О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 2 марта 2015 года №31 “Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 14 ноября 2018 года № 263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 декабря 2018 года № 6548
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 2 марта 2015 года № 31 “Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4910, опубликовано 18 марта 2015 года в газете “Жалағаш жаршысы” и 30 марта 2015 года в информационно-правовой системе “Әділет”) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района К. Сарсенбаев
“СОГЛАСОВАН”
Председатель Жалагашской
районной избирательной
комиссии ____________ С.Алиев

“Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы №31 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 263 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 желтоқсанда № 6548 болып тіркелді
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 31 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4910 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 наурызда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2015 жылғы 30 наурызда “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Қ. Сәрсенбаев
“КЕЛІСІЛДІ”
Жалағаш аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________ С.Әлиев

14 ноября 2018 года
приложение к постановлению акимата Жалагашского района от 14 ноября 2018 года №263
приложение к постановлению акимата Жалагашского района от 2 марта 2015 года №31
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
2
3
1
поселок Жалагаш
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Дом культуры имени Конысбека Казантаева Жалагашского районного отдела культуры и развития языков”
2
поселок Жалагаш
Стенд возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения “Жалагашская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой” управления здравоохранения Кызылординской области”
3
поселок Жалагаш
Стенд возле здания коммунального государственного учреждения “Жалагашский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния”
4
поселок Жалагаш
Стенд возле здания коммунального государственного учреждения “Средняя школа №202 имени Зейноллы Жаркынбаева” Жалагашского районного отдела образования”
5
поселок Жалагаш
Стенд на центральной площади
6
село Аксу
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Аксу” аппарата акима сельского округа Аксу”
7
село М.Шаменова
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры М.Шаменова” аппарата акима сельского округа имени М.Шаменова”
8
село Каракеткен
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Каракеткен” аппарата акима сельского округа Каракеткен”
9
село Далдабай
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Далдабай” аппарата акима сельского округа Каракеткен”
10
село Бухарбай батыр
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Бухарбай батыр” аппарата акима сельского округа Бухарбай батыр”
11
село Аккум
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Аккум” аппарата акима сельского округа Аккум”
12
село Тан
Стенд возле здания коммунального государственного учреждения “Аппарат акима сельского округа Тан” акимата Жалагашского района”
13
Село Жанаконыс
Стенд возле здания медицинского пункта
14
село Енбек
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Аккошкар” аппарата акима сельского округа Енбек”
15
село Есет батыр
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Есет батыра” аппарата акима сельского округа Аламесек”
16
село Жанадария
Стенд возле здания коммунального государственного учреждения “Средняя школа №203 Жалагашского районного отдела образования”
17
село Мырзабай ахун
Стенд возле здания коммунального государственного учреждения “Средняя школа №122 Жалагашского районного отдела образования”
18
село Мадениет
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Мадениет” аппарата акима сельского округа Мадениет”
19
село Т.Жүргенова
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Темирбека Жүргенова” аппарата акима сельского округа Макпалкол”
20
село Жанаталап
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Жанаталап” аппарата акима сельского округа Жанаталап”
21
село Аккыр
Стенд возле здания коммунального государственного учреждения “Средняя школа №188 Жалагашского районного отдела образования”

14 қараша 2018 жыл
Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 қарашадағы №263 қаулысына қосымша
Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 наурыздағы №31 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
2
3
1
Жалағаш кенті
“Жалағаш аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімнің Қонысбек Қазантаев атындағы мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
2
Жалағаш кенті
“Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының “Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Жалағаш аудандық орталық ауруханасы” шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
3
Жалағаш кенті
“Жалағаш аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
4
Жалағаш кенті
“Жалағаш аудандық білім бөлімінің №202 Зейнолла Жарқынбаев атындағы орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
5
Жалағаш кенті
Орталық алаңдағы стенд
6
Ақсу ауылы
“Ақсу ауылдық округі әкімі аппаратының Ақсу ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
7
М.Шәменов ауылы
“М.Шәменов атындағы ауылдық округі әкімі аппаратының М.Шәменов ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
8
Қаракеткен ауылы
“Қаракеткен ауылдық округі әкімі аппаратының Қаракеткен ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
9
Далдабай ауылы
“Қаракеткен ауылдық округі әкімі аппаратының Далдабай ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
10
Бұқарбай батыр ауылы
“Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімі аппаратының Бұқарбай батыр ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
11
Аққұм ауылы
“Аққұм ауылдық округі әкімі аппаратының Аққұм ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
12
Таң ауылы
Жалағаш ауданы әкімдігінің “Таң ауылдық округі әкімінің аппараты” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
13
Жаңақоныс ауылы
Медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд
14
Еңбек ауылы
“Еңбек ауылдық округі әкімі аппаратының Аққошқар ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
15
Есет батыр ауылы
“Аламесек ауылдық округі әкімі аппаратының Есет батыр ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
16
Жаңадария ауылы
“Жалағаш аудандық білім бөлімінің №203 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
17
Мырзабай ахун ауылы
“Жалағаш аудандық білім бөлімінің №122 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
18
Мәдениет ауылы
“Мәдениет ауылдық округі әкімі аппаратының Мәдениет ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
19
Т.Жүргенов ауылы
“Мақпалкөл ауылдық округі әкімі аппаратының Темірбек Жүргенов ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
20
Жаңаталап ауылы
“Жаңаталап ауылдық округі әкімі аппаратының Жаңаталап ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
21
Аққыр ауылы
“Жалағаш аудандық білім бөлімінің №188 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд