О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 8 июля 2016 года № 207 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных"
Постановление акимата Мангистауской области от 11 июня 2018 года № 148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 5 июля 2018 года № 3679. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 4 октября 2021 года № 237
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 04.10.2021 № 237 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 8 июля 2016 года № 207 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3128, опубликовано 5 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам городов и районов, руководителям государственных учреждений обеспечить своевременное и качественное размещение открытых данных.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Мангистауской области" (руководитель аппарата Рзаханов А.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и размещение на интернет – ресурсе акимата Мангистауской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата Рзаханова А.К.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Е. Тугжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
___________________ Д.А. Абаев
"11" июня 2018 г.
Руководитель республиканское
государственного учреждения
"Департамент охраны общественного здоровья
Мангистауской области Комитета охраны
общественного здоровья Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
_____________ Б.Б. Утесинов
"11" июня 2018 г.
Начальник государственного учреждения
"Департамент по чрезвычайным ситуациям
Мангистауской области Комитета по
чрезвычайным ситуациям Министерства
внутренних дел Республики Казахстан"
_____________ К.Б. Базарбаев
"11" июня 2018 г.
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент статистики
Мангистауской области
Комитета по статистике
Министерства национальной
экономики  Республики Казахстан"
_____________ Р.Ф. Утюшева
"11" июня 2018 г.
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области

Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 207 "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 11 маусымдағы № 148 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 шілдеде № 3679 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 4 қазандағы № 237 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 04.10.2021 № 237 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 24 қарашадағы "Ақпараттандыру туралы" Заңының 10–бабының 15) тармақшасына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 207 "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3128 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректердің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қала және аудан әкімдері, мемлекеттік мекемелердің басшылары ашық деректердің уақытылы және сапалы орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. "Маңғыстау облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.К. Рзаханов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет–ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аппарат басшысы А.К. Рзахановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. Тоғжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
министрі
_____________ Д.Ә. Абаев
"11" маусым 2018 ж.
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық
сақтау комитетінің Маңғыстау облысы
Қоғамдық денсаулық сақтау
департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ Б.Б. Утесинов
"11" маусым 2018 ж.
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігінің Төтенше жағдайлар
комитеті Маңғыстау облысының
Төтенше жағдайлар департаменті"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________ К.Б. Базарбаев
"11" маусым 2018 ж.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика
министрлігінің Статистика комитеті
Маңғыстау облысының Статистика департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ Р.Ф. Утюшева
"11" маусым 2018 ж.

100.
Пансионаты Мангистауской области: наименование пансионата на казахском языке;
наименование пансионата на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
год ввода в эксплуатацию;
сезонность;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
виды оказываемых услуг на казахском языке;
виды оказываемых услуг на русском языке;
ФИО руководителя;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление туризма Мангистауской области"
101.
Туроператоры Мангистауской области (туристические объекты и агентства):
наименование туроператора на казахском языке;
наименование туроператора на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
виды оказываемых услуг на казахском языке;
виды оказываемых услуг на русском языке;
ФИО руководителя;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
один раз в полугодие
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление туризма Мангистауской области"
102.
Туристские маршруты Мангистауской области: наименование организации на казахском языке;
наименование организации на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
контактные телефоны;
наименование туристского маршрута на казахском языке;
наименование туристского маршрута на русском языке;
цель посещения;
путь следования туристов;
продолжительность туристского маршрута;
вид туристской деятельности;
цель посещения
один раз в полугодие
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление туризма Мангистауской области"
103.
Информация по фонтанам Мангистауской области, находящимся в коммунальной собственности: наименование фонтана на казахском языке;
наименование фонтана на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление архитектуры и градостроительства Мангистауской области"
104.
Перечень особо охраняемых природных территорий Мангистауской области:
наименование объекта на казахском языке;
наименование объекта на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
площадь, гектар;
ответственное подразделение (в чьем ведении);
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Мангистауской области"
Внутренняя политика

100.
Маңғыстау облысының пансионаттар:
пансионат қазақ тілінде;
пансионат орыс тілінде;
қала/аудан қазақ
тілінде;
қала/аудан орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
пайдалануға берілген жылы;
маусымдылығы;
жұмыс режимі қазақ тілінде;
жұмыс режимі орыс тілінде;
қызмет көрсету түрі қазақ тілінде;
қызмет көрсету түрі орыс тілінде;
басшысының ТАӘ; байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының туризм басқармасы" ММ
101.
Маңғыстау облысының туроператорлары (туристік нысандар және агенттіктер):
туроператор атауы қазақ
тілінде;
туроператор атауы орыс тілінде;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде;
орналасқан мекенжай қазақ тілінде;
орналасқан мекенжай орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
қызмет көрсету түрлері
қазақ тілінде;
қызмет көрсету түрлері
орыс тілінде;
басшысының ТАӘ;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жарты жылда бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының туризм басқармасы" ММ
102.
Маңғыстау облысының туристік маршруттары:
ұйым атауы қазақ тілінде;
ұйым атауы орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
байланыс телефондары; туристік маршрут атауы қазақ тілінде;
туристік маршрут атауы
орыс тілінде;
келу мақсаты; туристердің жұру жолы; туристік маршруттың ұзақтығы;
туристік қызмет түрі;
аралап көру мақсаты
жарты жылда бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының туризм басқармасы" ММ
103.
Маңғыстау облысының коммуналдық меншіктегі субұрқақтар жөнінде ақпарат:
субұрқақ атауы қазақ
тілінде;
субұрқақ атауы орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" ММ
104.
Маңғыстау облысының ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың тізбесі:
нысан атауы қазақ тілінде;
нысан атауы орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
көлемі, гектар;
жауапты бөлімдер (кімнің қарауында); ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" ММ
Ішкі саясат

105.
Средства массовой информации Мангистауской области:
наименование СМИ на казахском языке;
наименование СМИ на русском языке;
наименование собственника на казахском языке;
наименование собственника на русском языке;
ФИО руководителя;
ФИО главного редактора;
язык;
периодичность на казахском языке;
периодичность на русском языке;
направление на казахском языке;
направление на русском языке;
распространение на казахском языке;
распространение на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление внутренней политики Мангистауской области"
106.
Филиалы политических партий Мангистауской области:
наименование областных филиалов политических партий на казахском языке;
наименование областных филиалов политических партий на русском языке;
ФИО председателя;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление внутренней политики Мангистауской области"
107.
Неправительственные организации Мангистауской области : наименование НПО на казахском языке;
наименование НПО на русском языке;
юридическая форма на казахском языке;
юридическая форма на русском языке;
ФИО руководителя;
направление на казахском языке;
направление на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление внутренней политики Мангистауской области"
Религия и языки
108.
Зарегистрированные религиозные объединения и их филиалы Мангистауской области:
наименование объединения на казахском языке;
наименование объединения на русском языке;
ФИО руководителя;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
два раза в год
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление по делам религии Мангистауской области"
109.
Духовные учебные заведения Мангистауской области: наименование заведения на казахском языке;
наименование заведения на русском языке;
ФИО руководителя;
виды оказываемых услуг на казахском языке;
виды оказываемых услуг на русском языке;
численность обучающихся;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление по делам религии Мангистауской области"

105.
Маңғыстау облысының бұқаралық ақпарат құралдары:
БАҚ атауы қазақ тілінде;
БАҚ атауы орыс тілінде;
меншік иесінің атауы қазақ тілінде;
меншік иесінің атауы орыс тілінде;
басшысының ТАӘ;
бас редактордың ТАӘ; тілі;
мерзімділігі қазақ тілінде;
мерзімділігі орыс тілінде;
бағыты қазақ тілінде;
бағыты орыс тілінде; таратылымы қазақ тілінде;
таратылымы орыс тілінде;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының ішкі саясат басқармасы" ММ
106.
Маңғыстау облысының саяси партияларының филиалдары:
саяси партиялардың облыстық филиалдарының атауы қазақ тілінде;
саяси партиялардың облыстық филиалдарының атауы орыс тілінде; төрағасының ТАӘ; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының ішкі саясат басқармасы" ММ
107.
Маңғыстау облысының үкіметтік емес ұйымдары:
ҮЕҰ атауы қазақ тілінде;
ҮЕҰ атауы орыс тілінде;
заңдық нысаны қазақ тілінде;
заңдық нысаны орыс тілінде;
басшысының ТАӘ;
бағыты қазақ тілінде;
бағыты орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
байланыс телефондары;
электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының ішкі саясат басқармасы" ММ
Дін және тіл
108.
Маңғыстау облысында тіркелген діни бірлестіктері және олардың филиалдары:
бірлестік атауы қазақ тілінде;
бірлестік атауы орыс тілінде;
басшысының ТАӘ; қала/аудан қазақ тілінде; қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жылына екі рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының дін істері басқармасы" ММ
109.
Маңғыстау облысының рухани оқу орындары:
орын атауы қазақ тілінде;
орын атауы орыс тілінде; басшысының ТАӘ; қызмет көрсету түрлері қазақ тілінде;
қызмет көрсету түрлері орыс тілінде;
білім алушылар саны; қала/аудан қазақ тілінде; қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының дін істері басқармасы" ММ

110.
Культовые сооружения Мангистауской области: наименование сооружения на казахском языке;
наименование сооружения на русском языке;
ФИО руководителя;
вместимость;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление по делам религии Мангистауской области"
111.
Проводимые мероприятия по развитию и пропаганде языков в Мангистауской области:
наименование мероприятия на казахском языке;
наименование мероприятия на русском языке;
дата проведения;
место проведения на казахском языке;
место проведения на русском языке;
контактные телефоны
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление по развитию языков, архивов и документации Мангистауской области"
Сельское хозяйство
112.
Аттестованные физические и юридические лица Мангистауской области, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии: наименование на казахском языке;
наименование на русском языке;
ФИО руководителя;
номер аттестации;
дата выдачи;
виды оказываемых услуг на казахском языке;
виды оказываемых услуг на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты
ежеквартально
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление ветеринарии Мангистауской области", аппараты акимов городов и районов
113.
Объекты агропромышленного комплекса Мангистауской области (в том числе, мясоперерабатывающие предприятия, предприятия по производству продуктов в лесном и рыбном хозяйстве): наименование на казахском языке;
наименование на русском языке;
БИН;
ФИО руководителя;
виды оказываемых услуг на казахском языке;
виды оказываемых услуг на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты
ежеквартально
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление сельского хозяйства Мангистауской области"
114.
Объем валовой продукции сельского хозяйства Мангистауской области:
период;
вид продукции сельского хозяйства на казахском языке;
вид продукции сельского хозяйства на русском языке;
единица измерения на казахском языке;
единица измерения на русском языке;
объем валовой продукции;
динамика по сравнению с прошедшим годом
ежемесячно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
РГУ "Департамент статистики Мангистауской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию)

110.
Маңғыстау облысының ғибадат үйлері (ғимараттары):
ғимарат атауы қазақ тілінде;
ғибадат атауы орыс тілінде;
басшысының ТАӘ; сыйымдылығы; қала/аудан қазақ тілінде; қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының дін істері басқармасы" ММ
111.
Маңғыстау облысында тілдерді дамыту және насихаттау бойынша өткізілетін іс-шаралар:
іс-шара атауы қазақ тілінде;
іс-шара атауы орыс тілінде;
өткізу күні;
өткізу орны қазақ тілінде;
өткізу орны орыс тілінде;
байланыс телефондары
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының тілдерді дамыту, мұрағаттар мен құжаттама басқармасы" ММ
Ауыл шаруашылығы
112.
Маңғыстау облысының ветеринария саласындағы кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын аттестатталған жеке және заңды тұлғалар:
атауы қазақ тілінде;
атауы орыс тілінде; басшысының ТАӘ;
аттестаттау нөмірі; берілген күні;
қызмет көрсету түрлері
қазақ тілінде;
қызмет көрсету түрлері
орыс тілінде;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының ветеринария басқармасы" ММ, қала және аудан әкімдерінің аппараттары
113.
Маңғыстау облысының агроөнеркәсіп кешен нысандары (оның ішінде ет өңдеу кәсіпорындары, орман және балық шаруашылығы өнімдерін шығаратын кәсіпорындар):
атауы қазақ тілінде;
атауы орыс тілінде;
БСН;
басшысының ТАӘ; қызмет көрсету түрлері
қазақ тілінде;
қызмет көрсету түрлері
орыс тілінде;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ
114.
Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығының жалпы өнім көлемі:
кезең;
ауыл шаруашылығының өнім түрі қазақ тілінде;
ауыл шаруашылығының өнім түрі орыс тілінде; өлшем бірлігі қазақ тілінде;
өлшем бірлігі орыс тілінде;
жалпы өнім көлемі; өткен жылмен салыстырғандағы динамикасы
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің Статистика комитеті
Маңғыстау облысының Статистика департаменті"
РММ
(келісім бойынша)

115.
Произведено мяса (в живом весе), молока, яиц в Мангистауской области:
период;
наименование продукции на казахском языке;
наименование продукции на русском языке;
единица измерения на казахском языке;
единица измерения на русском языке;
объем производства;
динамика по сравнению с прошедшим годом
Ежемесячно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
Через АРМ интернет-портала открытых данных
РГУ "Департамент статистики Мангистауской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию)
116.
Поголовье крупного рогатого скота Мангистауской области: период;
численность (тысяч штук);
динамика по сравнению с прошедшим годом
ежемесячно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление сельского хозяйства Мангистауской области"
117.
Предприятия по производству плодоовощной продукции Мангистауской области:
наименование на казахском языке;
наименование на русском языке;
БИН;
ФИО руководителя;
виды оказываемых услуг на казахском языке;
виды оказываемых услуг на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты
ежеквартально
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление сельского хозяйства Мангистауской области"
Финансы
118.
Информация по приватизации в Мангистауской области:
наименование города/района на казахском языке;
наименование города/района на русском языке;
вид объектов на казахском языке;
вид объектов на русском языке;
наименование реализованных объектов на казахском языке;
наименование реализованных объектов на русском языке;
количество и тип реализованных объектов на казахском языке;
количество и тип реализованных объектов на русском языке;
метод реализации на казахском языке;
метод реализации на русском языке;
общая сумма
по мере необходимости
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление финансов Мангистауской области"
119.
Информация по передаче государственного имущества в имущественный найм и доверительное управление по Мангистауской области:
наименование города/района на казахском языке;
наименование города/района на русском языке;
количество договоров;
площадь (квадратный метр);
планируемые поступления (тысяч тенге);
фактические поступления (тысяч тенге);
процент исполнения (общая информация)
по мере необходимости
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление финансов Мангистауской области"

115.
Маңғыстау облысында өндірілген ет (тірі салмақта), сүт, жұмыртқа өнімдері:
кезең;
өнім атауы қазақ тілінде;
өнім атауы орыс тілінде;
өлшем бірлігі қазақ тілінде;
өлшем бірлігі орыс тілінде;
өнім көлемі;
өткен жылмен салыстырғандағы қарқыны
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика
министрлігінің Статистика комитеті
Маңғыстау облысының Статистика департаменті" РММ
(келісім бойынша)
116.
Маңғыстау облысының ірі қара мал басы:
кезең;
саны (мың дана);
өткен жылмен салыстырғандағы қарқыны
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ
117.
Маңғыстау облысының жеміс-көкөніс өнімдерін өндіретін кәсіпорындар:
атауы қазақ тілінде;
атауы орыс тілінде;
БСН;
басшысының ТАӘ;
қызмет көрсету түрлері қазақ тілінде;
қызмет көрсету түрлері орыс тілінде;
қала/аудан қазақ тілінде; қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ
Қаржы
118.
Маңғыстау облысындағы жекешелендіру бойынша ақпарат:
қала/аудан атауы қазақ
тілінде;
қала/аудан атауы орыс тілінде;
нысандар түрі қазақ тілінде;
нысандар түрі орыс тілінде;
сатып өткізілген нысандар атауы қазақ тілінде;
сатып өткізілген нысандар атауы орыс тілінде;
сатып өткізілген нысандар түрі және саны қазақ тілінде;
сатып өткізілген нысандар түрі және саны орыс тілінде;
сатып өткізу әдістемесі қазақ тілінде;
сатып өткізу әдістемесі орыс тілінде;
жалпы сомасы
қажеттілігіне қарай
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының қаржы басқармасы" ММ
119.
Маңғыстау облысы бойынша мемлекеттік мүлікті жалға және сенімгерлік басқаруға беру жөнінде ақпарат:
қала/аудан атауы қазақ
тілінде;
қала/аудан атауы орыс тілінде;
шарт саны;
алаң (шаршы метр); жоспарланған түсімі (мың теңге);
нақты түсім (мың теңге); орындалуы пайызы (жалпы сомасы)
қажеттілігіне қарай
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының қаржы басқармасы" ММ

120.
Данные о конкурсах на доверительное управление и аренду объектов коммунальной собственности по Мангистауской области:
наименование города/района на казахском языке;
наименование города/района на русском языке;
наименование объекта на русском языке;
наименование объекта на казахском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
количество заявителей;
рыночная стоимость, (тенге);
балансовая стоимость;
дата, время и место проведения торгов;
срок передачи в доверительное управление
по мере необходимости
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление финансов Мангистауской области"
Строительство
121.
Строительство объектов социального назначения по Мангистауской области:
наименование объекта на казахском языке;
наименование объекта на русском языке;
площадь строительства;
город/район на казахском языке;
город/район на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
начало строительства;
планируемая дата эксплуатации;
заказчик на казахском языке;
заказчик на русском языке;
строительная компания (подрядная организация) на казахском языке;
строительная компания (подрядная организация) на русском языке;
телефон;
электронная почта
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление строительства Мангистауской области"
122.
Строительство жилых домов по Мангистауской области:
наименование объекта на казахском языке;
наименование объекта на русском языке;
площадь строительства;
количество этажей;
количество квартир;
город/район на казахском языке;
город/район на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
начало строительства;
планируемая дата эксплуатации;
заказчик на казахском языке;
заказчик на русском языке;
строительная компания (подрядная организация) на казахском языке;
строительная компания (подрядная организация) на русском языке;
телефон;
электронная почта
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление строительства Мангистауской области"
123.
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в Мангистауской области:
наименование объекта на казахском языке;
наименование объекта на русском языке;
площадь строительства;
город/район на казахском языке;
город/район на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
начало строительства;
планируемая дата эксплуатации;
заказчик на казахском языке;
заказчик на русском языке;
строительная компания (подрядная организация) на казахском языке;
строительная компания (подрядная организация) на русском языке;
телефон;
электронная почта
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление строительства Мангистауской области"

120.
Маңғыстау облысы бойынша коммуналдық меншік нысанын сенімгерлік басқаруға және жалға беру туралы конкурс өткізу туралы деректер:
қала/аудан атауы қазақ
тілінде;
қала/аудан атауы орыс тілінде;
нысан атауы қазақ тілінде;
нысан атауы орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
өтініш берушілер саны; жалпы құны (теңге); баланстық құны, сауда-саттық өткізу күні, уақыты және орны;
сенімгерлік басқаруға беру мерзімі
қажеттілігіне қарай
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының қаржы басқармасы" ММ
Құрылыс
121.
Маңғыстау облысы бойынша әлеуметтік мақсаттағы нысандар салу:
нысан атауы қазақ тілінде;
нысан атауы орыс тілінде;
құрылыс алаңы; қала/аудан қазақ тілінде; қала/аудан орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
құрылыстың басталуы;
жоспарлаған пайдалануға беру күні; тапсырыс беруші қазақ тілінде;
тапсырыс беруші орыс тілінде;
құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) қазақ
тілінде;
құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде;
телефоны;
электрондық поштасы
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының құрылыс басқармасы" ММ
122.
Маңғыстау облысы бойынша тұрғын үй құрылысы:
нысан атауы қазақ тілінде;
нысан атауы орыс тілінде;
құрылыс алаңы;
қабат саны;
пәтер саны;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
құрылыстың басталуы; жоспарлаған пайдалануға беру күні; тапсырыс беруші қазақ
тілінде;
тапсырыс беруші орыс тілінде;
құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) қазақ
тілінде;
құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде;
телефоны;
электрондық поштасы
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының құрылыс басқармасы" ММ
123.
Маңғыстау облысында инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылым салу:
нысан атауы қазақ тілінде;
нысан атауы орыс тілінде;
құрылыс алаңы; қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
құрылыстың басталуы; жоспарлаған пайдалануға беру күні; тапсырыс беруші қазақ
тілінде;
тапсырыс беруші орыс тілінде;
құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) қазақ
тілінде;
құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде;
телефоны;
электрондық поштасы
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының құрылыс басқармасы" ММ

124.
Объем введенных квадратных метров жилья в Мангистауской области:
период;
коммерческое жилье (тысяч квадратных метров);
арендное жилье для очередников МИО
(тысяч квадратных метров);
индивидуальное жилищное строительство (тысяч квадратных метров);
общая площадь введенных в эксплуатацию жилых домов (тысяч квадратных метров);
кредитное жилье через систему жилстройсбережении для всех категории (тысяч квадратных метров)
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление строительства Мангистауской области"
Индустриально-инновационное развитие
125.
Статистические данные по промышленности Мангистауской области (объемы горнодобывающей промышленности и разработки карьеров, объем прочей неметаллической минеральной продукции, объем продукции легкой промышленности, объем продукции машиностроения, объем готовых металлических изделий): статистический показатель на казахском языке;
статистический показатель на русском языке;
период;
единица измерения на казахском языке;
единица измерения на русском языке;
объем;
динамика по сравнению с прошедшим годом
ежемесячно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
РГУ "Департамент статистики Мангистауской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию)
126.
Объекты промышленности Мангистауской области: наименование объекта на казахском языке;
наименование объекта на русском языке;
БИН;
ФИО руководителя;
направление деятельности на казахском языке;
направление деятельности на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление индустриально – инновационного развития Мангистауской области"
127.
Данные по добыче твердых полезных ископаемых:
перечень данных на казахском языке;
перечень данных на русском языке;
отчетный период;
сравнение с предыдущим отчетным периодом;
объем добычи за текущий отчетный период
ежемесячно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
РГУ "Департамент статистики Мангистауской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию)
128.
127
Данные по добыче общераспространенных полезных ископаемых:
перечень данных на казахском языке;
перечень данных на русском языке;
отчетный период;
сравнение с предыдущим отчетным периодом;
объем добычи за текущий отчетный период
ежемесячно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
РГУ "Департамент статистики Мангистауской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию)

124.
Маңғыстау облысында пайдалануға берілген тұрғын үй шаршы метр көлемі:
кезең;
коммерциялық тұрғын үй (мың шаршы метр);
ЖАО кезегінде тұрғандарға жалға берілетін тұрғын үй, (мың шаршы метр);
жеке тұрғын үй құрылысы (мың шаршы метр);
пайдалануға берілген тұрғын үйлердің жалпы көлемі (мың шаршы метр);
барлық санаттағыларға тұрғын үй құрылыс жинақтары жүйесі арқылы өткізілетін кредиттік тұрғын үй (мың шаршы метр)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының құрылыс басқармасы" ММ
Индустриялық-инновациялық даму
125.
Маңғыстау облысының өнеркәсібі бойынша статистикалық деректер
(тау-кен өнеркәсібі және карьерлерді қазу көлемі, металл емес минералды өнімдерінің қөлемі, жеңіл өнеркәсіп өнімдерінің көлемі, машина жасау өнімдерінің көлемі, дайын металл бұйымдарының көлемі):
статистикалық көрсеткіш қазақ тілінде;
статистикалық көрсеткіш орыс тілінде; кезең;
өлшем бірлігі қазақ тілінде;
өлшем бірлігі орыс тілінде;
көлемі;
өткен жылмен салыстырғандағы қарқыны
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің Статистика комитеті
Маңғыстау облысының Статистика департаменті"
РММ
(келісім бойынша)
126.
Маңғыстау облысындағы өңдеу өнеркәсіп нысандары:
нысан атауы қазақ тілінде;
нысан атауы орыс тілінде;
БСН;
басшысының ТАӘ;
қызмет бағыты қазақ тілінде;
қызмет бағыты орыс тілінде;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс режимі қазақ тілінде;
жұмыс режимі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" ММ
127.
Қатты пайдалы қазбаларды өндіру жөнінде деректер:
деректер тізбесі қазақ
тілінде;
деректер тізбесі орыс тілінде;
алдыңғы жылмен салыстырғандағы есепті кезең;
ағымдағы есептік кезеңдегі өндіру көлемі
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігі
Статистика комитетінің
Маңғыстау облысы
статистика департаменті" РММ
(келісім бойынша)
128.
Кең таралған пайдалы қазбаларды өндіру жөнінде деректер:
деректер тізбесі қазақ тілінде;
деректер тізбесі орыс тілінде;
алдыңғы жылмен салыстырғандағы есептік кезең;
ағымдағы есептік кезеңдегі өндіру көлемі
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің Статистика комитеті
Маңғыстау облысының Статистика департаменті"
РММ
(келісім бойынша)

129.
Месторождения Мангистауской области: наименование месторождения на казахском языке;
наименование месторождения на русском языке;
вид месторождения на казахском языке;
вид месторождения на русском языке;
объем;
обслуживающая организация;
расположение месторождения;
геопозиция
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление индустриально – инновационного развития Мангистауской области"
130.
Месторождения Мангистауской области: наименование месторождения на казахском языке;
наименование месторождения на русском языке;
вид месторождения на казахском языке;
вид месторождения на русском языке;
объем;
обслуживающая организация;
расположение месторождения;
геопозиция
ежемесячно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
РГУ "Департамент охраны общественного здоровья Мангистауской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию)
131.
Результаты проверок на пожарную безопасность Департамента по чрезвычайным ситуациям по Мангистауской области: проверено объектов;
привлечены к административной ответственности;
работа по СМИ;
зарегистрированные информации;
зарегистрированные пожары
ежемесячно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Департамент по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию)
132.
Cхемы генеральных планов всех городов и населенных пунктов и проекты детальных планировок Мангистауской области: наименование проекта на казахском языке;
наименование проекта на русском языке;
тип проекта на казахском языке;
тип проекта на русском языке;
численность населения на исходный год (год/человек);
численность населения на расчетный срок (год/человек);
заказчик проекта на казахском языке;
заказчик проекта на русском языке разработчик проекта на казахском языке;
разработчик проекта на русском языке;
дата утверждения, кем, № решения на казахском языке;
дата утверждения, кем, № решения на русском языке;
фактическое состояние (комплектность, разработан в программе Auto CAD, Coreldraw и так далее (при наличии); стадия разработки/корректировки на казахском языке;
стадия разработки/корректировки на русском языке
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление архитектуры и градостроительста" Мангистауской области
133.
О реализованных для коммерческих целей земельных участках Мангистауской области: наименование города/района на казахском языке;
наименование;
города/района на русском языке;
количество аукционов;
количество участков;
площадь земли, проданной через аукцион, гектар;
цена, тысяч тенге;
вид права на казахском языке;
вид права на русском языке
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление земельных отношений" Мангистауской области
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АРМ - автоматизированное рабочее место;
США – Соединенные Штаты Америки;
СМИ - средства массовой информации;
БИН – бизнес-идентификационный номер;
МИО - местные исполнительные органы;
ВУЗ - высшее учебное заведение;
НДС – налог на добавленную стоимость;
ГУ - государственное учреждение;
КСК - кооператив собственников квартир;
РГУ – республиканское государственное учреждение;
ФИО - фамилия, имя, отчество;
НПО - неправительственная организация.

129.
Маңғыстау облысындағы кен орындары:
кен орындарының атауы қазақ
тілінде;
кен орындарының атауы орыс тілінде;
кен орындар түрі қазақ
тілінде;
кен орындар түрі орыс тілінде;
көлемі;
қызмет көрсететін ұйым; кен орындардың орналасуы;
геопозиция
жыл сайы н
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының индустриялық
-инновациялық даму басқармасы" ММ
130.
Маңғыстау облысы санитариялық-эпидемиологиялық қызметінің тексеру нәтижелері мен қорытындысы:
тексеру өткізілген күні; тексеру жүргізілген объекті;
тексеру түрі (жоспарлы, жоспардан тыс, ерекше тәртіп бойынша); анықталған бұзушылықтар саны; әкімшілік жазалау
саны; жоспардан тыс тексерулерден салынған айыппұл сомасы
(теңге); бұзушылықтар атауы
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің Маңғыстау облысы Қоғамдық денсаулық сақтау департаменті" РММ (келісім бойынша)
131.
Маңғыстау облысының төтенше жағдайлар департаментінің өрт қауіпсіздігі бойынша тексеру нәтижелері: тексерілген нысандар;
әкімшілік жауапкершілікке тартылғандар;
БАҚ-пен жұмыс; тіркелген ақпараттар; тіркелген өрттер
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігінің Төтенше жағдайлар
комитеті Маңғыстау облысының
Төтенше жағдайлар департаменті" ММ
(келісім бойынша)
132.
Маңғыстау облысының барлық қала мен елді мекендерінің бас
жоспар схемалары
және егжей-тегжейлі жоспарлау жобалары:
жоба атауы қазақ тілінде;
жоба атауы орыс
тілінде;
жобаның түрі қазақ тілінде;
жобаның түрі орыс тілінде;
бастапқы жылдағы халық саны (жыл/адам); есепті мерзімдегі
халық саны (жыл/адам);
жобаға тапсырыс
беруші қазақ тілінде;
жобаға тапсырыс
беруші орыс тілінде;
жобаны әзірлеуші
қазақ тілінде;
жобаны
әзірлеуші орыс тілінде;
бекіткен күн, кіммен, шешім № қазақ
тілінде;
бекіткен күні, кіммен, шешім № орыс тілінде; нақты жай-күйі, (жинақтылығы, Auto CAD, Coreldraw және
тағы басқа бағдарламамен әзірленген (болған жағдайда); әзірлеу/түзету сатысы қазақ тілінде;
әзірлеу/түзету сатысы орыс тілінде
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" ММ
133.
Маңғыстау облысындағы жер учаскелерін коммерциялық мақсатта іске асырылғаны:
қала/аудан атауы қазақ тілінде;
қала/аудан атауы орыс тілінде;
аукциондар саны;
учаскелер саны;
жер алаңы;
аукцион арқылы сатылғандары, гектар; бағасы, мың теңге; құқық түрі қазақ тілінде;
құқық түрі орыс тілінде
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының жер қатынастары басқармасы" ММ
Ескерту: аббревиатуралардың жазылуы:
АЖО - автоматтандырылған жұмыс орны;
АҚШ – Америка Құрама Штаттары;
БАҚ - бұқаралық ақпарат құралдары;
БСН - бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЖАО - жергілікті атқарушы орган;
ЖОО - жоғарғы оқу орны;
ҚҚС - қосымша құн салығы;
ММ - мемлекеттік мекеме;
ПИК - пәтер иелері кооперативі;
РММ – республикалық мемлекеттік мекеме;
ТАӘ - тегі, аты, әкесінің аты;
ҮЕҰ - үкіметтік емес ұйым.