О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 27 декабря 2017 года № 18/208 "О бюджете села Тенге на 2018 - 2020 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 14 июня 2018 года № 21/268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 июня 2018 года № 3667
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жанаозенского городского маслихата от 1 июня 2018 года № 20/251 "О внесении изменений и дополнений в решение Жанаозенского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/198 "О городском бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3633), Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 27 декабря 2017 года № 18/208 "О бюджете села Тенге на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3513, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 30 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Тенге на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
доходы - 352 818 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 19 096 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 465 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступлениям трансфертов - 333 257 тысяч тенге;
2) затраты - 352 818 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге;
поступления займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Тенге на 2018 год выделена субвенция в сумме 333 257 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 18/208 "2018 - 2020 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы № 21/268 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 маусымда № 3667 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 20/251 "Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/198 "2018 - 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3633 болып тіркелген) сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 18/208 "2018 - 2020 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3513 болып тіркелген, 2018 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 352 818 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 19 096 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 465 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 333 257 мың теңге;
2) шығындар - 352 818 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2018 жылғы Теңге ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 333 257 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально - экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Е.Утеев).
3. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А.Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии, секретарь городского маслихата Мынбай С.
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного учреждения
"Жанаозенский городской отдел экономики и
бюджетного планирования"
А.Манасбаева ________________
14 июнь 2018 год
Исполняющий обязанности акима села Тенге
Б.Токбанов_________________________
14 июнь 2018 год
Приложение
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 14 июня 2018 года № 21/268
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 27 декабря
2017 года № 18/208
Бюджет села Тенге на 2018 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік - экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Өтеев).
3. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Ермұханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, қалалық мәслихат хатшысы С. Мыңбай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңаөзен қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысының
міндетін атқарушы
А. Манасбаева _________________
14 маусым 2018 жыл
Теңге ауылының әкімінің міндетін атқарушы
Б.Тоқбанов ___________________
14 маусым 2018 жыл
Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2018 жылғы
14 маусымдағы № 21/268 шешіміне
қосымша
Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2017 жылғы
27 желтоқсандағы № 18/208 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған Теңге ауылының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3