О внесении изменений и дополнений в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 128 "О бюджете города районного значения, поселков и сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 16 апреля 2018 года № 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 апреля 2018 года № 6274. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной двадцать первой сессии Аральского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 128 "О бюджете города районного значения, поселков и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6116, опубликовано в районной газете "Толқын" от 3 февраля 2018 года № 10 и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 18 января 2018 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1) доходы – 1 288 401 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 860 780 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 150 600 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 56 789 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 51 339 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 37 261 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 59 104 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 72 528 тысяч тенге.
налоговые поступления – 123 612 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 95 456 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 12 856 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 5 324 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 1 712 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 1 854 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 4 555 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 1 855 тысяч тенге.
неналоговые поступления – 536 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 16 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 425 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 30 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 15 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 15 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 20 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 15 тысяч тенге.
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 1 164 253 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 765 308 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 137 319 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 51 435 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 49 612 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 35 392 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 54 529 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 70 658 тысяч тенге.

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 128 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 144 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 сәуірде № 6274 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы кезектен тыс жиырма бірінші сессиясының № 128 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6116 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2018 жылғы 3 ақпандағы №10 санында және 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 288 401 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 860 780 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 150 600 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 56 789 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 51 339 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 37 261 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 59 104 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 72 528 мың теңге.
салықтық түсімдер – 123 612 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 95 456 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 12 856 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 5 324 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 1 712 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 1 854 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 4 555 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 1 855 мың теңге.
салықтық емес түсімдер – 536 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 16 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 425 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 30 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 15 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 15 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 20 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 15 мың теңге.
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0;
трансферттер түсімі – 1 164 253 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 765 308 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 137 319 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 51 435 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 49 612 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 35 392 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 54 529 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 70 658 мың теңге.

2) затраты – 1 288 401 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 860 780 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 150 600 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 56 789 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 51 339 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 37 261 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 59 104 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 72 528 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит)бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – - 0.";
дополнить пунктом 2-1 в новой редакции:
"2-1. Предусмотреть распределение текущего целевого трансферта из районного бюджета на 2018 год в сумме 112 139 тысяч тенге бюджетам города районного значения, поселкам и сельским округам, из них:
город Аральск – 86 204 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 10 296 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 5 062 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 4 855 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 1 562 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 1 560 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 2 600 тысяч тенге.";

2) шығындар – 1 288 401 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 860 780 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 150 600 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 56 789 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 51 339 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 37 261 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 59 104 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 72 528 мың теңге.
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 0.";
жаңа мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қалалар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 112 139 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Арал қаласы – 86 204 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 10 296 мың теңге;
Жақсықылыш – 5 062 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 4 855 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 1 562 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 1 560 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 2 600 мың теңге.";

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 данного решения изложить согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной двадцать
четвертой сессии Аральского
районного маслихата
Б.Прекеев
Секретарь Аральского
районного маслихата
Д. Мадинов
Приложение 1 к решению Аральского районного маслихата от "16" апреля 2018 года № 144

аталған шешімінің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының
кезекті жиырма төртінші
сессиясының төрағасы
Б.Прекеев
Арал аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мадинов
Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы "16" сәуірдегі №144 шешіміне 1-қосымша