О внесении изменений в решение акима Кармакшинского района №25 от 12 ноября 2015 года "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Кармакшинского района Кызылординской области от 8 октября 2018 года № 98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 ноября 2018 года № 6492
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Кармакшинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кармакшинского района № 25 от 12 ноября 2015 года "Об образовании избирательных участков" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5225, опубликован от 12 декабря 2015 года в газете "Қармақшы таңы" за № 96, от 28 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением решения возложить на заместителя акима Кармакшинского района Е.Менлибаева.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С. Макашов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Кармакшинской
районной территориальной
избирательной комиссии
_______________А.Кулдуйсенов
"14" сентября 2018 года
Приложение к решению акима Кармакшинского района от "8" октября 2018 года №98
Приложение к решением акима Кармакшинского района от "12" ноября 2015 года №25
Избирательные участки по Кармакшинскому району
Избирательный участок
Место расположения
Границы избирательных участков
1
№94
Поселок Жосалы, коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа №26 имени Ш.Уалиханова Кармакшинского районного отдела образования", улица А.Умирова, №27В.
Начиная от железнодорожного вокзала по западной стороне улицы Турмагамбет Изтилеуова до улицы Н.Сералиева, по западной стороне улицы Н.Сералиева до улицы Абая Кунанбаева, по северной стороне улицы Абая Кунанбаева до бывшей трассы Самара-Шымкент, по бывшей трассе Самара-Шымкент до железнодорожного моста, по железнодорожному мосту до железнодорожного вокзала и жилые дома станции и разъездов, расположенных вдоль железной дороги Жосалы-Торетам.
2
№95
Поселок Жосалы, коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа №27 имени С.Ескараева Кармакшинского районного отдела образования",
улица Амангельды, №2А.
начиная от железнодорожного вокзала по восточной стороне Турмагамбет Изтилеуова до улицы Н.Сералиева, по восточной стороне улицы Н.Сералиева до улицы Абая Кунанбаева, по южной стороне улицы Абая Кунанбаева до улицы Таимбета Комекбаева, по восточной стороне улицы Таимбета Комекбаева до улицы Меней батыра, по северной стороне улицы Меней батыра до улицы Таимбета Комекбаева, по восточной стороне улицы Таимбета Комекбаева до улицы Султана Сулейменова, по северной стороне улицы Султана Сулейменова до улицы Жаксана Шуленова, по западной стороне улицы Жаксана Шуленова до железнодорожного переезда, жилые дома по южной стороне железнодорожного вокзала до железнодорожного переезда.
3
№96
Поселок Жосалы, коммунальное государственное учреждение "Кармакшинкий аграрно-технический колледж", улица Г.Муратбаева №2.
Начиная от автостанции "Достык", включая здание коммунального государственного казенного предприятия "Кармакшинский районный противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения Кызылординской области" расположенного в южной части реки Сырдарьи и все жилые дома расположенные на убойной площадке в северной части реки Сырдарьи по восточной стороне бывшей трассы Самара-Шымкент до улицы Абая Кунанбаева, по южной стороне улицы Абая Кунанбаева до улицы Таимбета Комекбаева, по западной стороне улицы Таимбета Комекбаева до улицы Меней батыра, по южной стороне улицы Меней батыра до улицы Таимбета Комекбаева, по западной стороне Таимбета Комекбаева до улицы Ыбырая Алтынсарина, по северо-западной стороне улицы Ыбырая Алтынсарина до улицы Абена Ниетбая, по западной стороне улицы Абена Ниетбая до автостанции "Достык".
4
№97

"Сайлау учаскелерін құру туралы" Қармақшы ауданы әкімінің 2015 жылғы 12 қарашадағы №25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімінің 2018 жылғы 8 қазандағы № 98 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 қарашада № 6492 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабына сәйкес Қармақшы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."Сайлау учаскелерін құру туралы" Қармақшы ауданы әкімінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № 25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5225 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 желтоқсанындағы №96 "Қармақшы таңы" газетінде, 2015 жылғы 28 желтоқсанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Е.Меңлібаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қармақшы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
_______________Ә.Құлдүйсенов
"14" қыркүйек 2018 жыл
Қармақшы ауданы әкімінің 2018 жылғы "08" қазандағы №98 шешіміне қосымша
Қармақшы ауданы әкімінің 2015 жылғы "12" қарашадағы №25 шешімімен бекітілген
Қармақшы ауданы бойынша сайлау учаскелері
Сайлау
учаскесi
Орналасқан жерi
Сайлау учаскелерiнiң шекаралары
1
№94
Жосалы кентi, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмiнiң Ш.Уәлиханов атындағы №26 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ә.Өмiров көшесi, № 27В.
Темір жол вокзалынан бастап Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесінің батыс бетімен Н.Сералиев көшесіне дейін, Н.Сералиев көшесінің батыс бетімен Абай Құнанбаев көшесіне дейін, Абай Құнанбаев көшесінің солтүстік бетімен бұрынғы Самара-Шымкент трассасына дейін, бұрынғы Самара-Шымкент трассасы бойымен темір жол көпіріне дейін, темір жол көпірінің бойымен темір жол вокзалына дейін және Жосалы-Төретам темір жол бойындағы стансалар мен бекеттердегі тұрғын үйлер
2
№95
Жосалы кентi, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмiнiң С.Есқараев атындағы №27 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Амангелдi көшесi, №2А.
Темір жол вокзалынан бастап Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесінің шығыс бетімен Н.Сералиев көшесіне дейін, Н.Сералиев көшесінің шығыс бетімен Абай Құнанбаев көшесіне дейін, Абай Құнанбаев көшесінің оңтүстік бетімен Тәйімбет Көмекбаев көшесіне дейін, Тәйімбет Көмекбаев көшесінің шығыс бетімен Меней батыр көшесіне дейін, Меней батыр көшесінің солтүстік бетімен Тәйімбет Көмекбаев көшесіне дейін, Тәйімбет Көмекбаев көшесінің шығыс бетімен Султан Сүлейменов көшесіне дейін, Султан Сүлейменов көшесінің солтүстік бетімен Жақсан Шүленов көшесіне дейін, Жақсан Шүленов көшесінің батыс бетімен темір жол өткеліне дейін, темір жол вокзалының оңтүстік бетіндегі тұрғын үйлерден темір жол өткеліне дейін
3
№96
Жосалы кентi, "Қармақшы агротехникалық колледжi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ғ.Мұратбаев көшесi, №2.
"Достық" автобекетінен бастап Сырдария өзенінің оңтүстік бөлігіндегі "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қармақшы аудандық туберкулезге қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимаратын және Сырдария өзенінің солтүстік бетіндегі мал сою алаңындағы барлық тұрғын үйлерді қамти отырып, бұрынғы Самара-Шымкент трассасының шығыс бойымен Абай Құнанбаев көшесіне дейін, Абай Құнанбаев көшесінің оңтүстік бетімен Тәйімбет Көмекбаев көшесіне дейін, Тәйімбет Көмекбаев көшесінің батыс бетімен Меней батыр көшесіне дейін, Меней батыр көшесінің оңтүстік бетімен Тәйімбет Көмекбаев көшесіне дейін, Тәйімбет Көмекбаев көшесінің батыс бетімен Ыбырай Алтынсарин көшесіне дейін, Ыбырай Алтынсарин көшесінің солтүстік-батыс бетімен Әбен Ниетбай көшесіне дейін, Әбен Ниетбай көшесінің батыс бетімен "Достық" автобекетіне дейін.
4
№97

Поселок Жосалы, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №121 Кармакшинского районного отдела образования", улица Коркыт ата, №62.
Начиная от автостанции "Достык" по северной стороны реки Сырдарьи до железнодорожного моста, от железнодорожного моста до железнодорожного переезда, от железнодорожного переезда по восточной стороне улицы Жаксана Шуленова до улицы Султана Сулейменова, по южной стороне Султана Сулейменова до улицы Таимбета Комекбаева, по восточной стороне Таимбета Комекбаева до улицы Ыбырая Алтынсарина, по южной стороне Ыбырая Алтынсарина до улицы Абена Ниетбая, по восточной стороне улицы Абена Ниетбая до автостанции "Достык".
5
№98
Поселок Жосалы, коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа №105 имени А.Жанпейсова Кармакшинского районного отдела образования",
улица А. Жомартова, №5.
Начиная с северной стороны школы №250 вдоль северо-западной староны озера Абыт до улицы И.Мусирбаева, далее по южной стороне данной улицы до автодороги "Жосалы-Жалагаш", дома, находящиеся вдоль данной дороги до здания аэропорта обогнув северо- западные староны поселка до железнодорожного моста.
6
№99
Поселок Жосалы, коммунальное государственное учреждение
"Школа-лицей №250 имени Таимбета Комекбаева Кармакшинского районного отдела образования", улица Балкы-базар, №19А.
Начиная от передней староны школы-лицея № 250, с восточной стороны озера Абыт до улицы И.Мусирбаева, по восточной стороне улицы У.Томанова до канала Шыгыс, с его южной староны обогнув восточную сторону поселка, охватив дома от улицы Балкы-базар до парка "Жастар".
7
№100
Поселок Жосалы, коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа №30 имени О.Шораякулы Кармакшинского районного отдела образования", улица М.Маметовой, №25.
Начиная от кафе "Аэропорт" по автомобильной дороге "Жосалы-Жалагаш" с северо-восточной стороны улицы Изтилеу Мусирбаева до улицы У.Томанова, с западной стороны улицы У.Томанова до канала Шыгыс, обогнув его северо-восточную сторону, охватив все жилые дома по северо-восточной стороне поселка Жосалы до кафе "Аэропорт".
8
№101
Сельский округ Кармакшы, село Кармакшы, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Каракол №113 Кармакшинского районного отдела образования" улица, Е. Жаналиева № 1.
Село Кармакшы.
9
№102
Сельский округ Кармакшы, станция Кызылтам, коммунальное государственное учреждение "Основная школа №79 Кармакшинского районного отдела образования", улица Сарыжылуан №1.
Станция Кызылтам.
10
№103
Сельский округ Торебай би, село Торебай би, коммунальное казенное предприятия "Дом сельского клуба Торебай би" государственного учреждения Аппарат акима сельского округа Торебай би", улица О.Казиева, №10.
Село Торебай би.
11
№104

Жосалы кентi, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмiнiң №121 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Қорқыт ата көшесi, №62.
"Достық" автобекетінен бастап Сырдария өзенінің солтүстік бетімен темір жол көпіріне дейін, темір жол көпірінен темір жол өткеліне дейін, темір жол өткелінен Жақсан Шүленов көшесінің шығыс бетімен Султан Сүлейменов көшесіне дейін, Султан Сүлейменов көшесінің оңтүстік бетімен Тәйімбет Көмекбаев көшесіне дейін, Тәйімбет Көмекбаев көшесінің шығыс бетімен Ыбырай Алтынсарин көшесіне дейін, Ыбырай Алтынсарин көшесінің оңтүстік бетімен Әбен Ниетбай көшесіне дейін, Әбен Ниетбай көшесінің шығыс бетімен "Достық" автобекетіне дейін.
5
№98
Жосалы кентi, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмiнiң А.Жанпейiсов атындағы №105 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ә.Жомартов көшесi, №5.
№250 мектептiң солтүстiк бетiнен бастап Абыт көлiнiң солтүстiк-батыс бетiмен I.Мүсiрбаев көшесiне дейiн, одан әрi осы жолдың оңтүстiк бетiмен "Жосалы-Жалағаш" автожолына дейiн, осы жолдың бойымен аэропорт ғимаратына дейiн кенттiң солтүстiк батыс бетiн айналып темiр жол өткелiне дейiнгi аралықтағы үйлер.
6
№99
Жосалы кентi, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмiнiң Тәйімбет Көмекбаев атындағы №250 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Балқы-базар көшесi, №19А.
№250 мектеп-лицейiнiң алдынан бастап, Абыт көлiнiң шығыс бетiмен I. Мүсiрбаев көшесiне дейiн, Ү.Томанов көшесiнiң шығыс бетiмен Шығыс каналға дейiн, оның оңтүстiк бетiмен кенттiң шығыс бетiн айналып Балқы- базар көшесiмен "Жастар" демалыс бағына дейiнгi аралықтағы үйлер.
7
№100
Жосалы кентi, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмiнiң О.Шораяқұлы атындағы №30 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, М.Мәметова көшесi, №25.
"Аэропорт" кафесінен бастап "Жосалы-Жалағаш" автомобиль жолымен Ізтілеу Мүсірбаев көшесінің солтүстік-шығыс бетімен Ү.Томанов көшесіне дейін, Ү.Томанов көшесінің батыс бетінен Шығыс каналға дейін, оның солтүстік шығыс бетін айналып, Жосалы кентіндегі солтүстік шығыс бетіндегі барлық тұрғын үйлерді қамти отырып, "Аэропорт" кафесіне дейін.
8
№101
Қармақшы ауылдық округi, Қармақшы ауылы, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмi №113 Қаракөл орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Е.Жаналиева көшесi, №1.
