О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 5 января 2018 года №14/171 "О бюджетах сел на 2018-2020 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 21 декабря 2018 года № 22/256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 24 декабря 2018 года № 3751
В соответствии с пунктом 4 статьи 109 - 1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Каракиянского районного маслихата от 10 декабря 2018 года №22/254 "О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №13/167 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3730), Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 5 января 2018 года №14/171 "О бюджетах сел на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3526, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 6 апреля 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания :
"1. Утвердить бюджеты сел на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1,2, 3, и 4 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 446 687,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 87 338,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 254,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 350 095,0 тысяч тенге;
2) затраты – 446 687,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретения финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге;
погашение займов – 0 теңге;
внутренние государственные займы – 0 теңге;
договоры займа – 0 теңге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге;
остатки бюджетных средств – 0 теңге.".

Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қаңтардағы №14/171 "2018 - 2020 жылдарға арналған ауылдардың бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақя аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 22/256 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 желтоқсанда № 3751 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - 1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы №22/254 "Қарақия аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №13/167 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3730 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қаңтардағы №14/171 "2018 - 2020 жылдарға арналған ауылдардың бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3526 болып тіркелген, 2018 жылғы 6 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған), келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018 - 2020 жылдарға арналған ауылдардың бюджеттері тиісінше 1,2,3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 446 687,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынш – 87 338,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 254,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 350 095,0 мың теңге;
2) шығындар – 446 687,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін қолдану) – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
мемлекеттік ішкі қарыздар – 0 теңге;
қарыз алу келісім- шарттары – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 0 теңге.".

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (председатель комиссии Е.Есенкосов).
3. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) после государственной регистрации настоящего решения в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Есенқосов).
3. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.