О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2017 года №132-20/1 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 12 июня 2018 года № 168-27/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 июня 2018 года № 6346. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 21 декабря 2017 года № 132-20/1 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6088 от 26 декабря 2017 года, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 8 января 2018 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1 982 859,8 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 832 276,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 198 144,6 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 92 695,0 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 335 937,5 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 214 568,1 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 78 955,1 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 56 413,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 173 870,5 тысяч тенге.
Налоговые поступления – 108 210,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 62 500,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 15 500,0 тысяч тенге;
сльский округ Акжарма 2 500,0 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 4 420,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 10 900,0тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 2 870,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 5 050,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 4 470,0 тысяч тенге.
Неналоговые поступления – 15 991,9 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 1 860,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 60 69,7 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 290,0 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 3 991,5 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 2 919,1 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 356,1 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 255,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 250,5 тысяч тенге.
Поступления трансфертов – 1 858 657,9 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 767 916,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 176 574,9 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №132-20/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 12 маусымдағы № 168-27/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 маусымда № 6346 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 132-20/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда №6088 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 8 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 982 859,8 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 832 276,0 мың теңге;
Белкөл кенті 198 144,6 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 92 695,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 335 937,5 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 214 568,1 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 78 955,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 56 413,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 173 870,5 мың теңге.
Салықтық түсімдер – 108 210,0 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 62 500,0 мың теңге;
Белкөл кенті 15 500,0 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 2 500,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 4 420,0 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 10 900,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 2 870,0 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 5 050,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 4 470,0 мың теңге.
Салықтық емес түсімдер – 15 991,9 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 1 860,0 мың теңге;
Белкөл кенті 6 069,7 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 290,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 3 991,5 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 2 919,1 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 356,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 255,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 250,5 мың теңге.
Трансферттер түсімі – 1 858 657,9 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 767 916,0 мың теңге;
Белкөл кенті 176 574,9 мың теңге;

сельский округ Кызылозек 56 413,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 173 870,5 тысяч тенге."
Приложения 1, 2, 4, 5, 7, 8 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1-6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХVІІ
сессии Кызылординского городского
маслихата
Е. БАЙТІЛЕС
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БОХАНОВА

Қызылөзек ауылдық округі 56 413,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 173 870,5 мың теңге."
Аталған шешімнің 1, 2, 4, 5, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1-6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХVІІ сессиясының
төрағасы
Е. БАЙТІЛЕС
Қызылорда қалалық мәслихатының
хатшысы
Р. БОХАНОВА