Об установлении квоты рабочих мест на 2018 год
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 19 марта 2018 года № 678. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 апреля 2018 года № 6246. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии c Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2018 год по Кармакшинскому району в размере одного процента cогласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.

2018 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 наурыздағы № 678 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 сәуірде № 6246 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қармақшы ауданы бойынша 2018 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес белгіленсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Кармакшинского района от 15 июня 2017 года № 497 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов №5897, опубликованное 4 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Самитова М.

2. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қармақшы аудан әкімдігінің 2017 жылғы 15 маусымдағы № 497 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5897 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 4 шілдеде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары М.Самитовке жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С.Макашов
Приложение 1 к постановлению
акимата Кармакшинского
района от "19" марта 2018 года №678
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2018 год по Кармакшинского района
Наименование организации
Общая численность работников
Размер квоты (%) от численности работников
Количество рабочих мест для (человек)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие " Кармакшинская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" управления здравоохранения Кызылординской области

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С.Мақашов
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "19" наурыздағы
№ 678 қаулысына 1- қосымша
Қармақшы ауданы бойынша 2018 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыс керлер дің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Қармақшы аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны