О присвоении наименовании и переименований улиц
Решение акима сельского округа Оркендеу Казалинского района Кызылординской области от 18 октября 2018 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 октября 2018 года № 6479
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 12 июня 2018 года № 2 аким сельского округа Оркендеу РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Жанкент сельского округа Оркендеу имя "Иса Жарылқағанов".
2. Переименовать один ряд северной стороны улицы Абильды Тобаева села Жанкент сельского округа Оркендеу на имя "Жеткербай Байқадамов".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
сельского округа Оркендеу
Г. Бисенов

Көшеге атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Өркендеу ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 18 қазандағы № 21 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қазанда № 6479 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 12 маусымдағы № 2 қорытындысына сәйкес Өркендеу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өркендеу ауылдық округінің Жанкент ауылындағы атауы жоқ көшеге "Иса Жарылқағанов" есімі берілсін.
2. Өркендеу ауылдық округінің Жанкент ауылындағы "Әбділда Тобаев" көшесінің солтүстік бетіндегі бір қатары "Жеткербай Байқадамов" есімімен қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Өркендеу ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
Г. Бисенов