О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2018 года № 34/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 декабря 2018 года № 6612. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 6 мая 2022 года № 22/27
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 06.05.2022 № 22/27 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить в десять раз базовые ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить в десять раз ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования и пункт 2 данного решения действует до 1 января 2020 года.
Председатель сессии Шиелийского районного маслихата М.Салкынбаев
Секретарь Шиелийского районного маслихата Б. Сыздык
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления
государственных доходов
по Шиелийскому району
Департамента государственных
доходов по Кызылординской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан
_________Абдрахманов.Е.
"28" декабря 2018 г.

Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 34/24 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 6612 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 мамырдағы № 22/27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 06.05.2022 № 22/27 шешімімен (1.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандығы Кодексінің 509-бабының 5тармағына, 704-бабының 3-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және осы шешімнің 2-тармағы 2020 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болады.
Шиелі аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы:
М.Салқынбае
Шиелі аудандық мәслихат хатшысы: в Б. Сыздық
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Қызылорда облысы бойынша
мемлекеттік кірістер департаментінің
Шиелі ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасының басшысы
________Е.Абдрахманов
"28" желтоқсан 2018 ж