Қармақшы ауылы.
9
№102
Қармақшы ауылдық округi, Қызылтам станциясы, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмiнiң №79 негiзгi мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Сарыжылуан көшесi, №1.
Қызылтам станциясы.
10
№103
Төребай би ауылдық округi, Төребай би ауылы, "Жосалы ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесiнiң "Төребай би ауылдық клуб үйi" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорны, О.Қазиев көшесi, №10.
Төребай би ауылы.
11
№104

Сельский округ Иркол, село Иркол, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №106 Кармакшинского районного отдела образования", улица Коркыт ата №6.
Село Иркол.
12
№105
Сельский округ Жанажол, село Дур Онгар, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры село Дур Онгар" государственного учреждения Аппарат акима сельского округа Жанажол", улица К.Бексабайулы, №43.
Село Дур Онгар.
13
№106
Сельский округ III Интернационал, село III Интернационал, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры село III Интернационал" Аппарат акима сельского округа III Интернационал, улица Астана, без номера.
Село III Интернационал.
14
№107
Сельский округ Актобе, село Актобе, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры село Актобе" Аппарат акима сельского округа Актобе", улица Кенсе, №15.
Село Актобе.
15
№108
Сельский округ Акжар, село Акжар, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры село Акжар" Аппарат акима сельского округа Акжар",
улица Т. Изтилеуова, №27.
Село Акжар.
16
№109
Сельский округ Даулколь, село Турмагамбет, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом клуба село Турмагамбет" Аппарат акима сельского округа Турмагамбет", улица Т.Изтилеуова, №26.
Село Турмагамбет.
17
№110
Сельский округ Алдашбай Ахун, село Алдашбай Ахун, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №111 Кармакшинского районного отдела образования", улица Майлыозек, №7.
Село Алдашбай Ахун.
18
№111
Сельский округ Куандария, село Куандария, коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа №186 Кармакшинского районного отдела образования", улица Мектеп, №5.
Село Куандария.
19
№112
Сельский округ Таимбета Комекбаев, село Таимбета Комекбаев, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №185 Кармакшинского районного отдела образования", улица Абая, №6А.
Жилые дома села Таимбета Комекбаева и населенных пунктов на территории сельского округа, населенные пункты Шобанказган, Кекрели.
Зимовья: Карамадин, Косжеген, Кантай, Сулыкаска, Жабыкбай, Мырзалы 1, Мырзалы 2, Мунаралы, Ыстык булак.
20
№113
Поселок Торетам, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №80 Кармакшинского районного отдела образования", улица Ы.Жахаева, № 25А.
начиная с южной части от дома №68 улицы Жанакурылыс до трассы Самара-Шымкент-Торетам, по восточной части трассы Самара-Шымкент-Торетам до улицы Куляш Байсеитовой, начиная с восточной части улицы Куляш Байсеитовой до железнодорожного переезда, от железнодорожного переезда вдоль левой стороны железной дороги до улицы Кудайберген Култасова №2 дома, от дома №2 улицы Кудайберген Култасова промежуток до дома №70 улицы Жанакурылыс с западной части.
21
№114

Иiркөл ауылдық округi, Иiркөл ауылы, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмiнiң №106 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Қорқыт ата көшесi, №6.
Иiркөл ауылы.
12
№105
Жаңажол ауылдық округi, Дүр Оңғар ауылы, "Жаңажол ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесiнiң "Дүр Оңғар ауылының мәдениет үйi" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорны, Қ.Бексабаұлы көшесi, №43.
Дүр Оңғар ауылы.
13
№106
III-Интернационал ауылдық округi, III-Интернационал ауылы, "III Интернационал ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесiнiң "III Интернацонал ауылының мәдениет үйi" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорны, Астана көшесi, нөмiрсiз.
III-Интернационал ауылы.
14
№107
Ақтөбе ауылдық округi, Ақтөбе ауылы, "Ақтөбе ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесiнiң "Ақтөбе ауылының мәдениет үйi" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорны, Кеңсе көшесi, №15.
Ақтөбе ауылы.
15
№108
Ақжар ауылдық округi, Ақжар ауылы, "Ақжар ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесiнiң "Ақжар ауылының мәдениет үйi" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорны, Т.Iзтiлеуов көшесi, №27.
Ақжар ауылы.
16
№109
Дауылкөл ауылдық округi, Тұрмағамбет ауылы, "Дауылкөл ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесiнiң "Тұрмағамбет ауылының клуб үйi" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорны, Т.Iзтiлеуов көшесi, №26.
Тұрмағамбет ауылы.
17
№110
Алдашбай ахун ауылдық округi, Алдашбай ахун ауылы, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмiнiң №111 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Майлыөзек көшесi, №7.
Алдашбай ахун ауылы.
18
№111
Қуаңдария ауылдық округi, Қуандария ауылы, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмiнiң №186 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Мектеп көшесi, №5.
Қуандария ауылы.
19
№112
Тәйімбет Көмекбаев ауылдық округi, Тәйімбет Көмекбаев ауылы, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмiнiң №185 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Абай көшесi, №6А.
Тәйімбет Көмекбаев ауылы мен ауылдық округтiң аумағындағы елдi мекендердегi тұрғын үйлер, Шобанқазған, Кекiрелi елдi мекендерi.
Қыстаулар: Карамадин, Қосжеген, Қантай, Сулықасқа, Жабықбай, Мырзалы 1, Мырзалы 2, Мұнаралы, Ыстық бұлақ.
20
№113
Төретам кентi, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмiнiң №80 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ы.Жахаев көшесi, №25А.
Жанақұрылыс көшесі №68 үйден бастап оңтүстік бөлігімен Самара-Шымкент-Төретам трассаға дейін, Самара-Шымкент-Төретам трассаның шығыс бөлігімен Күләш Бәйсейітова көшесіне дейін, Күләш Бәйсейітова көшесінің шығыс бөлігінен бастап темір жол өткеліне дейін, темір жол өткелінен темір жол бойының солтүстік бөлігімен Құдайберген Құлтасов №2 үйге дейін, Құдайберген Құлтасов №2 үйден Жанақұрылыс №70 үй аралықтың батыс бөлігіндегі үйлер.
21
№114

Поселок Торетам, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №85 Кармакшинского районного отдела образования", улица Г.Муратбаева №1.
от начала пересечения улицы 1 Мамыр и С.Уйреков вдоль западной части улицы С.Уйрекова до улицы Жанкожа батыр, вдоль южной части улицы Жанкожа батыр до дома №33 улицы Жанкожа батыр, от дома №33 улицы Жанкожа батыр до железной дороги и вдоль восточной стороны до переулка Г.Муратбаева, восточной части переулка Г.Муратбаева до улицы Г.Муратбаева, с северной стороны улицы Г.Муратбаева включая стоянку автовокзала до переулка Амангельди Иманова, с северной части переулка Амангельди Иманова до улицы 1 Мамыр, с северо-западной части улицы 1 Мамыр до улицы С.Уйрекова.
22
№115
поселок Торетам, коммунальное государственное учреждение "Кармакшинская районная детско-юношеская спортивная школа №16" государственного учреждения "Кармакшинского районного отдела физической культуры и спорта", улица Жанкожа батыра №37 а.
от начала пересечения улицы С.Уйрекова и 1 Мамыр вдоль восточной части улицы С.Уйрекова до улицы Жанкожа батыр, с северной части улицы Жанкожа батыра до железной дороги, с юго – восточной стороны вдоль железной дороги до дома №2а улицы Кудайберген Култасова, от дома №2а улицы Кудайберген Култасова включая дома с восточной части до улицы Жанакурылыс, начиная от дома №70 улицы Жанакурылыс вдоль южной части улицы Жанакурылыс до железной дороги, с западной части вдоль железной дороги до улицы Бирлик, вдоль северо-восточной стороны улицы Бирлик до улицы 1 Мамыр, с северо-восточной стороны улицы 1 Мамыр до улицы С.Уйрекова.
23
№116
Сельский округ Акай, село Акай, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №99 Кармакшинского районного отдела образования", улица Абая, №25.
от перекрестка дороги в сторону аэропорта "Крайний" с улицей Д.Конаева до конца улицы Д.Конаева, с конца улицы Д.Конаева на восток, до улицы Абая и на юг по улице Абая до конца улицы, с конца улицы Абая на восток по улице Турмагамбет Изтилеуова до переулка А.Балгынбаева, от переулка А.Балгынбаева по восточной части к северу до контрольно-пропускного пункта №5 города Байконур, с контрольно-пропускного пункта № 5 города Байконур по дороге в сторону аэропорта "Крайний" до пересечения с улицей Д.Конаева.
24
№117
Кызылординская область, город Байконыр, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №272 Кармакшинского районного отдела образования" улица Г.Шубникова, №11.
улица 8 Марта дома №5, 7, 9, 10, проспект Абая дома №6, 8, 10, 19, 21, 23, 25, проспект С.Королева дома № 14, 14 "А", 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, улица А.Максимова дома №15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, улица А.Ниточкина дома № 1, 1 "А", 2, 3, 4, 5, улица Л.Шубникова дом № 9.
25
№118

Төретам кентi, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмiнiң №85 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ғ.Мұратбаев көшесi, №1.
1 мамыр және С.Үйреков көшесінің қиылысынан бастап С.Үйреков көшесінің батыс бөлігімен Жанқожа батыр көшесіне дейін, Жанқожа батыр көшесінің оңтүстік бөлігінен Жанқожа батыр көшесі №33 үйге дейін, Жанқожа батыр көшесі №33 үйден темір жолға дейін және темір жол бойының оңтүстік бетімен Ғ.Мұратбаев тұйығына дейін, Ғ.Мұратбаев тұйығының шығыс бөлігінен Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін, Ғ.Мұратбаев көшесінің солтүстік бетімен автовокзал тұрағын қоса алғанда Амангелді Иманов тұйығына дейін, Амангелді Иманов тұйығының солтүстік бөлігінен 1 Мамыр көшесіне дейін, 1 Мамыр көшесінің солтүстік батыс бөлігінен С.Үйреков көшесіне дейін.
22
№115
Төретам кенті, "Қармақшы аудандық денешынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№16 Қармақшы ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жанқожа батыр көшесі, №37а
С.Үйреков және 1 Мамыр көшесінің қиылысынан бастап С.Үйреков көшесінің шығыс бөлігінен Жанқожа батыр көшесіне дейін, Жанқожа батыр көшесінің солтүстік бөлігімен темір жолға дейін, темір жол бойының оңтүстік-шығыс бетімен Құдайберген Құлтасов көшесінің №2а үйіне дейін, Құдайберген Құлтасов көшесінің №2а үйден бастап шығыс бөлігіндегі үйлерді қоса алғанда Жанақұрылыс көшесіне дейін, Жанақұрылыс көшесі №70 үйден бастап Жанақұрылыс көшесінің оңтүстік бөлігімен темір жол бойына дейін, темір жол бойының батыс бөлігімен Бірлік көшесіне дейін, Бірлік көшесінің солтүстік шығыс бетімен 1 Мамыр көшесіне дейін, 1 Мамыр көшесінің солтүстік шығыс бетімен С.Үйреков көшесіне дейін.
23
№116
Ақай ауылдық округi, Ақай ауылы, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмiнiң №99 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Абай көшесi, №25.
"Крайний" әуежайына баратын жолдың Д.Қонаев көшесімен қиылысынан бастап Д.Қонаев көшенің аяғына дейін, Д.Қонаев көшесінің аяғынан шығысқа қарай Абай көшесіне дейін және Абай көшесінен оңтүстікке қарай Абай көшесінің соңына дейін, Абай көшесінің соңынан шығысқа қарай Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесімен А.Балғынбаев тұйығына дейін, А.Балғынбаев тұйығынан шығыс бетімен солтүстікке қарай Байқоңыр қаласының №5 өткізу пүнктіне дейін. №5 өткізу пунктінен "Крайний" әуежайына баратын жол бойымен Д.Қонаев көшесімен қиылысынан аяқталады.
24
№117
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмi №272 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Г.Шубников көшесi, №11.
8 Март көшесi №5, 7, 9, 10 үйлер, Абай даңғылы №6, 8, 10, 19, 21, 23, 25 үйлер, С.Королев даңғылы №14, 14"А", 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32 үйлер, А.Максимов көшесi №15, 17, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер, А.Ниточкин көшесi №1, 1"А", 2, 3, 4, 5 үйлер, Л.Шубников көшесiндегi №9 үй.
25
№118

Кызылординская область, город Байконыр, коммунального государственного учреждения "Средняя школа №274 Кармакшинского районного отдела образования", улица Мира, №6.
улица Мира дома №5 "А", 7, 8, 9, 10, 11, улица М.Янгеля дома №12, 14, 15, 15 "А", 18, 18 "А", 18 "Б", 19, 21, 21 "А", 21 "Б", 22 "Б".
26
№119
Кызылординская область, город Байконыр, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №275 Кармакшинского районного отдела образования", 5 микрорайон, №11А.
Микрорайон №5 "А", микрорайон №5 дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29.
