Об изменении границ сельского округа Атамекен и сельского округа Баскудык Мунайлинского района Мангистауской области
Совместное решение Мангистауского областного маслихата от 30 мая 2018 года № 19/228 и постановление акимата Мангистауской области от 30 мая 2018 года № 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 июня 2018 года № 3648
В соответствии с законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы сельского округа Атамекен и сельского округа Баскудык Мунайлинского района путем включения в границы сельского округа Баскудык части земель промышленной зоны, общей площадью 59,74 гектаров, сельского округа Атамекен, согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению (далее – постановление и решение).
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (руководитель аппарата Абилов Е.Д.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима области Сакеева Р.К.
4. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима области С. Амангалиев
Председатель сессии Ж. Дарменов
Секретарь областного маслихата С. Трумов
Приложение
к постановлению акимата Мангистауской

Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданының Атамекен ауылдық округі мен Басқұдық ауылдық округінің шекараларын өзгерту туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 30 мамырдағы № 19/228 шешімі және Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № 137 бірлескен қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 маусымда № 3648 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы және шешімнің (бұдан әрі – қаулы және шешім) қосымшасына сәйкес, Атамекен ауылдық округінің жалпы алаңы 59,74 гектар құрайтын өнеркәсіптік аймағы жерінің бір бөлігін, Басқұдық ауылдық округінің шекарасына қосу жолымен Мұнайлы ауданы Атамекен ауылдық округінің және Басқұдық ауылдық округінің шекаралары өзгертілсін.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е.Ж. Әбілов) осы қаулы және шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы және шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.К. Сәкеевке жүктелсін.
4. Осы қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы С. Аманғалиев
Сессия төрағасы Ж. Дәрменов
Облыстық мәслихат хатшысы С. Трұмов
Маңғыстау облысы әкімдігінің

области от 30 мая 2018 года № 137
и решению Мангистауского областного
маслихата от 30 мая 2018 года № 19/228
Экспликация земель, исключаемых из границ сельского округа Атамекен Мунайлинского района и включаемых в границы округа Баскудык Мунайлинского района
Наименование землепользователей
Общая площадь (гектар)
Площадь земель в границах сельского округа Атамекен до исключения земель
830,26
Площадь части земель, исключаемых из границ сельского округа Атамекен

2018 жылғы 30 мамырдағы № 137
қаулысына және Маңғыстау
облыстық мәслихатының
2018 жылғы 30 мамырдағы № 19/228
шешіміне қосымша
Мұнайлы ауданы Атамекен ауылдық округінің шекараларынан шығарылатын және Мұнайлы ауданы Басқұдық ауылдық округінің шекарасына қосылатын жерлердің экспликациясы
Жер пайдаланушылардың атауы
Жалпы алаңы (гектар)
Атамекен ауылдық округінің шекарасынан шығарылғанға дейінгі жерлер алаңы
830,26
Атамекен ауылдық округі шекарасының бір бөлігінен шығарылатын жерлерінің алаңы

59,74
Площадь земель в границах сельского округа Атамекен после исключения земель
770,52
Площадь земель в границах сельского округа Баскудык до включения земель
1308,0
Площадь части земель, включаемых в границы сельского округа Баскудык
59,74
Площадь земель в границах сельского округа Баскудык после включения земель
1367,74

59,74
Атамекен ауылдық округінің шекарасынан шығарылғаннан кейінгі жерлерінің алаңы
770,52
Басқұдық ауылдық округінің шекарасына қосқанға дейінгі жерлерінің алаңы
1308,0
Басқұдық ауылдық округінің шекарасына қосылатын жердің бір бөлігінің алаңы
59,74
Басқұдық ауылдық округінің шекарасына жерді қосқаннан кейінгі жердің алаңы
1367,74