О признании утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 23 мая 2018 года №11078 "О приватизации организации городской коммунальной собственности как имущественный комплекс"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 23 июля 2018 года № 11541/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 августа 2018 года № 6402
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 23 мая 2018 года № 11078 "О приватизации организации городской коммунальной собственности как имущественный комплекс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6304, опубликовано 7 июня 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев

"Қалалық коммуналдық меншіктегі ұйымды мүліктік кешен ретінде жекешелендіру туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 23 мамырдағы №11078 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 23 шілдедегі № 11541/1 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 тамызда № 6402 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қалалық коммуналдық меншіктегі ұйымды мүліктік кешен ретінде жекешелендіру туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 23 мамырдағы № 11078 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6304 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталонды бақылау банкісінде 2018 жылғы 7 маусымда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев