О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №19-1 “О районном бюджете на 2018-2020 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28 февраля 2018 года № 21-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 марта 2018 года № 6201. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 191 “О районном бюджете на 2018-2020 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6117, опубликовано 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в газете “Жалағаш жаршысы” 23 января 2018 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 203 041 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 195 130 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 445 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 091 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 977 375 тысяч тенге;
2) затраты – 7 240 745,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 63 590 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 163 890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 100 300 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -58 008 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 58 008 тысяч тенге;
поступление займов - 163 890 тысяч тенге;
погашение займов - 105 882 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 43 286,4 тысяч тенге.”;
дополнить пунктами 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8 следующего содержания:
“1-1. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района №23 от 8 февраля 2018 года “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района №1 от 9 января 2018 года “О реализации решения Жалагашского районного маслихата №19-1 от 22 декабря 2017 года” “О бюджете района на 2018-2020 годы”:

“2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 21-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 наурызда № 6201 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6117 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде және 2018 жылғы 23 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 203 041 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 195 130 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 445 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 091 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 977 375 мың теңге;
2) шығындар – 7 240 745,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 63 590 мың теңге;
бюджеттік кредиттер- 163 890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 100 300 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -58 008 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 58 008 мың теңге;
қарыздар түсімі-163 890 мың теңге;
қарыздарды өтеу-105 882 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 43 286,4 мың теңге.”;
мынадай мазмұндағы 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8 - тармақтармен толықтырылсын:
“1-1. “2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №19-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 8 ақпандағы №23 қаулысымен:

по неиспользованным (недоиспользованным) суммам из целевых трансфертов предусмотренных в бюджете района на 2017 год, 2 276,1 тысяч тенге выделенные из республиканского бюджета и 6 971 тысяч тенге выделенные из областного бюджета возвращены в областной бюджет;
неиспользованные (недоиспользованные) 695 тысяч тенге из целевых трансфертов на развитие выделенных из областного бюджета в бюджет района на 2017 год для проведения государственной экспертизы проектно-сметной документации работ по реконструкции моста “Южный коллектор трассы “Самара-Шымкент-Аккыр” Жалагашского района предусмотрены на использование (до использования) в 2018 году.
1-2. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 16 февраля 2018 года №28 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района №1 от 9 января 2018 года “О реализации решения Жалагашского районного маслихата №19-1 от 22 декабря 2017 года” “О бюджете района на 2018-2020 годы”:
в бюджет поселка Жалагаш на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 50 000 тысяч тенге на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры;
в бюджет района на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 43 987 тысяч тенге на обеспечение цифровой инфраструктурой общеобразовательных школ, 2 809 тысяч тенге на обеспечение учебниками и учебно-методическими комплексами обучающихся в школах и 1 009 тысяч тенге на расходы по содержанию 1 единицы внештатного сотрудника, переданного из областного уровня в районный уровень.
1-3. Учесть, что в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год из районного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 448 тысяч тенге на ремонт системы отопления здания сельского клуба и 925 тысяч тенге на оказание социальной помощи на дому нуждающимся гражданам.
1-4. Учесть, что в бюджет сельского округа Енбек на 2018 год из бюджета района выделены текущие целевые трансферты в размере 925 тысяч тенге на оказание социальной помощи на дому нуждающимся гражданам.
1-5. Утвердить распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из областного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов согласно приложению 16 к настоящему решению.
1-6. Утвердить распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из районного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов согласно приложению 17 к настоящему решению.
1-7. Утвердить перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2018 год согласно приложению 18 к настоящему решению.

2017 жылға арналған аудан бюджетінде қаралған нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомалар бойынша республикалық бюджеттен бөлінген 2 276,1 мың теңге және облыстық бюджеттен бөлінген 6 971 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылғаны;
2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен Жалағаш ауданының “Самара-Шымкент-Аққыр” жолының Оңтүстік коллектор” көпірін реконструкциялау жұмыстарының жобалау-сметалық құжаттарын мемлекеттік сараптамадан өткізуге бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 695 мың теңге 2018 жылы пайдалануға (толық пайдалануға) қаралғаны ескерілсін.
1-2. “2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №19-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 ақпандағы №28 қаулысымен:
2018 жылға арналған Жалағаш кентінің бюджетіне облыстық бюджеттен көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге 50 000 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені;
2018 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен жалпы білім беретін мектептерді цифрлық инфрақұрылыммен қамтамасыз етуге 43 987 мың теңге, мектептердегі оқушыларды оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерімен қамтамасыз етуге 2 809 мың теңге және облыстық деңгейден аудандық деңгейге берілген 1 бірлік штаттан тыс қызметкердің ұстау шығындарына 1 009 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
1-3. 2018 жылға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен ауылдық клуб ғимаратының жылу жүйесін жөндеуге 448 мың теңге және мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге 925 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.
1-4. 2018 жылға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге 925 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.
1-5. Жалағаш кенті және ауылдық округтердің бюджеттеріне облыстық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу осы шешімнің 16-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
1-6. Жалағаш кенті және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудан бюджетінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу осы шешімнің 17-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
1-7. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі осы шешімнің 18-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

1-8. Утвердить перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2018 год согласно приложению 19 к настоящему решению.”;
приложения 1, 4, 5, 11 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 16, 17, 18, 19 согласно приложениям 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 21-сессии
Жалагашского районного маслихата
БЕКЖАНОВ А.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата
ЕСПАНОВ М.

1-8. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі осы шешімнің 19-қосымшасына сәйкес бекітілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 11-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияларда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 5, 6, 7, 8 - қосымшаларына сәйкес 16, 17, 18, 19 - қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
21-сессиясының төрағасы
А. БЕКЖАНОВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы
М. ЕСПАНОВ

108957
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21192
007
Оказание жилищной помощи
3200
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
167
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3737
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31961
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3632
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
35218
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36232
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
23086
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
377
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
22709
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
398663
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1816
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1816
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11363
028
Развитие коммунального хозяйства
11363
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
370287
005
Развитие коммунального хозяйства
5000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
365287
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9923
008
Освещение улиц населенных пунктов
7829
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
731
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1363
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

108957
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21192
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
3200
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
167
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3737
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
31961
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3632
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
35218
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36232
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
23086
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
377
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
22709
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
398663
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1816
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1816
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11363
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
11363
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
370287
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
5000
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
365287
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
9923
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
7829
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
731
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1363
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

180
На приобретение книг городским, районным, сельским библиотекам
559
На подготовку документации объектов водного хозяйства
52600
На перераспределение 1 единиц внештатных сотрудников с областного уровня на районный уровень
1009
Капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры
50000
Приложение 5 к решению Жалагашского районного маслихата от “28” февраля 2018 года №21-1
Приложение 16 к решению Жалагашского районного маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из областного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Поселк Жалагаш
50000
Средний ремонт улицы Бухарбай батыра в поселке Жалагаш
50000
Всего
50000
Приложение 6 к решению Жалагашского районного маслихата от “28” февраля 2018 года №21-1
Приложение 17 к решению Жалагашского районного маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из районного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Сельский округ Аккум
448
Ремонт системы отопления здания сельского клуба Аккум
448
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
925
Сельский округ Енбек
925
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
925
Всего
2298
Приложение 7 к решению Жалагашского районного маслихата от “28” февраля 2018 года №21-1
Приложение 18 к решению Жалагашского районного маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2018 год
Наименование
Всего, тысяч тенге
Расходы
59149,4
Государственные услуги общего характера
10827
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
3000
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3393
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
200
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
2675
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
Капитальные расходы государственного органа
9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Капитальные расходы государственного органа
500
Развитие объектов государственных органов
50
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма

180
Қалалық, аудандық, ауылдық кітапханаларға кітап сатып алуға
559
Су шаруашылығы нысандарының құжаттарын дайындауға
52600
Облыстық деңгейден аудандық деңгейге берілген 1 бірлік штаттан тыс қызметкердің ұстау шығындарына
1009
Көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге
50000
2018 жылғы “28” ақпандағы №21-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 5-қосымша
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 16-қосымша
Жалағаш кенті және ауылдық округтердің бюджеттеріне облыстық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Жалағаш кенті
50000
Жалағаш кентіндегі Бұқарбай батыр көшесін орташа жөндеу
50000
Барлығы:
50000
2018 жылғы “28” ақпандағы №21-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 6-қосымша
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 17-қосымша
Жалағаш кенті және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Аққұм ауылдық округі
1373
Аққұм ауылдық клуб ғимаратының жылу жүйесін жөндеуге
448
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
925
Еңбек ауылдық округі
925
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
925
Барлығы:
2298
2018 жылғы “28” ақпандағы №21-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 7-қосымша
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 18-қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Барлығы
59149,4
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
10827
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3393
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
200
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер және сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2675
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
50
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

800
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
200
Образование
2977
Дополнительное образование для детей
2077
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
900
Социальная помощь и социальное обеспечение
2636
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2236
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
400
Жилищно-коммунальное хозяйство
17934
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Развитие коммунального хозяйства
11363
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Развитие коммунального хозяйства
5000
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
208
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1363
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5038,3
Поддержка культурно-досуговой работы
1127
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
820
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
305
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2786,3
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
520
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Капитальные расходы государственного органа
520
Прочие
3545
Поддержка предпринимательской деятельности
1000
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2545
Трансферты
15672,1
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
9247,1
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
6425
Приложение 8 к решению Жалагашского районного маслихата от “28” февраля 2018 года №23-1
Приложение 19 к решению Жалагашского районного маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2018 год
Наименование
Всего, тысяч тенге
Расходы

800
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
200
Бiлiм беру
2977
Балаларға қосымша бiлiм беру
2077
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
900
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2636
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
2236
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
400
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
17934
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
11363
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
5000
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
208
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1363
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
5038,3
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
1127
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
820
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
305
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2786,3
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
520
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
520
Басқалар
3545
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1000
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2545
Трансферттер
15672,1
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
9247,1
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
6425
2018 жылғы “28” ақпандағы №21-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 8-қосымша
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 19-қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі
Атауы
Барлығы (мың теңге)
Барлығы

18856
Государственные услуги общего характера
429
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
9
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
662
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
162
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
96
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
96
Образование
96
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
96
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
3621
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
162
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
305
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1146
Функционирование районных (городских) библиотек
559
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
1288
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
161
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
425
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
96
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
329
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2422
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
2422
Транспорт и коммуникации
11363
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
11363

18856
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
429
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
662
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
162
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96
Бiлiм беру
96
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
3621
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
162
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
305
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1146
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
559
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1288
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
161
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
425
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
329
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2422
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2422
Көлік және коммуникация
11363
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
11363