О признании утратившими силу некоторых постановлении акимата города Кызылорды
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 23 июля 2018 года № 11541/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 августа 2018 года № 6403
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Кызылорды согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение к постановлению акимата города Кызылорды от 23 июля 2018 года №11541/2
Перечень признанных утратившими силу некоторых постановлений акимата города Кызылорды
1. Постановление акимата города Кызылорда от 6 февраля 2017 года № 6989 "О внесении изменений в постановление акимата города Кызылорды от 8 июня 2016 года №5546 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5735, опубликовано в газете "Ақмешіт ақшамы" от 1 марта 2017 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 13 марта 2017 года);
2. Постановление акимата города Кызылорда от 8 августа 2017 года № 8478 "О внесении изменения в постановление акимата города Кызылорды от 18 апреля 2017 года №7609 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5939, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 25 августа 2017 года);
3. Постановление акимата города Кызылорды от 8 августа 2017 года № 8479 "О внесении изменений в постановление акимата города Кызылорды от 17 мая 2017 года №7696 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5940, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 22 августа 2017 года).

Қызылорда қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 23 шілдедегі № 11541/2 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 тамызда № 6403 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Қызылорда қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 23 шілдедегі №11541/2 қаулысына қосымша
Қызылорда қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 8 маусымдағы №5546 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 06 ақпандағы № 6989 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5735 тіркелген, "Ақмешiт ақшамы" газетінде 2017 жылғы 1 наурызда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 13 наурызда жарияланған);
2. "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі №7609 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 8 тамыздағы № 8478 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5939 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 25 тамызда жарияланған);
3. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы №7696 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 8 тамыздағы № 8479 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5940 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 22 тамызда жарияланған).