О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Костанайской области от 14 сентября 2018 года № 412. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 октября 2018 года № 8061
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3666, опубликовано 30 января 2009 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения и дополнения:
заголовок постановления на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
пункт 1 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
заголовок приложения, утвержденного указанным постановлением, на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
в перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:
строку:
"
№ п/п
Наименование рыбохозяйственного водоема
Площадь, в гектарах
Район расположения
"
на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
строку, порядковый номер 467, на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;

Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 412 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қазанда № 8061 болып тіркелді
"Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3666 болып тіркелген, 2009 жылғы 30 қаңтарда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
қаулының мемлекеттік тілдегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы";
мемлекеттік тілде 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"1. Қоса беріліп отырған жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі бекітілсін.";
мемлекеттік тілде көрсетілген қаулымен бекітілген, қосымша тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі";
көрсетілген қаулымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесінде:
мемлекеттік тілдегі мәтінінде:
"
р/с №
Балық шаруашылығы су тоғанының атауы
Аумағы, гектар
Орналасу ауданы
"
деген жолы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
р/с №
Балық шаруашылығы су айдынының атауы
Аумағы, гектар
Орналасу ауданы
";
мемлекеттік тілде реттік нөмірі 467-жол жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
467.
Златоуст ауылдық округінің аумағындағы тоғандар жүйесі
12
";

1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов

1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов