О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2019-2021 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2018 года № 265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 декабря 2018 года № 6595. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 3 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты города районного значения, поселка, сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 1703885,3 тысяч тенге, в том числе:
город Казалинск – 282899 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – 1257368,3 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 113378 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – 50240 тысяч тенге.
Налоговые поступления – 244355 тысяч тенге, в том числе:
город Казалинск – 29236 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – 208501 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 2333 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – 4285 тысяч тенге.
Неналоговые поступления – 1216 тысяч тенге, в том числе:
город Казалинск – 480 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – 728 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 8 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – 0.
Поступления от продажи основного капитала – 4313 тысяч тенге, в том числе:
город Казалинск – 0;
поселок Айтеке би – 4313 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 0;
сельский округ Майдакол – 0.
Поступления трансфертов – 1454001,3 тысяч тенге, в том числе:
город Казалинск – 253183 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – 1043826,3 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 111037 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – 45955 тысяч тенге.
2) Затраты – 1714232,3 тысяч тенге, в том числе;
город Казалинск – 283433 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – 1265529,3 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 113645 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – 51625 тысяч тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10347 тысяч тенге, в том числе;
город Казалинск – -534 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – -8161 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – -267 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – -1385 тысяч тенге.

2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 265 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 6595 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1703885,3 мың теңге, оның ішінде:
Қазалы қаласы – 282899 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 1257368,3 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 113378 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 50240 мың теңге.
Салықтық түсімдер – 244355 мың теңге, оның ішінде:
Қазалы қаласы – 29236 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 208501 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 2333 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 4285 мың теңге.
Салықтық емес түсімдер – 1216 мың теңге, оның ішінде:
Қазалы қаласы – 480 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 728 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 8 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 0.
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4313 мың теңге, оның ішінде:
Қазалы қаласы – 0;
Әйтеке би кенті – 4313 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 0;
Майдакөл ауылдық округі – 0.
Трансферттер түсімдері – 1454001,3 мың теңге, оның ішінде:
Қазалы қаласы – 253183 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 1043826,3 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 111037 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 45955 мың теңге.
2) Шығындар – 1714232,3 мың теңге, оның ішінде;
Қазалы қаласы – 283433 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 1265529,3 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 113645 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 51625 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10347 мың теңге, оның ішінде:
Қазалы қаласы – -534 мың теңге;
Әйтеке би кенті – -8161 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – -267 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – -1385 мың теңге.

6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10347 тысяч тенге, в том числе:
город Казалинск – 534 тысяч тенге;
поселок Айтеке би – 8161 тысяч тенге;
сельский округ Аранды – 267 тысяч тенге;
сельский округ Майдакол – 1385 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10.12.2019 № 338 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Предусмотреть с районного бюджета на 2019 год объемы субвенций, передаваемых в бюджеты города районного значения, поселка, сельских округов в сумме 765352 тысяч тенге, в том числе:
Город Казалинск 180315 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би 456625 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды 90731 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол 37681 тысяч тенге.

6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 10347 мың теңге, оның ішінде:
Қазалы қаласы – 534 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 8161 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 267 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 1385 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 10.12.2019 № 338 шешімімен (01.01.2019 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 765352 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Қазалы қаласы 180315 мың теңге;
Әйтеке би кенті 456625 мың теңге;
Аранды ауылдық округі 90731 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі 37681 мың теңге.

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель XХХVІ сессии
районного маслихата
К. Кожалепесов
Секретарь районного маслихата К. Назымбеков
Приложение 1 к решению XXXVI сессии районного маслихата от "25" декабря 2018 года №265
Бюджет на 2019 год города Казалинска
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10.12.2019 № 338 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың XXХVІ
сессиясының төрағасы
Қ. Қожалепесов
Аудандық мәслихат хатшысы К. Назымбеков
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы "25" желтоқсандағы XXXVI сессиясының №265 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Қазалы қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 10.12.2019 № 338 шешімімен (01.01.2019 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы