О ставках земельного налога
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2018 года № 35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 января 2019 года № 6647. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25 июля 2022 года № 22-1
Сноска. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25.07.2022 № 22-1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года “О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)” и подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить в пять раз базовые ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить в пять раз ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования и пункт 2 данного решения действует до 1 января 2020 года.
Председатель 35 сессии Жалагашского
районного маслихата
ЖАМАНОВ М.
Секретарь Жалагашского районного
маслихата
ЕСПАНОВ М.

Жер салығының мөлшерлемелері туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қаңтарда № 6647 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 22-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 25.07.2022 № 22-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
“Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)” Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандығы Кодексінің 509-бабының 5тармағына, 704-бабының 3-тармағына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері бес есеге арттырылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге біріңғай жер салығының мөлшерлемелері бес есеге арттырылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және осы шешімнің 2-тармағы 2020 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
35-cессиясының төрағасы
М.ЖАМАНОВ
Жалағаш аудандық мәслихатының
хатшысы
М.ЕСПАНОВ