О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2017 года №132-20/1 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 20 ноября 2018 года № 194-32/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 декабря 2018 года № 6545. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 21 декабря 2017 года № 132-20/1 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6088 от 26 декабря 2017 года, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 8 января 2018 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2 038 962,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 889 194,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 197 538,6 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 93 089,0 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 341 002,5 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 211 547,3 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 77 519,1 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 55 807,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 173 264,5 тысяч тенге.
Налоговые поступления – 123 179,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 72 560,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 15 500,0 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 3 569,0 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 8 500,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 10 900,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 3 170,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 5 050,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 3 930,0 тысяч тенге.
Неналоговые поступления – 16 102,9 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 1 800,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 6 069,7 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 221,0 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 3 991,5 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 2 919,1 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 56,1 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 255,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 790,5 тысяч тенге.
Поступления трансфертов –1 899 680,1 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 814 834,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 175 968,9 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №132-20/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 қарашадағы № 194-32/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 желтоқсанда № 6545 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 132-20/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда №6088 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 8 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2 038 962,0 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 889 194,0 мың теңге;
Белкөл кенті 197 538,6 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 93 089,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 341 002,5 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 211 547,3 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 77 519,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 55 807,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 173 264,5 мың теңге.
Салықтық түсімдер – 123 179,0 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 72 560,0 мың теңге;
Белкөл кенті 15 500,0 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 3 569,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 8 500,0 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 10 900,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 3 170,0 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 5 050,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 3 930,0 мың теңге.
Салықтық емес түсімдер – 16 102,9 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 1 800,0 мың теңге;
Белкөл кенті 6 069,7 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 221,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 3 991,5 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 2 919,1 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 56,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 255,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 790,5 мың теңге.
Трансферттер түсімі – 1 899 680,1 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 814 834,0 мың теңге;
Белкөл кенті 175 968,9 мың теңге;

сельский округ Кызылозек 55 807,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 173 264,5 тысяч тенге.".
Приложения 1-8 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1-8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХІІ
сессии Кызылординского городского
маслихата
Ә. НАҚЫП
Секретарь Кызылординского городского
маслихата
Р. БУХАНОВА

Қызылөзек ауылдық округі 55 807,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 173 264,5 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-8 қосымшалары осы шешімнің 1-8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХІІ сессиясының
төрағасы
Ә. НАҚЫП
Қызылорда қалалық мәслихатының
хатшысы
Р. БУХАНОВА