27
№120
Кызылординская область, город Байконыр, дом №5, микрорайон 7, 22А.
Микрорайон 7 дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 102, 103, 104.
28
№121
Кызылординская область, город Байконыр, Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа №273" Кармакшинского районного отдела образования", улица М.Горького дом №23.
улица В.Глушко дома № 5, 5 "А", 6, 7, улица М.Горького дома № 36, 40, 42, проспект С.Королева дома № 23, 25, 27, улица Мира дома № 1, 3, 5, улица М.Неделина дома № 5 "А", 5 "Б", 5 "В", 7, 9, 9 "А", улица М.Янгеля дома № 6, 7, 8, 9.
29
№122
Кызылординская область, город Байконыр, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №277 Кармакшинского районного отдела образования", микрорайон 6А, №19.
Микрорайон №6А, микрорайон №6 дома № 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 37, 37 "А", 76.
30
№123
Кызылординская область, город Байконыр, коммунального государственного учреждения "Начальная школа №15", 6 микрорайон.
Микрорайон 5 дома №22, 23, 30, микрорайон 6 дома №5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 31, 32, 33, 34, 35, 36, микрорайон №7 дома №9, 10, 11.
31
№124
Кызылординская область, город Байконыр, жилищное эксплуатационное учреждение №3), улица М.Янгеля 23А.
Улица С.Сейфуллина дома № 2, 2 "А", 4, 4 "А", 4 "Б", 8, 8 "А", 8 "Б", 10, 10 "А", 10 "Б", улица М.Янгеля дома № 21 "В", 21 "Г", 21"Д", 22, 22"В", 23, 24, 25.
32
№125
Кызылординская область, город Байконыр, Электрорадиотехни- ческий техникум имени М.И.Неделина, проспект Абая, №11.
Улица 8 Марта дома № 1, 3, проспект Абая дома №2, 3, 4, 5, 7, 13, 13а, 15, улица В.Глушко дома № 4, 4 "А", 4 "Б", улица М.Горького дома № 16 "А", 22, 24, 26, 26 "А", 26 "Б", 26 "В", 28, 30, проспект С.Королева дома № 11, 13, 15, 17, 19, 21, улица М.Неделина дома № 1, 2, 3, 4, 5, улица М.Янгеля дома № 2, 3, 4.
33
№126
Кызылординская область, город Байконыр, коммунального государственного учреждения "Средняя школа №1", улица Г.Титова №2.

Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмi №274 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Мир көшесi, №6.
Мир көшесi №5 "А", 7, 8, 9, 10, 11 үйлер, М.Янгель көшесi №12, 14, 15, 15 "А", 18, 18 "А", 18 "Б", 19, 21, 21 "А", 21 "Б", 22 "Б" үйлер.
26
№119
Қызылорда облысы, Байқоныр қаласы, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмi №275 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, 5 ықшам ауданы, №11А.
№5 "А" ықшам ауданы, №5 ықшам ауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер.
27
№120
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы,
№5 үй, 7 ықшам ауданы 22А.
№ 7 ықшам ауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 102, 103, 104 үйлер.
28
№121
Қызылорда облысы, Байқоныр қаласы, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмi №273 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, М.Горкий көшесi, №23.
В.Глушко көшесi №5, 5 "А", 6, 7 үйлер, М.Горький көшесi №36, 40, 42 үйлер, С.Королев даңғылы №23, 25, 27 үйлер, Мир көшесi №1, 3, 5 үйлер, М.Неделин көшесi №5 "А", 5 "Б", 5 "В", 7, 9, 9 "А" үйлер, М.Янгель көшесi №6, 7, 8, 9 үйлер.
29
№122
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, "Қармақшы ауданы бiлiм бөлiмi №277 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, 6А ықшам ауданы, №19.
№6 А ықшам ауданы, №6 ықшам ауданы №21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 37, 37 "А", 76 үйлер.
30
№123
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, "15 бастауыш мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, 6 ықшам ауданы.
№ 5 ықшам ауданы №22, 23, 30 үйлер, №6 ықшам ауданы №5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер, №7 ықшам ауданы №9, 10, 11 үйлер.
31
№124
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, (тұрғын үй пайдалану басқармасы №3), М.Янгель көшесi, №23А.
С.Сейфуллин көшесi №2, 2"А", 4, 4 "А", 4 "Б", 8, 8 "А", 8 "Б", 10, 10 "А", 10"Б" үйлер, М.Янгель көшесi №21"В", 21"Г", 21"Д", 22, 22"В", 23, 24, 25 үйлер.
