О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 22 января 2016 года №10 “О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 2 ноября 2018 года № 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 ноября 2018 года № 6497. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 10 августа 2021 года № 151

“Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы №10 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 қарашадағы № 254 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қарашада № 6497 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 10 тамыздағы № 151 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 10.08.2021 № 151 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 22 января 2016 года № 10 “О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5334, опубликовано 10 февраля 2016 года в газете “Жалағаш жаршысы” и 17 марта 2016 года в информационно-правовой системе “Әділет”) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 10.08.2021 № 151 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы №10 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5334 болып тіркелген, 2016 жылғы 10 ақпанда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2016 жылғы 17 наурызда “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района К. Сарсенбаев
приложение к постановлению акимата Жалагашского района от 2 ноября 2018 года №254
приложение к постановлению акимата Жалагашского района от 22 января 2016 года №10
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Наименование населенного пункта
Места для встречи
1
2
3
1
поселок Жалагаш
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Дом культуры имени Конысбека Казантаева Жалагашского районного отдела культуры и развития языков”
2
поселок Жалагаш
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Центр развития культуры и искусства” Жалагашского районного отдела культуры и развития языков”
3
село Аксу
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Аксу” аппарата акима сельского округа Аксу”
4
село М.Шаменова
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры М.Шаменова” аппарата акима сельского округа имени М.Шаменова”
5
село Каракеткен
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Каракеткен” аппарата акима сельского округа Каракеткен”
6
село Далдабай
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Далдабай” аппарата акима сельского округа Каракеткен”
7
село Бухарбай батыр
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Бухарбай батыр” аппарата акима сельского округа Бухарбай батыр”
8
село Аккум
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Аккум” аппарата акима сельского округа Аккум”
9
село Тан
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Тан” аппарата акима сельского округа Тан”
10
село Енбек
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Аккошкар” аппарата акима сельского округа Енбек”
11
село Есет батыр
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Есет батыра” аппарата акима сельского округа Аламесек”
12
село Жанадария
Зал заседаний коммунального государственного учреждения “Средняя школа №203 Жалагашского районного отдела образования”
13
село Мырзабай ахун
Зал заседаний коммунального государственного учреждения “Средняя школа №122 Жалагашского районного отдела образования”
14
село Мадениет
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Мадениет” аппарата акима сельского округа Мадениет”
15
село Т.Жүргенова
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Темірбека Жүргенова” аппарата акима сельского округа Макпалкол”
16
село Жанаталап
Зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Жанаталап” аппарата акима сельского округа Жанаталап”
17
село Аккыр
Зал заседаний коммунального государственного учреждения “Средняя школа №188 Жалагашского районного отдела образования”

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Қ. Сәрсенбаев
Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 қарашадағы №254 қаулысына қосымша
Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы №10 қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Кездесу өткізілетін орын
1
2
3
1
Жалағаш кенті
“Жалағаш аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімнің Қонысбек Қазантаев атындағы мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
2
Жалағаш кенті
“Жалағаш аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімнің “Мәдениет және өнерді дамыту орталығы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
3
Ақсу ауылы
“Ақсу ауылдық округі әкімі аппаратының Ақсу ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
4
М.Шәменов ауылы
“М.Шәменов атындағы ауылдық округі әкімі аппаратының М.Шәменов ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
5
Қаракеткен ауылы
“Қаракеткен ауылдық округі әкімі аппаратының Қаракеткен ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
6
Далдабай ауылы
“Қаракеткен ауылдық округі әкімі аппаратының Далдабай ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
7
Бұқарбай батыр ауылы
“Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімі аппаратының Бұқарбай батыр ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
8
Аққұм ауылы
“Аққұм ауылдық округі әкімі аппаратының Аққұм ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
9
Таң ауылы
“Таң ауылдық округі әкімі аппаратының Таң ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
10
Еңбек ауылы
“Еңбек ауылдық округі әкімі аппаратының Аққошқар ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
11
Есет батыр ауылы
“Аламесек ауылдық округі әкімі аппаратының Есет батыр ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
12
Жаңадария ауылы
“Жалағаш аудандық білім бөлімінің №203 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
13
Мырзабай ахун ауылы
“Жалағаш аудандық білім бөлімінің №122 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
14
Мәдениет ауылы
“Мәдениет ауылдық округі әкімі аппаратының Мәдениет ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
15
Т.Жүргенов ауылы
“Мақпалкөл ауылдық округі әкімі аппаратының Темірбек Жүргенов ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
16
Жаңаталап ауылы
“Жаңаталап ауылдық округі әкімі аппаратының Жаңаталап ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көрермендер залы
17
Аққыр ауылы
“Жалағаш аудандық білім бөлімінің №188 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы