О внесении изменений в некоторые решения Мунайлинского районного маслихата
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 27 апреля 2018 года № 22/274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 мая 2018 года № 3607
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления департамента юстиции Мангистауской области от 18 января 2018 года №10-15-248, Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые решения Мунайлинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А. Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации. 3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мунайлинского районного маслихата по социальным вопросам, законности, правопорядка, по депутатским полномочиям и этике (председатель комиссии Конысбаева Г.).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Б. Назар
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения "Управление
государственных доходов
по Мунайлинскому району Департамента
государственных доходов по Мангистауской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
М. Танатар
"27" апреля 2018 год
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Мунайлинский районный
отдел земельных отношений"
А. Отегенов
"27" апреля 2018 год
Приложение к решению
Мунайлинского районного маслихата
от 27 апреля 2018 года № 22/274
Изменения, которые вносятся в некоторые решения Мунайлинского районного маслихата
1. В решении Мунайлинского районного маслихата от 20 марта 2015 года №30/310 "О схем зонирования и поправочных коэффициентах к базовой ставке земельного налога для целей налогообложения сельского округа Кызылтобе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2704, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" и в газете "Мұнайлы" от 15 мая 2015 года):
преамбулу изложить в новой редакции следующего содержания:

Мұнайлы аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 сәуірдегі № 22/274 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 мамырда қаңтарда № 3607 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Респубикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына және Маңғыстау облысының Әділет Департаментінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы №10-15-248 ұсынысының негізінде, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Мұнайлы аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі, заңдылық, құқық тәртібі, депутаттар өкілеттілігі және әдеп жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрайымы Г. Конысбаева).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Назар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау
облысы бойынша мемлекеттік кірістер
департаментінің Мұнайлы ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М. Таңатар
"27" сәуір 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ә. Өтегенов
"27" сәуір 2018 жыл
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 27 сәуірдегі
№22/274 шешіміне қосымша
Мұнайлы аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Мұнайлы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы №30/310 "Қызылтөбе ауылдық округін салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2704 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырдағы"Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және "Мұнайлы" газетінде жарияланған) шешіміне:
кіріспесі келесідей мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:

"В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:".
2. В решении Мунайлинского районного маслихата от 20 марта 2015 года № 30/312 "О схем зонирования и поправочных коэффициентах к базовой ставке земельного налога для целей налогообложения сельского округа Даулет" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2701, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" и в газете "Мұнайлы" от 15 мая 2015 года):
преамбулу изложить в новой редакции следующего содержания:
"В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:".
3. В решении Мунайлинского районного маслихата от 20 марта 2015 года № 30/314 "О схем зонирования и поправочных коэффициентах к базовой ставке земельного налога для целей налогообложения сельского округа Батыр" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2700, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 14 мая 2015 года):
преамбулу изложить в новой редакции следующего содержания:
"В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:".
4. В решении Мунайлинского районного маслихата от 20 марта 2015 года № 30/316 "О схем зонирования и поправочных коэффициентах к базовой ставке земельного налога для целей налогообложения села Баянды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2702, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" и в газете "Мұнайлы" от 15 мая 2015 года):
преамбулу изложить в новой редакции следующего содержания:

"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Мұнайлы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 30/312 "Дәулет ауылдық округін салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2701 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және "Мұнайлы" газетінде жарияланған) шешіміне:
кіріспесі келесідей мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
3. Мұнайлы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 30/314 "Батыр ауылдық округін салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2700 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 мамырдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне:
кіріспесі келесідей мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
4. Мұнайлы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 30/316 "Баянды ауылын салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2702 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және "Мұнайлы" газетінде жарияланған) шешіміне:
кіріспесі келесідей мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:

"В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:".
5. В решении Мунайлинского районного маслихата от 20 марта 2015 года № 30/318 "О схем зонирования и поправочных коэффициентах к базовой ставке земельного налога для целей налогообложения населенного пункта Емир" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2703, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" и в газете "Мұнайлы" от 15 мая 2015 года):
преамбулу изложить в новой редакции следующего содержания:
"В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:".
6. В решении Мунайлинского районного маслихата от 28 октября 2015 года № 38/416 "О внесении изменений в некоторые решения Мунайлинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2893, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 4 декабря 2015 года):
преамбулу изложить в новой редакции следующего содержания:
"В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:".
7. В решении Мунайлинского районного маслихата от 20 апреля 2016 года № 2/18 "О внесении изменений в некоторые решения Мунайлинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3049, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 14 июня 2016 года):
преамбулу изложить в новой редакции следующего содержания:

"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
5. Мұнайлы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 30/318 "Емір елді мекенін салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2703 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және "Мұнайлы" газетінде жарияланған) шешіміне:
кіріспесі келесідей мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
6. Мұнайлы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 38/416 "Мұнайлы аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2893 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне:
кіріспесі келесідей мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
7. Мұнайлы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 2/18 "Мұнайлы аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3049 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 маусымдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне:
кіріспесі келесідей мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:

"В соответствии c Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:".
8. В решении Мунайлинского районного маслихата от 21 октября 2016 года № 4/68 "О схем зонирования и поправочных коэффициентах к базовой ставке земельного налога для целей налогообложения села Мангистау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3204, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" и в газете "Мұнайлы" от 9 декабря 2016 года):
преамбулу изложить в новой редакции следующие содержания:
"В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ.".
9. В решении Мунайлинского районного маслихата от 21 октября 2016 года № 4/70 "О схем зонирования и поправочных коэффициентах к базовой ставке земельного налога для целей налогообложения сельского округа Баскудык" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3196, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 8 декабря 2016 года):
преамбулу изложить в новой редакции следующего содержания:
"В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:".
10. В решении Мунайлинского районного маслихата от 21 октября 2016 года № 4/72 "О схем зонирования и поправочных коэффициентах к базовой ставке земельного налога для целей налогообложения сельского округа Атамекен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3202, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" и в газете "Мұнайлы" от 9 декабря 2016 года):
преамбулу изложить в новой редакции следующего содержания:

"Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
8. Мұнайлы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 4/68 "Маңғыстау ауылын салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3204 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және "Мұнайлы" газетінде жарияланған) шешіміне:
кіріспесі келесідей мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ.".
9. Мұнайлы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 4/70 "Басқұдық ауылдық округін салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3196 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 желтоқсандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне:
кіріспесі келесідей мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
10. Мұнайлы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 4/72 "Атамекен ауылдық округін салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3202 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және "Мұнайлы" газетінде жарияланған) шешіміне:
кіріспесі келесідей мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын: