салықтық түсімдер – 108 210 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 62 500 мың теңге;
Белкөл кенті- 15 500 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 2 500 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 4 420 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 10 900 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 2 870 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 5 050 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 4 470 мың теңге.
салықтық емес түсімдер – 15 991,9 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 1 860 мың теңге;
Белкөл кенті- 6 069,7 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 290 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 3 991,5 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 2 919,1 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 356,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 255 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 250,5 мың теңге.
трансферттер түсімі- 1 539 776,9 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 626 997 мың теңге;
Белкөл кенті 131 379,9 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 89 746 мың теңге;

Сельский округ Ақсуат 244 761 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылжарма 154 121 тысяч тенге;
Сельский округ Карауылтобе 75 570 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылозек 50 949 тысяч тенге;
Сельский округ Косшынырау 166 253 тысяч тенге."
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) расходы – 1 663 978,8 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Тасбогет 691 357 тысяч тенге;
Поселок Белкол 152 949,6 тысяч тенге;
Сельский округ Акжарма 92 536 тысяч тенге;
Сельский округ Ақсуат 253 172,5 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылжарма 167 940,1 тысяч тенге;

Ақсуат ауылдық округі 244 761 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 154 121 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 75 570 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 50 949 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 166 253 мың теңге."
аталған шешімнің 1-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 1 663 978,8 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 691 357 мың теңге;
Белкөл кенті- 152 949,6 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 92 536 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 253 172,5 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 167 940,1 мың теңге;

Сельский округ Карауылтобе 78 796,1 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылозек 56 254 тысяч тенге;
Сельский округ Косшынырау 170 973,5 тысяч тенге."
приложения 1-8 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1-8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХІІ сессии
Кызылординского городского маслихата
А. СУЮНТАЕВ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА

Қарауылтөбе ауылдық округі- 78 796,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 56 254 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 170 973,5 мың теңге."
аталған шешімнің 1-8 қосымшалары осы шешімнің 1-8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХІІ сессиясының төрағасы
А. СУЮНТАЕВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БУХАНОВА