32
№125
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, М.И.Неделин атындағы электрорадиотехникалық техникум, Абай даңғылы, №11.
8 Март көшесi №1, 3 үйлер, Абай даңғылы №2, 3, 4, 5, 7, 13, 13А, 15 үйлер, В.Глушко көшесi №4, 4"А", 4"Б" үйлер, М.Горький көшесi №16 "А", 22, 24, 26, 26"А", 26"Б", 26"В", 28, 30 үйлер, С.Королев даңғылы №11, 13, 15, 17, 19, 21 үйлер, М.Неделин көшесi №1, 2, 3, 4, 5 үйлер, М.Янгель көшесi №2, 3, 4 үйлер.
33
№126
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, "№1 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Г.Титов көшесi, №2.

Улица 8 Марта дома № 2, 4, 6, 8, улица.М.Горького дома №2, 4, 6, 10, 12 , проспект. С.Королева дома № 2, 3 "А", 4, 6, 9, улица. А.Максимова дом № 5, переулки Лесной, Новый, улицы Авиационная, Набережная, Н.Носова, Октябрьская, Первомайская, Пионерская, В.Комарова Ленина, Н.Осташева, Г.Титова, Школьная, улица. Л.Шубникова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 16, 18.
34
№127
Кызылординская область, город Байконыр, Республиканское государственное предприятие "Инфрокос", улица Мира №13А.
Проспект С.Королева дома № 37, 37 "А", 39, 39 "А", 41, 41 "А", 43, 43 "А", улица Мира дома № 12, 12 "А", 12 "Б", 12 "В", 13, 14, улица С.Сейфуллина дома №12, 12 "А", 14.
35
№350
Сельский округ Акай, село Акай, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа №279 Кармакшинского районного отдела образования", улица Астана, №38.
с пересечения дороги в сторону аэропорта "Крайний" с улицей Конысова Сакыпжана на юг по улице Конысова Сакыпжана до улицы Женис, по восточной стороне улицы Жениса до улицы Абая, с пересечения улиц Жениса и Абая, к югу по улице Абая переулка Бейбитшилик, с юга переулка Бейбитшилик по промышленной зоне на запад до улицы Байконыр, к востоку от улицы Байконыр до улицы Астана и к югу по улице Астана до дороги в сторону аэропорта "Крайний", к востоку дороги в сторону аэропорта "Крайний" до пересечения с улицей Конысова Сакыпжана.

8 Март көшесi №2, 4, 6, 8 үйлер, М.Горький көшесi №2, 4, 6, 10, 12 үйлер, С.Королев даңғылы №2, 3 "А", 4, 6, 9 үйлер, А.Максимов көшесi №5 үй, Лесной, Новый тұйықтары, Авиационный, Набережная, Н.Носов, Октябрь, Первомай, Пионер, В.Комаров, Ленин, Н.Осташев, Г.Титов, Школьная көшелерi, Л.Шубников көшесi №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 16, 18 үйлер.
34
№127
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, "Инфрокос" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны, Мир көшесi, №13А.
С.Королев даңғылы №37, 37 "А", 39, 39"А", 41, 41"А", 43, 43 "А" үйлер, Мир көшесi №12, 12"А", 12"Б", 12 "В", 13, 14 үйлер, С.Сейфуллин көшесi №12, 12 "А", 14 үйлер.
35
№350
Ақай ауылдық округi, Ақай ауылы, "Қармақшы аудандық бiлiм бөлiмiнiң №279 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Астана көшесi, №38.
"Крайний" әуежайына баратын жол мен Қонысов Сақыпжан көшесінің қиылысынан бастап оңтүстікке қарай Жеңіс көшесіне дейін, Жеңіс көшесінің шығыс бетімен Абай көшесіне дейін, Абай көшесі мен Жеңіс көшесінің қиылысынан оңтүстікке қарай Бейбітшілік тұйығының қиылысына дейін, Бейбітшілік тұйығының оңтүстігінен өндірістік аймақтың аумағымен батысқа қарай Байқоңыр көшесіне дейін, Байқоңыр көшесінің солтүстігінен шығысқа қарай Астана көшесіне дейін және Астана көшесінің бойымен оңтүстікке қарай "Крайний" әуежайына баратын жолға дейін, "Крайний" әуежайына баратын жол бойымен шығысқа қарай Қонысов Сақыпжан көшесінің қиылысымен аяқталады.