О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №164 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 13 апреля 2018 года № 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 апреля 2018 года № 6263. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 164 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6095, опубликовано в газете "Тұран Қазалы" от 20 января 2018 года №12-15 и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 10 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджеты города районного значения, поселка, сельских округов на 2018-2020 годы согласно приложениям 1-12, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 1403904 тысяч тенге, в том числе:
Город Казалинск - 210410 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би - 1054507 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды - 91880 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол - 47107 тысяч тенге.
налоговые поступления – 245295 тысяч тенге;
Город Казалинск - 15448 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би - 224719 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды - 1990 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол - 3138 тысяч тенге.
неналоговые поступления – 49339 тысяч тенге;
Город Казалинск - 9469 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би - 37761 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды - 441 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол - 1668 тысяч тенге.
поступления трансфертов – 1109270 тысяч тенге;
Город Казалинск - 185493 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би - 792027 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды - 89449 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол - 42301 тысяч тенге.
2) затраты – 1391904 тысяч тенге;
Город Казалинск - 210410 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би - 1042507 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды - 91880 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол - 47107 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–12000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов–12000 тысяч тенге;;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 193 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 сәуірде № 6263 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 91бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 164 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6095 нөмерімен тіркелген, "Тұран-Қазалы" газетінің 2018 жылғы 20 қаңтардағы № 12-15 сандарында және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері 1-12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1403904 мың теңге, оның ішінде:
Қазалы қаласы – 210410 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 1054507 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 91880 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 47107 мың теңге.
салықтық түсімдер – 245295 мың теңге;
Қазалы қаласы – 15448 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 224719 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 1990 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 3138 мың теңге.
салықтық емес түсімдер – 49339 мың теңге;
Қазалы қаласы – 9469 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 37761 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 441мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 1668 мың теңге.
трансферттер түсімі – 1109270 мың теңге;
Қазалы қаласы – 185493 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 792027 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 89449 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 42301 мың теңге.
2) шығындар – 1391904 мың теңге, оның ішінде;
Қазалы қаласы – 210410 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 1042507 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 91880 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 47107 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 12000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;

5) дефицит (профицит) бюджета–0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-0.
приложения 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХІV
сессии районного маслихата
Л. Избаскан
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
Г.Алиш

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)–0.
аталған шешімнің 4 қосымшаcы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХІV сессиясының төрағасы:
Л. Ісбасқан
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы:
Ғ.Әліш

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
12000
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
12000
Поступления от продажи финансовых активов государства
5.Дефицит (профицит) бюджета
6.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
12000
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
12000
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
6.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)