О внесении изменений в решение акима села Сайын Шапагатов от 30 июня 2011 года № 43 "О наименовании улицы по селу Сайын Шапагатова"
Решение акима сельского округа Сайын Шапагатов Тупкараганского района Мангистауской области от 17 апреля 2018 года № 117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 5 мая 2018 года № 3595
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и с учетом мнения населения сельского округа Сайын Шапагатов, аким сельского округа Сайын Шапагатов РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима села Сайын Шапагатов от 30 июня 2011 года № 43 "О наименовании улицы по селу Сайын Шапагатова" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-6-136, опубликовано в газете "Ақкетік арайы" от 20 апреля 2012 года № 24) следующие изменения:
1) заголовок изложить в новой редакции:
"О наименовании улицы по сельскому округу Сайын Шапагатов";
2) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Улице сельского округа Сайын Шапагатов присвоить имя Карайшыкова Бердихана – (1 - 2, 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 9 - 10, 11 - 12, 13 - 14, 15 - 16, 17 - 18, 19 - 20, 21 - 22, 23 - 24, 25 - 26, 27 - 28, 29 - 30, 31 - 32, 33 - 34, 35 - 36, 37 - 38, 39 - 40, 41 - 42, 43 - 44, 45 - 46, 47 - 48 земельные участки сельского округа Сайын Шапагатов).".
2. Главному специалисту государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Сайын Шапагатов" (Е.Жанибек) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
Сайын Шапагатов Нуржаубай Г.

Сайын Шапағатов ауылы әкімінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 43 "Сайын Шапағатов селосы бойынша көшеге атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы Сайын Шапағатов ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 117 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 мамырда № 3595 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес және Сайын Шапағатов ауылдық округі тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, Сайын Шапағатов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайын Шапағатов ауылы әкімінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 43 "Сайын Шапағатов селосы бойынша көшеге атау беру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-6-136 болып тіркелген, 2012 жылғы 20 сәуірдегі № 24 "Ақкетік арайы" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Сайын Шапағатов ауылдық округі бойынша көшеге атау беру туралы";
2) 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сайын Шапағатов ауылдық округінің көшесіне Қарайшықов Бердіхан – (Сайын Шапағатов ауылдық округінің 1 - 2, 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 9 - 10, 11 - 12, 13 - 14, 15 - 16, 17 - 18, 19 - 20, 21 - 22, 23 - 24, 25 - 26, 27 - 28, 29 - 30, 31 - 32, 33 - 34, 35 - 36, 37 - 38, 39 - 40, 41 - 42, 43 - 44, 45 - 46, 47 - 48 жер телімдері) атауы берілсін.".
2. "Сайын Шапағатов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы (Е.Жәнібек) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сайын Шапағатов
ауылдық округінің әкімі Ғ.Нұржаубай