О внесении изменения и дополнений в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 128 "О бюджете города районного значения, поселков и сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 19 декабря 2018 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 декабря 2018 года № 6575. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 128 "О бюджете города районного значения, поселков и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6116, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 18 января 2018 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
1) доходы – 1 367 970,6 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 915 908 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 165 386,2 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 61 066 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 54 143,1 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 38 779,5 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 60 059,8 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 72 628 тысяч тенге.
налоговые поступления – 142 412 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 113 456 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 12 856 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 5 324 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 2 512 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 1 854 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 4 555 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 1 855 тысяч тенге.
неналоговые поступления – 18 892 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 16 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 12 239,2 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 4 307 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 84,5 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 1 533,5 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 696,8 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 15 тысяч тенге.
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 1 206 666,6 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 802 436 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 140 291 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 51 435 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 51 546,6 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 35 392 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 54 808 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 70 758 тысяч тенге.
2) затраты – 1 367 970,6 тысяч тенге, в том числе:

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 128 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 205 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 желтоқсанда № 6575 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 109-1-бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 128 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6116 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер –1 367 970,6 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 915 908 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 165 386,2 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 61 066 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 54 143,1 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 38 779,5 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 60 059,8 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 72 628 мың теңге.
салықтық түсімдер –142 412 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 113 456 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 12 856 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 5 324 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 2 512 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 1 854 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 4 555 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 1 855 мың теңге.
салықтық емес түсімдер –18 892 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 16 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 12 239,2 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 4 307 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 84,5 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 1 533,5 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 696,8 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 15 мың теңге.
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0;
трансферттер түсімі –1 206 666,6 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 802 436 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 140 291 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 51 435 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 51 546,6 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 35 392 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 54 808 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 70 758 мың теңге.
2) шығындар –1 367 970,6 мың теңге, оның ішінде:

город Аральск – 915 908 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 165 386,2 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 61 066 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 54 143,1 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 38 779,5 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 60 059,8 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 72 628 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит)бюджета– 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – - 0;
дополнить пунктом 2-4 в новой редакции:

Арал қаласы – 915 908 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 165 386,2 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 61 066 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 54 143,1 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 38 779,5 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 60 059,8 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 72 628 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу– 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– - 0;
жаңа мазмұндағы 2-4 тармақпен толықтырылсын:

"2-4. Учитывается уменшение 7111,4 тысяч тенге на подготовку документации объектов водного хозяйства текущего целевого трансферта из районного бюджета на 2018 год сельскому округу Аманоткел.
приложения 10 данного решения изложить согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной тридцать
пятой сессий Аральского районного
маслихата
Т.Канатов
Секретарь Аральского районного
маслихата
Д.Мадинов

"2-4. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен Аманөткел ауылдық округі бюджетіне су шаруашылығы нысандарының құжаттарын дайындауға берілген қаржыдан 7111,4 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт кемітілгендігі ескерілсін.
аталған шешімінің 10 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс отыз бесінші
сессиясының төрағасы
Т.Қанатов
Арал аудандық мәслихатының
хатшысы
Д. Мадинов